Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Първият в света рали автомобил на ток · Петкова защити процедурата за АЕЦ Белене · ЕК почита паметта на жертвите на авторитарните и тоталитарните режими · Тръгна подписка за доживотна присъда на изверга от Сотиря · Американски спортисти са предупредени да не протестират в Токио 2020 · Русия и Китай искат свикване на Съвета за сигурност ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Чет 22 Авг 2019, 17:49
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Новини
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 14 [199 Мнения]   Иди на страница: 1, 2, 3, ..., 12, 13, 14 Следваща
Автор Съобщение
Fighterland

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 14 Яну 2004, 23:53    Заглавие:  Новини  

Първата:
Незнайно защо, магазинът за модели на Кирил и Методий 88 е обявил тотална разпродажба. Въпреки че имаше голям надпис "Отворено",беше затворено и не можах да видя какво има или да попитам ще се местят ли. Доколкото можах да надзърна през прозорците имаше достатъчно количество модели, но нищо повече като конкретизация.

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
ICQ Номер 
eagle1

Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Чет 15 Яну 2004, 09:22    Заглавие: Re: Новини  

Fighterland написа:
Първата:
Незнайно защо, магазинът за модели на Кирил и Методий 88 е обявил тотална разпродажба. Въпреки че имаше голям надпис "Отворено",беше затворено и не можах да видя какво има или да попитам ще се местят ли. Доколкото можах да надзърна през прозорците имаше достатъчно количество модели, но нищо повече като конкретизация.

Още през декември получих писмо, с което ме уведомяват, че цитирам: "Поради прекратяване на дейността се организира тотална разпродажба на дъмпингови цени". Сещате се че още не съм сварил да се възползвам, но ако вече са затворили май няма и да успея...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
ICQ Номер 
HORNISE

МнениеПуснато на: Чет 15 Яну 2004, 09:29    Заглавие: banned!  

DELETED!

http://airliners...
Върнете се в началото
ICQ Номер 
ARTU

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Чет 15 Яну 2004, 21:07    Заглавие: banned!  

DELETED!
Върнете се в началото
Fighterland

МнениеПуснато на: Пет 16 Яну 2004, 00:59    Заглавие:  

Ми нищо чудно. Там не ми беше ясна целата на този магазин - кагато отдех там, вечно нямаше нещото, което търсех. Питам Ф-15Е и възможностите за снабдяването му? Те:"Ми в момента няма. Може да си го поръчате." И така за няколко модела. Една изложба видях, мнението беше описано в предишния форум - на много ниско ниво.
ICQ Номер 
Симеон
Гост

МнениеПуснато на: Сря 25 Фев 2004, 19:43    Заглавие:  

Та за този магазин наскоро ходих в Софиа и отидох в този магазин.Всички модели бяха "разхвърляни" на една маса,повечето модели които поисках ги нямаше(същото се отнася за боите).Според мен магазина на ул."Вискяр планина" N:8 е 100 пъти по зареден от този на Кирил и Методии,също така имаше и български декали които много трудно се намират!! Smile Very Happy
Върнете се в началото
Thunderchief

МнениеПуснато на: Чет 26 Фев 2004, 09:18    Заглавие: Re: Новини  

eagle1 написа:
Fighterland написа:
Първата:

Още през декември получих писмо, с което ме уведомяват, че цитирам: "Поради прекратяване на дейността се организира тотална разпродажба на дъмпингови цени". Сещате се че още не съм сварил да се възползвам, но ако вече са затворили май няма и да успея...

Не са затворили, а и имат доста хубави хумбролски боички(почти всичко), а и май нямат намерение да прекратяват. Март щяло да има нова стока(ако се вярва на иначе не много сговорчивата леличка)

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Върнете се в началото
МР
Гост

МнениеПуснато на: Чет 26 Фев 2004, 16:14    Заглавие:  

На скоро и аз ходих в споменатия магазин .Наистина имаше малко работи на Италери ,основно в 1/35. Имаше доста Хеллер.След дълъг и интересен разговор с Г-ж Димова(с риск да стана в опозиция на установеното за тях отрицателно мнение Cool разбрах,че през март ще внесат Трумпетер ,а малко след това Италери.За съжаление итлианците са развалили отношенията си с Звезда и вероятно никой няма да ги внася.
Върнете се в началото
eagle1

МнениеПуснато на: Чет 04 Мар 2004, 13:36    Заглавие:  

Прочетох на едно място, че Revell тази година ще пуснат Су-27 в 1/72, като матрицата е екс-Hasegawa. Мога само да кажа Дай БОЖЕ! И дано бъде внесено нещото у нас! В тоя смисъл... Напоследък много постни от към кутии на Revell ми изглеждат магазините на Бонжур... Някой знае ли ще продължават ли да внасят?
ICQ Номер 
Thunderchief

МнениеПуснато на: Чет 04 Мар 2004, 14:01    Заглавие:  

eagle1 написа:
Прочетох на едно място, че Revell тази година ще пуснат Су-27 в 1/72, като матрицата е екс-Hasegawa. Мога само да кажа Дай БОЖЕ! И дано бъде внесено нещото у нас! В тоя смисъл... Напоследък много постни от към кутии на Revell ми изглеждат магазините на Бонжур... Някой знае ли ще продължават ли да внасят?

oтносно вероятната дата гледай www.revell.de. По принцип внасят. Не знам как е из Габрово, но при нас има. А какво ти трябва?

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Върнете се в началото
eagle1

МнениеПуснато на: Чет 04 Мар 2004, 14:06    Заглавие:  

Тъкмо там гледах току що. Пише че даже и изляза през февруари и освен Су-27, в 1/72 ще има и МиГ-25 в 1/48 и някакъв МиГ-21 Ф-13 пак в 1/72. Изобщо руските/съветските се увеличават явно...
А на мен твърдо ми трябва това Су-27 и Тоrnado IDS все в 1/72

ICQ Номер 
Thunderchief

МнениеПуснато на: Чет 04 Мар 2004, 14:16    Заглавие:  

eagle1 написа:
Тъкмо там гледах току що. Пише че даже и изляза през февруари и освен Су-27, в 1/72 ще има и МиГ-25 в 1/48 и някакъв МиГ-21 Ф-13 пак в 1/72. Изобщо руските/съветските се увеличават явно...
А на мен твърдо ми трябва това Су-27 и Тоrnado IDS все в 1/72

Торнадото съм го виждал в централния Бонжур/дето е срещу хотел Рила/, в Бонжура на Славейков, както и в магазина в Лозенец/Вискяр Планина 8, слизаш на спирката на кемпински, насреща ти има голям блок с магазини, уличката от лявата му страна е Вискяр планина, на нея има табелка за магазина/.
За Суто нищо не мога да кажа.

Върнете се в началото
eagle1

МнениеПуснато на: Чет 04 Мар 2004, 15:41    Заглавие:  

За целта трябва да се дотътря в София, а нещо напоследък и да идвам е все набързо и нямам време за обикаляне. Суто ако е излязло наистина през февруари, в България ще дойде чак при следващия внос и то "ако"...
ICQ Номер 
Thunderchief

МнениеПуснато на: Чет 04 Мар 2004, 15:50    Заглавие:  

eagle1 написа:
За целта трябва да се дотътря в София, а нещо напоследък и да идвам е все набързо и нямам време за обикаляне. Суто ако е излязло наистина през февруари, в България ще дойде чак при следващия внос и то "ако"...

Като се има предвид, че фирмата е швабска - щом така пише на страницата, значи сигурно е излязло февруари. Иначе като идваш някой път, особено ако имаш време врътни се из двата бонжура в центъра, те са най-добре заредените от веригата.

Върнете се в началото
МР
Гост

МнениеПуснато на: Чет 04 Мар 2004, 18:54    Заглавие:  

Преди месец говорих с Олег (представителя на Ревел за България) и той каза ,че следващата партида ще е юни/юли ,ако одобрят шефовете на бившата Стамбули.На склад са останали малко неща.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 14 [199 Мнения]   Иди на страница: 1, 2, 3, ..., 12, 13, 14 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0876s ][ Queries: 13 (0.0049s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker