Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Румен Радев: В авиацията отговорност носи командирът! Нямам нито един загинал летец или .... · Румен Радев отговори на критиките на Борисов · Ангел Джамбазки: Срам ме е, ще искам максимално наказание · За магията на Райския газ · Кон се качи в икономична класа на самолет · Мъж застреля 4-ма протестиращи в Багдад, демонстранти го линчуваха ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Чет 12 Дек 2019, 20:40
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Действащи модели
Ел. тренер
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 8 от 8 [108 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 6, 7, 8
Автор Съобщение
LinuX

Местожителство: Враца

МнениеПуснато на: Нед 10 Дек 2006, 16:06    Заглавие:  

По 30 е една.

Ураааа най-после пуснах МОЙ самолет и летя перфектно. Сега че фотографа е с 2 леви ръце, аз не съм виновен Razz
Летя 2 минути Cool Cool Cool сравнително повече от стц-то и щеше да лети още 2 или повече ако не го бях настровивал, може би с заредене батерии към 5 минути. Тренерчето, за разлика от стц-то лети по права линия (без да съм го настройвал Embarassed ) Mr. Green Mr. Green , но аз го въртех в кръг, за да не излезе от обхват, но така и не усетих да излиза Wink
Ето клипчето : http://www.youtube.com/watch?v=5C-E6K0dt8M
Ето и преди центровката какви камбани бие Laughing http://www.youtube.com/watch?v=BnYUtdPrWbE
Незнам на мен ли ми се струваше, ама като завиваше му се угъваха крилата Twisted Evil

Ето и последния и може би най-сполучлив полет до сега
http://www.youtube.com/watch?v=Lf3L3wTqX8Q

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя 
LinuX

МнениеПуснато на: Съб 16 Дек 2006, 19:20    Заглавие:  

Li-ION RLZzzzzzzzzz...zz
Летях към 25-30 минути (7 полета по 3-4 мин и един полет от 8 минути, 1-вия) , с помпане лети перфектно без да прави камбани, като изгаса мотора минава към 20-30 метра по права линия и леко по леко слиза надолу, ЛУДНИЦААА Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
дигнах го на много високо може би 2-3 стъбла 1 в/у друг, па и повече , та изгуби обхват не от дължина, а от височина Shocked Shocked
След всеки полет мерих батериите , но те падаха с по 0.10в най-много и накрая си ги донесох 3.81в с товар, вместо с 3.1-3.5, можеше да летя още , но ме заболеха ръцета да държа дистанционното Twisted Evil Twisted Evil
Антените са дълги по 1.53 см и обхвата е на макс Twisted Evil Twisted Evil
Сега зареждам батериите 1-вата я включих в 17ч и към 2:30-3 ще я изключа и ще включа другата, та за утре към обяд да са готови. Arrow Arrow Arrow

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя 
LinuX

МнениеПуснато на: Нед 17 Дек 2006, 17:29    Заглавие:  

Click to see if image is largerClick to see if image is larger
Click to see if image is larger
Днес карах 3 пъти по 8 минути. Само 1 клип снимахме че на фотографа му писна Laughing
Лети перфектно, планира перфектно, гадното е че нема звук на клипа да видите какъв як звук като планира и от вятъра се върти перката...
С тази антена 1.53, така и не можа да излезе от обхват а карах на супер далече Wink , но ако беше с истинска апаратра вече щеше да е...а

Ето и клип
http://www.youtube.com/watch?v=E4fouJMo-54

Преди малко пак ходих, днес към 1 час съм бил във въздуха Cool

Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 8 от 8 [108 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 6, 7, 8
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Действащи модели
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0679s ][ Queries: 13 (0.0061s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker