Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
"Любимият генерал на Путин" от сирийските "Силите на Тигъра губи доверието на Русия · Българи, румънци, азиатци - в Германия търговията с хора процъфтява · Икономист: Намаляване на ДДС ще даде тласък на потреблението · Рибари намерили сваления американски дрон · Джагър се завърна по-луд отвсякога (ВИДЕО) · Украйна напусна демонстративно Съвета на Европа! Обвини Европа в слабост ·

Select Forum Language:

Hot topics:
The time now is Wed 26 Jun 2019, 04:29
All times are UTC + 2
 Forum index » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Ежедневник :)
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
Page 3 of 25 [372 Posts]   Goto page: Previous 1, 2, 3, 4, 5, ..., 23, 24, 25 Next
Author Message
wolf_

PostPosted: Wed 07 Dec 2005, 11:13    Post subject:  

ааа какви ваденки
ако има кокарди искам и аз Smile))

me4o_puhh

PostPosted: Wed 07 Dec 2005, 23:24    Post subject:  

Tund-аре споко моя ще е по-страшен , после хиляди години запада ще си спомня с ужас за Ме4о Пух Very Happy Very Happy Very Happy , wolf , споко човече точно за нашенски ваденки става вапрос , ако има ще гледам да заредя за следваштото хилядолетие Very Happy Very Happy , ще си спомня и за родния форум Very Happy .
Поздрави

Gaden Gogi

PostPosted: Thu 08 Dec 2005, 12:39    Post subject:  

А на мене ми е кофти, местя се в ново жилище и си опаковам багажа, имам чувството че хубавата ми и прекрасна колекция след премеждието ще се превърне в хубав, прекрасен и добре зареден склад за резервни части. иначе ме е подгонило настроение да се изгавря с някоя машина и за целта съм намислил да си купя още един AMX-30, к'во да се прави , човек като свикне с полуфабрикатите на АСЕ вече и тези на Хелер не му правят впечатление, още повече че тези дето са си тяхна разработка (S-35, AMX-30, VAB, все френски машини) са си с доста точна геометрия, абе АСЕ: точни пропорции и размери, липса на детайли.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail 
Milen

PostPosted: Thu 08 Dec 2005, 20:52    Post subject:  

Днес си купих Land Rover 109 sries III на Ravell 1/35 залежал и на сметка ама упътването вътре е много посно и няма яснота как се оцветява, та някой ако има някаква информация за джипката да помогне.
Благодаря предварително.
Back to top
View user's profile Send private message 
ICQ Number 
ARTU

PostPosted: Fri 09 Dec 2005, 07:50    Post subject: banned!  

DELETED!
Gaden Gogi

PostPosted: Fri 09 Dec 2005, 08:34    Post subject:  

==================
КОРИГИРАНО ЗА ДА НЕ МУ ХРУМНЕ НА НЯКОГО ЧЕ Е РЕКЛАМА==================

сега чакaм Любо да ми получи ПБ-то, за съжаление ентусиазмът ми леко спадна като прочетох силно оплюващата статия за тази серия машини в М-Хоби....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail 
Thunderchief

PostPosted: Fri 09 Dec 2005, 10:13    Post subject:  

Aбе модератора ARTU защо пак се заяжда насам натам с останалите във форума, че го прави и в заключени теми, та да не могат хората да му кажат кво мислят за него?
ARTU, kво ти пречеше че единствения български производител на ецвани части показа некомерсиален проект във форума та се заяде?
Ти като се оля да се превъзнасяш по твоя си StuG и по вашия си дуел никой нищо не ти каза и беше редно да не се заяждаш с останалите.
Ние с орела също си завършихме дуела и той победи(чакам още сгоден случай да дам бирата дето обещах на мераклията за дуел и да си получа бирата като победен - според регламента)
Въобще айде малко по-сериозно "модераторстване"

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

Last edited by Thunderchief on Fri 09 Dec 2005, 10:35; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger 
ARTU

PostPosted: Fri 09 Dec 2005, 10:34    Post subject: banned!  

DELETED!
Thunderchief

PostPosted: Fri 09 Dec 2005, 10:40    Post subject:  

ARTU wrote:
Първо съобщението не е за тук, а за ЛС.
Второ - темите са заключени по желание на участниците.
Трето - производителите и магазините си има отделна тема.

Събрали сме се да говорим за моделизъм, а напоследък във форума се обсъжда всичко друга, но не и моделизъм.

Mи хубаво тогава. Просто се дръж по сериозно. Аман от модераторски детинщини.
Ти си се заял и в съобщението за дуелите, което не вярвам да е заключено по молба на участниците.
Впрочем събрали сме се да си говорим за каквото ни вълнува свързано с моделизма(ако ще и да е модел на Памела Андерсън в 1/16)

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Back to top
ARTU

PostPosted: Fri 09 Dec 2005, 10:47    Post subject: banned!  

DELETED!
Thunderchief

PostPosted: Fri 09 Dec 2005, 16:44    Post subject:  

ARTU wrote:
Регламентът за дуели го уточнихме много отдавна. А и практиката показа, че това не е интересно за участниците. Заради това го заключих само съм забравил да го направя нормална тема...

Прекрасно. Просто не ползвай факта че темата е заключена за да се заяждаш в нея с останалите без те да ти отговарят. Някак твърде загубено е....

Back to top
ARTU

PostPosted: Fri 09 Dec 2005, 16:59    Post subject: banned!  

DELETED!
Thunderchief

PostPosted: Fri 09 Dec 2005, 17:15    Post subject: Re: !  

ARTU wrote:
Занимавам се с моделизъм от ученическите си години и ще продължа да го правя... Смятам, че показах достатъчно... за разлика от някои други...

Аз пък карам колело от 5 годишен...
Смяташ ли че някой го интересува от кога се занимаваш с моделизъм? Това си е твоя работа и не виждам що занимаваш аудиторията с нея. И определено не ти дава право да плюеш по останалите
Ти наистина го караш детински. Доста народ тука показа доста неща. Не е редно да се заяждаш все едно сме на "Женския" пазар. Скромновато се представих даже аз с двете си леви ръце вързани на гърба. Ако смяташ че вмесване в определена дискусия за дадена технология е налагане да се придържаш към темата мисля че имаш много сбъркана представа за нещата.
Ако зависи от мене, аз оставката ти я приемам но си е редно си кажат думата и останалите.

Back to top
Alexxx

PostPosted: Fri 09 Dec 2005, 18:32    Post subject:  

Евалата и на двамата, само така, мн добре се справяте.
Back to top
View user's profile Send private message 
wolf_

PostPosted: Sat 24 Dec 2005, 12:51    Post subject:  

е дълго време не сам се изевявял тука
мълчах си на фона на ставащото....
просто искам да се оплача
български пощи за пореден път доказаха колко лошо обслужване имат...
а и аз явно нямам късмет с мустанги -те....
а в случаи освен 5 прекрасни модела бяха натрошени и още два ме-109.....
получих и модели които не сам поръчал/излишните още не сам решил какво ще правя.....(хасегавски Спит,зеро едно ки-44)/

Page 3 of 25 [372 Posts]   Goto page: Previous 1, 2, 3, 4, 5, ..., 23, 24, 25 Next
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
 Forum index » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

[ Time: 0.0752s ][ Queries: 13 (0.0075s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker