Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
На старта на авиобаза Volk Field има повече изтребители, отколкото в някои ВВС · Стана ясна фаталната причина за смъртта на Жорж Ганчев · Шефът на "Луфтханза": Въздушният транспорт ще се сведе до дванайсетина авиокомпании · Ердоган отмени посещението си в Белград · Няма повишена радиация в България след взрива в Русия · Израел иска военно сътрудничество с Украйна ·

Select Forum Language:

Hot topics:
Aktuelles Datum und Uhrzeit: Di 20 Aug 2019, 16:39
Alle Zeiten sind UTC + 2
 Forum-Index » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Българските военни самолети
Су-25 в България
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
Seite 2 von 68 [1015 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2, 3, 4, ..., 66, 67, 68 Weiter
Autor Nachricht
hotblooded

Beitrдge: 109

BeitragVerfasst am: Fr 11 Jun 2004, 07:57    Titel:  

Всичко това е много хубаво но някои хора вече измъдриха - 20 боини самолета (Дъщерите им на 15 години близанци да родят дано)
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden 
Han Solo
[Moderator]

Beitrдge: 3207

BeitragVerfasst am: Fr 11 Jun 2004, 19:55    Titel:  

калло hat Folgendes geschrieben:
контейнерно, радарът вече не е Копье-25, а Копье-М (с 25% по-голяма далечина на откриване, по-сигурен захват при В-В, по-висока разделителна способност при В-З, говореше се нещо за едновременен захват на две наземни цели)

Добре де аз винаги съм се чудел, когато радарът е в контейнер под тялото особено при щурмови самолет като Су-25 и където носът е скосен надолу /за да има добра видимост/ Та не се ли ограничава видимоста в посока нагоре . Все пак щурмовите действат по-ниско от другите и ако има въздушна заплаха тя е обикновено по-високо

калло

Beitrдge: 7709

BeitragVerfasst am: Fr 11 Jun 2004, 19:59    Titel:  

най-вероятно е така, но от друга страна радарът ли едва му трябва да работи в режим В-В (по-скоро, ако Пастелът изписука, тогава ще заработи и В-В)
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden 
Han Solo
[Moderator]

BeitragVerfasst am: Fr 11 Jun 2004, 21:04    Titel:  

калло hat Folgendes geschrieben:
най-вероятно е така, но от друга страна радарът ли едва му трябва да работи в режим В-В (по-скоро, ако Пастелът изписука, тогава ще заработи и В-В)
А не се ли използваше Су-25 като прехващач в Латинска Америка? Май гонеха с него самолетите на наркотрафикантите... а и на по-бедните авиации все пак би могъл да служи като допълнение към недостигащите прехващачи.... сетих се за оня откъс от рекламната брошура където пишеше че Су-39 въоръжен с модерните Р-77 може да противостои спокойно на прехващачите в дуелна ситуажия Laughing ама а де, като няма риба може и със сушка да се гонят негрите из небесата на Африка Wink
Fox Mulder

Beitrдge: 3301

BeitragVerfasst am: So 13 Jun 2004, 02:43    Titel:  

hotblooded hat Folgendes geschrieben:
Всичко това е много хубаво но някои хора вече измъдриха - 20 боини самолета (Дъщерите им на 15 години близанци да родят дано)

Не съм много съгласен с реализма на това "измъдряне".
Ето какво написах преди месеци по същия повод, все още съм на същото мнение.

Zitat:
борден, помня какво каза Свинаров - 20 бойни самолета. Което разбира се са глупости. Приказва си ги човека, за това е учил - адвокат. А помните ли Бойко Ноев какви ги приказваше? Ако някой е забравил ето тук едно негово култово интервю от 07.07.2000 публикувано във вестник "Българска Армия": http://bgarmy.eamci.bg/Scripts/isapiVWB.dll/doc?THEMEID=11494 .Класика в жанра. Както виждате в момента F-16 нямаме, а МиГ-29 си лети. Ноев май беше казал и нещо за F/A-18...

Та министрите си говорят, ама нещата си вървят. Така и сега с тия 20 бойни самолета. Е няма да го бъде според мен.

Иначе ако се нелъжа Копье-25 е оптимизиран за използване в режим въздух-повърхност. Същото важи и за Копье-М.
Руснаците по-скоро се стараят да подобрят възможностите на Су-25 при борба с наземни цели, отколкото се опитват да го направят многоцелев самолет.

А в Перу Су-25УБК беше свалил няколко леки самолети използвани за наркотрафик. Използването му там е много специфична история.

ICQ-Nummer 
Mr_stanchev
Gast

BeitragVerfasst am: So 13 Jun 2004, 10:57    Titel:  

И аз да кажа нещо момчета.Според мен дните на малкото су са проброени...............Много приказки се изприказваха по адрес и на него,но за кой ли самолет в РБ България не се изприказваха сумати НЕНУЖНИ приказки.......?С това изказване на Свинаров пълноценният живот на малкото и много """"""""грозно"""""""" "су" още повече намаля!Колкото да не ни се иска.Свинаров не за пръв път намеква за многоцелеви.Ноев преди време и тои каза голяма дума...........Е първият път ако са послъгали,вторият път пак то на третият или най-късно на четвъртия ти щт се се случи ще ми купят многоцелеви и ще ни преебат авиацията с извинение!
Han Solo
[Moderator]

BeitragVerfasst am: So 13 Jun 2004, 20:07    Titel:  

Преброени..... може би, ама си мисля че е идеален за преследване на талибани и непосредствена поддръжка при ....ммм нека кажем мироопазващи мисии като тая в Ирак. Защото по-подходящо е само нещо от рода на Ми-28 или АН-64, ама само ако го бронират малко повече
oHua c koHq

Beitrдge: 830

BeitragVerfasst am: So 13 Jun 2004, 20:16    Titel:  

Редно е с тази модерниация,да се направи едно удължаване на ресурса с поне 10 години.Щото назначения от 20 години ресурс почти изтече.Иначе за това което е сделан самолета е отличен.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden Website dieses Benutzers besuchen 
ICQ-Nummer 
Fox Mulder

Beitrдge: 3301

BeitragVerfasst am: Mo 14 Jun 2004, 04:19    Titel:  

Интересното е, че около Су-25 най-малко се шуми и май точно той ще надживее МиГ-21, МиГ-29 и Су-22.

А многоцелевите самолети са нещо много хубаво, стига да имаш пари да си ги купиш.

ICQ-Nummer 
Студента от София
Gast

BeitragVerfasst am: Mo 14 Jun 2004, 13:36    Titel:  

Интересно ми е за6то по натовско озна4ение Су-25 е Frogfoot ? те не слагат ли първата буква за типа на самолета-F-Fighter, B-Bomber, A-Atack, C- Carrier, H-Helicopter......например МиГ29-Fulkrum Su-27-Flanker, Tu-95-Bear, Tu-160-Black Jack, Ka-50-Hokum????
Озна4ава ли това, 4е смятат Су-то за Изтребител????
eagle1

Beitrдge: 1696

BeitragVerfasst am: Mo 14 Jun 2004, 13:40    Titel:  

Не се сещам за руска машина която нато да е класифицирала със А-нещо си... Rolling Eyes Традиция може би...
ICQ-Nummer 
Студента
Gast

BeitragVerfasst am: Mo 14 Jun 2004, 13:56    Titel:  

Ами те май нямат много други А-та...Ил 102?
eagle1

BeitragVerfasst am: Mo 14 Jun 2004, 14:09    Titel:  

И ти си прав... Ама пък като погледнеш те май освен А-10 друго истинско "А" нямат... А-4 и А-6 не се покриват особенно с представата ми за щурмовици... Нито пък А-1... Ама си им викат А и това е... В тоя смисъл какъв Ф е Ф-111? или Ф-105?
ICQ-Nummer 
Студента
Gast

BeitragVerfasst am: Mo 14 Jun 2004, 14:11    Titel:  

Е да де, ама деистват по земни цели предимно....абе исках да кажа, 4е го оценяват високо Су-то Embarassed
eagle1

BeitragVerfasst am: Mo 14 Jun 2004, 14:14    Titel:  

И има защо май. Дано и нашенците го оценят, като полезен. В този смисъл съм напълно съгласен с Han Solo
ICQ-Nummer 
Beitrдge der letzten Zeit anzeigen:   Sortieren nach:   
Seite 2 von 68 [1015 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2, 3, 4, ..., 66, 67, 68 Weiter
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
 Forum-Index » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Българските военни самолети
Gehe zu:  

Du kannst keine Beitrдge in dieses Forum schreiben.
Du kannst auf Beitrдge in diesem Forum nicht antworten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht bearbeiten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht lцschen.
Du kannst an Umfragen in diesem Forum nicht teilnehmen.

[ Time: 0.0819s ][ Queries: 13 (0.0101s) ][ Debug Ein ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker