Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Стана ясна фаталната причина за смъртта на Жорж Ганчев · Шефът на "Луфтханза": Въздушният транспорт ще се сведе до дванайсетина авиокомпании · Ердоган отмени посещението си в Белград · Няма повишена радиация в България след взрива в Русия · Израел иска военно сътрудничество с Украйна · Туск обвини Джонсън, че подкрепя връщането на ирландската граница ·

Select Forum Language:

Hot topics:
Aktuelles Datum und Uhrzeit: Di 20 Aug 2019, 16:04
Alle Zeiten sind UTC + 2
 Forum-Index » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Ежедневник :)
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
Seite 3 von 25 [372 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2, 3, 4, 5, ..., 23, 24, 25 Weiter
Autor Nachricht
wolf_

Beitrдge: 289

BeitragVerfasst am: Mi 07 Dez 2005, 11:13    Titel:  

ааа какви ваденки
ако има кокарди искам и аз Smile))

me4o_puhh

Beitrдge: 1325

BeitragVerfasst am: Mi 07 Dez 2005, 23:24    Titel:  

Tund-аре споко моя ще е по-страшен , после хиляди години запада ще си спомня с ужас за Ме4о Пух Very Happy Very Happy Very Happy , wolf , споко човече точно за нашенски ваденки става вапрос , ако има ще гледам да заредя за следваштото хилядолетие Very Happy Very Happy , ще си спомня и за родния форум Very Happy .
Поздрави

Gaden Gogi

Beitrдge: 1407

BeitragVerfasst am: Do 08 Dez 2005, 12:39    Titel:  

А на мене ми е кофти, местя се в ново жилище и си опаковам багажа, имам чувството че хубавата ми и прекрасна колекция след премеждието ще се превърне в хубав, прекрасен и добре зареден склад за резервни части. иначе ме е подгонило настроение да се изгавря с някоя машина и за целта съм намислил да си купя още един AMX-30, к'во да се прави , човек като свикне с полуфабрикатите на АСЕ вече и тези на Хелер не му правят впечатление, още повече че тези дето са си тяхна разработка (S-35, AMX-30, VAB, все френски машини) са си с доста точна геометрия, абе АСЕ: точни пропорции и размери, липса на детайли.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden 
Milen

Beitrдge: 24

BeitragVerfasst am: Do 08 Dez 2005, 20:52    Titel:  

Днес си купих Land Rover 109 sries III на Ravell 1/35 залежал и на сметка ама упътването вътре е много посно и няма яснота как се оцветява, та някой ако има някаква информация за джипката да помогне.
Благодаря предварително.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden 
ICQ-Nummer 
ARTU

Beitrдge: 509

BeitragVerfasst am: Fr 09 Dez 2005, 07:50    Titel: banned!  

DELETED!
Gaden Gogi

Beitrдge: 1407

BeitragVerfasst am: Fr 09 Dez 2005, 08:34    Titel:  

==================
КОРИГИРАНО ЗА ДА НЕ МУ ХРУМНЕ НА НЯКОГО ЧЕ Е РЕКЛАМА==================

сега чакaм Любо да ми получи ПБ-то, за съжаление ентусиазмът ми леко спадна като прочетох силно оплюващата статия за тази серия машини в М-Хоби....
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden 
Thunderchief

Beitrдge: 6311

BeitragVerfasst am: Fr 09 Dez 2005, 10:13    Titel:  

Aбе модератора ARTU защо пак се заяжда насам натам с останалите във форума, че го прави и в заключени теми, та да не могат хората да му кажат кво мислят за него?
ARTU, kво ти пречеше че единствения български производител на ецвани части показа некомерсиален проект във форума та се заяде?
Ти като се оля да се превъзнасяш по твоя си StuG и по вашия си дуел никой нищо не ти каза и беше редно да не се заяждаш с останалите.
Ние с орела също си завършихме дуела и той победи(чакам още сгоден случай да дам бирата дето обещах на мераклията за дуел и да си получа бирата като победен - според регламента)
Въобще айде малко по-сериозно "модераторстване"

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

Zuletzt bearbeitet von Thunderchief am Fr 09 Dez 2005, 10:35, insgesamt einmal bearbeitet
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden Yahoo Messenger 
ARTU

BeitragVerfasst am: Fr 09 Dez 2005, 10:34    Titel: banned!  

DELETED!
Thunderchief

BeitragVerfasst am: Fr 09 Dez 2005, 10:40    Titel:  

ARTU hat Folgendes geschrieben:
Първо съобщението не е за тук, а за ЛС.
Второ - темите са заключени по желание на участниците.
Трето - производителите и магазините си има отделна тема.

Събрали сме се да говорим за моделизъм, а напоследък във форума се обсъжда всичко друга, но не и моделизъм.

Mи хубаво тогава. Просто се дръж по сериозно. Аман от модераторски детинщини.
Ти си се заял и в съобщението за дуелите, което не вярвам да е заключено по молба на участниците.
Впрочем събрали сме се да си говорим за каквото ни вълнува свързано с моделизма(ако ще и да е модел на Памела Андерсън в 1/16)

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
ARTU

BeitragVerfasst am: Fr 09 Dez 2005, 10:47    Titel: banned!  

DELETED!
Thunderchief

BeitragVerfasst am: Fr 09 Dez 2005, 16:44    Titel:  

Регламентът за дуели го уточнихме много отдавна. А и практиката показа, че това не е интересно за участниците. Заради това го заключих само съм забравил да го направя нормална тема...

Прекрасно. Просто не ползвай факта че темата е заключена за да се заяждаш в нея с останалите без те да ти отговарят. Някак твърде загубено е....

ARTU

BeitragVerfasst am: Fr 09 Dez 2005, 16:59    Titel: banned!  

DELETED!
Thunderchief

BeitragVerfasst am: Fr 09 Dez 2005, 17:15    Titel: Re: !  

Занимавам се с моделизъм от ученическите си години и ще продължа да го правя... Смятам, че показах достатъчно... за разлика от някои други...

Аз пък карам колело от 5 годишен...
Смяташ ли че някой го интересува от кога се занимаваш с моделизъм? Това си е твоя работа и не виждам що занимаваш аудиторията с нея. И определено не ти дава право да плюеш по останалите
Ти наистина го караш детински. Доста народ тука показа доста неща. Не е редно да се заяждаш все едно сме на "Женския" пазар. Скромновато се представих даже аз с двете си леви ръце вързани на гърба. Ако смяташ че вмесване в определена дискусия за дадена технология е налагане да се придържаш към темата мисля че имаш много сбъркана представа за нещата.
Ако зависи от мене, аз оставката ти я приемам но си е редно си кажат думата и останалите.

Alexxx

Beitrдge: 778

BeitragVerfasst am: Fr 09 Dez 2005, 18:32    Titel:  

Евалата и на двамата, само така, мн добре се справяте.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden 
wolf_

Beitrдge: 289

BeitragVerfasst am: Sa 24 Dez 2005, 12:51    Titel:  

е дълго време не сам се изевявял тука
мълчах си на фона на ставащото....
просто искам да се оплача
български пощи за пореден път доказаха колко лошо обслужване имат...
а и аз явно нямам късмет с мустанги -те....
а в случаи освен 5 прекрасни модела бяха натрошени и още два ме-109.....
получих и модели които не сам поръчал/излишните още не сам решил какво ще правя.....(хасегавски Спит,зеро едно ки-44)/

Beitrдge der letzten Zeit anzeigen:   Sortieren nach:   
Seite 3 von 25 [372 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2, 3, 4, 5, ..., 23, 24, 25 Weiter
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
 Forum-Index » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Gehe zu:  

Du kannst keine Beitrдge in dieses Forum schreiben.
Du kannst auf Beitrдge in diesem Forum nicht antworten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht bearbeiten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht lцschen.
Du kannst an Umfragen in diesem Forum nicht teilnehmen.

[ Time: 0.0775s ][ Queries: 13 (0.0059s) ][ Debug Ein ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker