Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
"Фолксваген" отново отлага решението си за завода в Турция, ако се откаже, няма да строи нов · Турция е готова да закрие за САЩ база Инджирлик при въвеждане на санкции заради С-400 · Консерваторите на Борис Джонсън печелят абсолютно мнозинство в парламента · Изpaeлcиaтa Rаfаеl тъpcи пapтньopи в Бългapия зa нoвитe бoйни мaшини зa apмиятa · ВМРО към македонците: Братя, не прекалявайте! · Турция смъмри посланика на САЩ в Анкара за признатия геноцид над арменците ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пет 13 Дек 2019, 18:10
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Летище София
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 2 от 55 [820 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, ..., 53, 54, 55 Следваща
Автор Съобщение
delyan

МнениеПуснато на: Нед 26 Сеп 2004, 20:07    Заглавие:  

Anonymous написа:
Njakoj mozhe li da postne njakoj update/novi snimki otnostno progesa s gordostta na nashite letishta, che ne vsichki zhiveem v sofia. Posledno chetoh v dnevnik che avstriijcite se opitvali da rekitirat m-r Vassilev za oshte pari shtoto BG podispylnitelite im otkazvat da rabotjat ako ne im platjat izvynrednite razhodi...kakvo se sluchi sled tova?

VS11

Виж Sofia Airport в www.bgspotters.net/forum Аз съм дал малко инфо за това какво видях преди седмица.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Stoyan
[Moderator]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 04 Ное 2004, 18:47    Заглавие:  

Преди около 50 минути, както си стоях на Орион и бях измръзнал съзирам самолет, който излита и съответно започвам да го следя с поглед. И тъкмо когато трябваше да завие към Калотина той направи обратен завой и мина много ниско над Западния парк. Мисля че беше България Еър, но не съм сигурен. Я някой който знае да каже touch and go ли беше или missed approach.

Click to see if image is larger Click to see if image is larger
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
harrier

Местожителство: София/Nuernberg

МнениеПуснато на: Чет 04 Ное 2004, 22:03    Заглавие:  

Я опиши по-подробно, че не те разбрах Smile На къде точно е завил? Може да е излетял по 27 и да е трябвало да се насочи на изток просто.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
ICQ Номер 
Stoyan
[Moderator]

МнениеПуснато на: Чет 04 Ное 2004, 23:05    Заглавие:  

Значи аз бях така застанал така, че гледах на север и видях как над Институка по Оптика преминава самолет със запалени landing lights и започнах да го следя. Беше се запътил изкачвайки се към Запад и аз реших, че е излитащ по 27 и си лети към Калотина, когато в този момент този самолет започна да завива и зави на 180* и започна да снижава и прелетя над МакДоналдс-а на Орион. После над Захарна Фабрика мина доста ниско, имах чувството че ще се забие в някой блок. Самолет, по мое мнение на България Еър.

Върнете се в началото
richi_air

МнениеПуснато на: Чет 22 Юни 2006, 22:07    Заглавие:  

Има ли информация кога по-точно ще го пуснат този нов терминал на Летище София!?
Писнами да го гледам на картинки и да ми обещават, че скоро ще отвори врати за пътници и по-лачени самолети! Cool
Все пак доста мина откак е вече готов и построен напълно, а мисля даже и че е обурудван напълно!
А и уж писта правят......

delyan

МнениеПуснато на: Чет 22 Юни 2006, 22:30    Заглавие:  

Пистата щели да я пускат през Август, а терминала не се знае въпреки, че е готов. Предполагам, че ще има някаква развръзка през следващите няколко месеца.
Върнете се в началото
Stoyan
[Moderator]

МнениеПуснато на: Вто 27 Юни 2006, 12:11    Заглавие:  

А ето на какво се натъкнах днес:

A0566/06 - TRIGGER NOTAM - PERM AIRAC AIP AMDT 02/2006 A NEW RWY 09/27 IN OPERATION AT SOFIA AD. AIP PART LBSF AD 2 - COMPLETELY RENEWED. 31 AUG 00:00 UNTIL 14 SEP 23:59

Върнете се в началото
delyan

МнениеПуснато на: Вто 27 Юни 2006, 13:42    Заглавие:  

Това какво означава? Не мога да разбера съкращенията! Пише, че новата 09/27 работи! После има някакви дати: 31 Август и 14 Септември. Някой може ли да даде пояснения.
Последната промяна е направена от delyan на Вто 27 Юни 2006, 14:01; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
TsonPen

МнениеПуснато на: Вто 27 Юни 2006, 13:54    Заглавие:  

Преди няколко дена се позавъртях около летището. Работеше се здраво. Тръгнах от източната страна към терминала и се оказах под ръкавите му, от дясно временна ограда, от ляво сградата на терминала. Под ръкавите се минаваше спокойно, нито предупредителна табела, нито ограда. По едно време се помъкнаха едва-едва някакви кисели и ме питаха за пропуск, аз естествено нямах и те ме помолиха да напусна и ми посочиха портала някъде срещу мен. Викам - колата ми е зад гърба, да не обикалям целия терминал. Те кандисаха и ме ескортираха до края на терминала. Наистина отвън всичко изглежда готово, само по краищата довършват някаква настилка. Но оградата е временна!
Върнете се в началото
ICQ Номер 
Stoyan
[Moderator]

МнениеПуснато на: Вто 27 Юни 2006, 14:06    Заглавие:  

delyan написа:
Това какво означава? Не мога да разбера съкращенията! Пише, че новата 09/27 работи! После има някакви дати: 31 Август и 14 Септември. Някой може ли да даде пояснения.

Ми в основни линии пише, че: Нова писта 09/27 е в употреба на Летище София. АИП част 2 LBSF AD2 е напълно подновен. ? (това е част от картите). От 31 Август 00:00ч до14 Септември 23:59ч.

Ако бъркам ме поправете. Wink

Върнете се в началото
delyan

МнениеПуснато на: Вто 27 Юни 2006, 14:39    Заглавие:  

и аз това разбирам, че новата писта работи, но какво е значението на датите?
Върнете се в началото
Han Solo
[Moderator]

МнениеПуснато на: Вто 27 Юни 2006, 21:59    Заглавие:  

неделята и аз с приятели пообикалях, и ние стигнахме до новия терминал, позяпахме около пистата ама ми се струва че има още да се върши въпреки че непрекъснато сноват камиони с асфалт. Около новата писта и новите рульожки се бачкаше здраво а непрекъснато ни се струваше че кацащите бъркат новата с действащата писта
richi_air

МнениеПуснато на: Сря 28 Юни 2006, 22:34    Заглавие:  

Тази вечер към 22:00ч. някъде забелязах от една висока сграда в Лозенец един доста голям самолет на заход и съответно кацане на Летище София!!!!
Някой да знае нещо по въпроса!?
Значи след него кацна един Боинг 737, а това което видях беше поне 3 пъти по-голямо за да има малко ориентиране за размерите!!!!

HORNISE

МнениеПуснато на: Сря 28 Юни 2006, 23:33    Заглавие: banned!  

DELETED!

http://airliners...
Върнете се в началото
ICQ Номер 
richi_air

МнениеПуснато на: Сря 28 Юни 2006, 23:40    Заглавие:  

Абе помислих си за МД ама беше доста дълго и светлините му заслепяваха размера....
Може и МД да е било!!!

Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 2 от 55 [820 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, ..., 53, 54, 55 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0806s ][ Queries: 13 (0.0096s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker