Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Виждали ли сте този мъж? Варненската полиция го издирва под дърво и камък (СНИМКА) · The Washington Post: Доналд Тръмп заплаши Европа с 20-процентно увеличение на митата върху вноса на автомобили · Чехия затваря границите си · Башар Асад: Преговори със САЩ са чиста загуба на време · Страхът от мигрантите подхранва кризата на западните демокрации · Борисов е запознал Орбан с идеите си за мигрантите ·

Select Forum Language:

Hot topics: hot МЕЖДУНАРОДНО ИЗЛОЖЕНИЕ "ХЕМУС" 2018(44)
В момента е: Съб 23 Юни 2018, 08:28
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Действащи модели
АНКЕТА ОТ ЕДИН ВЪПРОС
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [14 Мнения]  
Автор Съобщение
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Сря 06 Дек 2006, 15:12    Заглавие:  АНКЕТА ОТ ЕДИН ВЪПРОС  

Здравейте фенове на моделизма в България! След 1 януари 2007 г. форумът за моделизъм ще бъде разширен значително с много нови теми!
Имам само един въпрос към вас! Желаете ли след нова година списание "Клуб МОДЕЛ" да бъде възстановено он-лайн?
И още един подвъпрос - желаете ли да бъде създаден един хубав и професионален моделистки сайт. Очакваме вашите отговори и предложения!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Thunderchief

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 06 Дек 2006, 16:40    Заглавие: Re: АНКЕТА ОТ ЕДИН ВЪПРОС  

Preslav написа:
Здравейте фенове на моделизма в България! След 1 януари 2007 г. форумът за моделизъм ще бъде разширен значително с много нови теми!
Имам само един въпрос към вас! Желаете ли след нова година списание "Клуб МОДЕЛ" да бъде възстановено он-лайн?
И още един подвъпрос - желаете ли да бъде създаден един хубав и професионален моделистки сайт. Очакваме вашите отговори и предложения!

ДА. Аз лично дори съм готов да плащам някаква сума за достъп в случай че на сайта примерно има секция с чертежи, цветни профили и друга справочна информация

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
dando

Местожителство: град София

МнениеПуснато на: Сря 06 Дек 2006, 16:40    Заглавие:  

Аз съм "за" за списанието онлайн!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
ICQ Номер 
LinuX

Местожителство: Враца

МнениеПуснато на: Сря 06 Дек 2006, 17:09    Заглавие:  

dando написа:

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя 
Niki

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Сря 06 Дек 2006, 22:15    Заглавие:  

Да и на двата въпроса Very Happy
Върнете се в началото
dedal4o

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет 07 Дек 2006, 00:26    Заглавие:  

Най-трудния ми момент е, когато трябва да закача снимка или видео към коментара..
Ако ще го правите професионално..дано се съобразите с наличието на галерии.. Very Happy /знам, че е скъпо/.
Иначе да.
И...може да ползвате всичко, което съм изписал за статии.. нямам претенции към авторство. Предпочитам да имам повече съмишленици по ливадите, вместо напушени геймъри в интернет клубовете..

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя 
mariota1313

МнениеПуснато на: Чет 07 Дек 2006, 16:24    Заглавие:  

LinuX написа:
dando написа:

Aragorn

МнениеПуснато на: Чет 07 Дек 2006, 18:21    Заглавие:  

За и за двете.
Върнете се в началото
ICQ Номер 
rcd

Местожителство: Козлодуй

МнениеПуснато на: Чет 07 Дек 2006, 21:17    Заглавие:  

Браво на Preslav за идеята. Аз съм "за" и за двата въпроса.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Stalker

МнениеПуснато на: Чет 07 Дек 2006, 22:44    Заглавие:  

"ДА" и на двата въпроса.
Върнете се в началото
foxyflyer

МнениеПуснато на: Пет 08 Дек 2006, 13:51    Заглавие:  

Най-добре е списанието да се възстанови на хартиен носител и като допълнение „онлайн“. Печатните издания са по-добрия начин на разпространение на знания от електронният им еквивалент - това е твърдо установено! Но ако го възстановите - нека бъде наистина професионално направено - и като съдържание, и като оформление. Изданието претърпя неуспех точно поради самодейният му вид и съдържание!

Click to see if image is larger

Click to see if image is larger
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 19 Дек 2006, 01:06    Заглавие:  

Разбра ме погрешно за целта на бъдещия моделистки сайт. Той няма комерсиална цел. За съжаление моделистите в България не са много, а и затова списание "Клуб Модел" не просъществува дълго. При положение, че за да съществува едно списание в предлаганата сфера - авиация, оръжие, модели и т.н. ,тиражът му трябва да е над 1500 бройки и да се купува поне наполовина, а пък за рекламата да не говорим... Нямаше просто как. И сега няма как - за това искам да го направим он-лайн. Ако говориш сериозно за това че си готов да пишеш материали и ако статиите са добри, разбира се че ще има нормален хонорар - такъв какъвто даваме в останалите наши издания. Дано този проект се осъществи, но разчитам наистина на вашата подкрепа. Поздрави!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
ajcinema

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Вто 19 Дек 2006, 09:22    Заглавие:  

Искам да кажа!!!

Не ми е попадало сносно българско списание за модели. Навремето имаше някаква самодейност (Направи сам май беше), но от общ характер. Мисля, че моделарите в България са доста и то добри. Някои са превърнали хобито си в бизнес, само че в БИЗНЕС, а не в търгашка проява. Имам предвид, че едни правят модели за световни търговци като Граупнер, Конрад и др. Други правят едни от най-добрите планери. Трети редовно присъстват с участия по състезания и т.н. Смея да твърдя, че хората, занимаващи се с модели в страната ни са на доста високо ниво дори само ако отчетем факта, че няма българин, който да не може да си направи най-елементарния домашен ремонт... за разлика от повечето европейци.
Преди години се бях абонирал за моделарски списания от чужбина. Тази година пак ще го направя, понеже искам да чета нещо качествено и на хартия. Без глупави банери, без умопомрачаващи лога, без шлака и плява.
В този ред на мисли ще кажа и друго - ако списанието е било качествено, щеше да се разграбва като топъл хляб. Българинът е жаден за техника, да човърка, да твори, да майстори... Така че без да съм виждал дори въпросното издание ще кажа, че нещо му е куцало, щом не се е реализирало.
Друга "мъчна" тема е спорът ЗА или ПРОТИВ хартията. Мнозина смятат, че виртуалното издание има предимства, но личното ми мнение е, че само написаното на хартия има някаква стойност. Колко души тук пазят файл отпреди 10 години? Аз пазя списания отпреди 25 години, тогава нямаше компютри. Сега събирам файлове, чертежи, снимки, изображения, графики - повечето авторски... Записвам по дискове, по флашове, по всевъзможни памети, но за бъдещето ще остане само мизерна част.

Така че идеята за списание е чудесна, но стига да има кой да го направи качествено. С добър дизайн, качествено писмо, красиви фотографии, актуални чертежи и т.н. Такова нещо би просъществувало и би донесло на създателите си дори нелоша печалба. Но с трици маймуни не се ловат.

ICQ Номер 
one

МнениеПуснато на: Вто 19 Дек 2006, 22:17    Заглавие: one  

Да няма да е лошо да има дори само в електронен вид списание. Дори и само препечатани и преведени статии. Децата така и така са в интернет и могат да научат нещо полезно . А що се отнася до "по-големкита" изчакайте вижте за какво става дума и тогава критикуваи те щото в момента играете приказката за "Нероден Петко ".
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [14 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Действащи модели
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0639s ][ Queries: 15 (0.0045s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker