Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Протест в Сливен: Присъдата на убиеца на Криси не трябва да бъде намалявана · Над 13 000 полицаи и жандармеристи мобилизирани за срещата на Г-7 · Борисов с извънредно решение след хакерския скандал · Софиянец стана внезапно крупен длъжник заради "НАП-лийкс" · ЗАМЕСТНИК-КОМАНДИРЪТ НА ВОЕННОМОРСКИТЕ СИЛИ ФЛОТИЛЕН АДМИРАЛ ГЕОРГИ ПЕНЕВ ПРАЗНУВА 50-ГОДИШЕН ЮБИЛЕЙ (ГАЛЕРИЯ) · Искри между Лондон и Брюксел за предоговаряне на сделката за Брекзит ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Сря 21 Авг 2019, 00:48
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Камуфлажни схеми, цветови стандарти и др. от сорта
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 23 от 23 [344 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 21, 22, 23
Автор Съобщение
valko-bg

Местожителство: Svilengrad- BG

МнениеПуснато на: Чет 03 Яну 2008, 09:15    Заглавие:  

Click to see if image is larger

По спомени 4: 1 за сивото и 3 : 1 за зеленикавото, но не с боите на хъмброл, като съответно си прецениш изсветляването за мащаба и експлоатацията на машината. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя 
ICQ Номер 
fulrum

МнениеПуснато на: Чет 03 Яну 2008, 18:05    Заглавие: kamuflaj
Описание на темата: kamuflaji

tanks! a o6e ne6o - dosega sam si pravil modeli samo s 4etki toia 6a mi e parvia s aerograf ta ako moje6 bi li mi kazal niakoi model na firma s koito si rabotil i ot koito si dovolen. Poneje predi vreme mi popadna edin ne znam na koi be6e ama rezultatat ne be6e mnoo fubav ot blizo ot dale4e po riadko po gasta boia na revell be6e mai - nikak dobre ne stava6e - a modela be6e edin vetrohod baia plo6 ima6e i ni6o nakraia s 4etka go napraih ta za tva pitam.Mnogo blagodaria pak! i o6e edin vapros - ako si prail miga - kakvi maski si izpolzval za otdeliane na cvetovete?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
valko-bg

МнениеПуснато на: Чет 03 Яну 2008, 21:37    Заглавие:  

Виж тук:
http://www.airgroup2000.com/forum/viewtopic.php?t=224619&start=390
какво съм правил. Тази е на Ревел в мащаб 1: 32.
Не те знам нито в кой мащаб смяташ да работиш, нито какви инвестиции предвиждаш за модела. Миг 29 по принцип е масов модел и го произвеждат доста фирми в трите най- популярни мащаба. На Академи също е хубав в 48- ми мащаб. От него съм направил преди време три 29- ки- УБ, К и СМТ. За 72- ри не мога да ти кажа, не съм работил модела в този мащаб. А допълнителни фотоецвани детайли и смоли за Миг- 29 в момента на пазара колкото щеш.
Що се отнася до боите на Ревел, аз с тях не работя вече около четири години и не ти ги препоръчвам горещо за аерограф, или поне доста ще трябва да си поиграеш докато улучиш правилната разреденост на боята за да постигнеш общо взето добра гладкост с тях. Маски за петната на камуфлажа на Миг- 29 не съм ползвал. Петната се правят само с аерографа и натренирана ръка. Wink
Препоръчвам ти като за първи опит с този инструмент да подхванеш някой модел с по- простичко (едноцветно) камуфлиране. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя 
ICQ Номер 
fulrum

МнениеПуснато на: Пет 04 Яну 2008, 00:09    Заглавие: kamuflaj  

blagodaria ti ,a kolkoto do ma6aba viarno - izviniavam se 1/72 e na italieri kolkoto za natreniranata ryka az dosta dobre risuvam i si mislia 4e 6a se spravia taka i taka sam go kupil ve4e Wink a za cenite vaprosat e po slojen - vidiah tuka i pro4etoh vaf 4alumi dosta ne6a - tia za po 100 i nagore leva niam da moga da vzema misleh ne6o za 40 - 50 ama iavno ne sa mnoo 4itavi taka kat 4eta. za humbroll boite moje6 li ne6o da kaje6
ina4e tova deto si go pravil e strahotno - az niamam toia opit o6e - samo jelanie i mnoo malko vreme Wink - ta se probam kogat moga - blagodaria ti o6e vednaj!
Върнете се в началото
WhiteWolf

Местожителство: Провадия

МнениеПуснато на: Пет 04 Яну 2008, 00:20    Заглавие:  

valko-bg, ти я снимки от къде? Малко присвояване, ама да ти кажа дирекно ги свалих на компа, ако имаш някакви подобни пак на бългаски самолети, пусни из форума! Wink
valko-bg

МнениеПуснато на: Пет 04 Яну 2008, 09:31    Заглавие:  

Снимките са от "отворените врати" в Графа тази година. Ще гледам да пусна някоя в темата за МиГ- 29.
Върнете се в началото
ICQ Номер 
fulrum

МнениеПуснато на: Нед 06 Яну 2008, 19:22    Заглавие:  

здравеите, ниакои да има снимки на колесниците на миг 29 - по то4но такъв поглед с отжорени капаци ,та да се вижда как може да се боиадиса вътрешността - хидравл. магистрали ел. и тем подобни? Smile
Върнете се в началото
WhiteWolf

МнениеПуснато на: Нед 06 Яну 2008, 20:12    Заглавие:  

http://www.aircraftresourcecenter.com/AWA1/101-200/walk144_fulcrum/walk144.htm

http://www.primeportal.net/hangar/luc_colin/mig-29_huaf_walk1.htm

fulrum

МнениеПуснато на: Нед 06 Яну 2008, 21:25    Заглавие:  

мноо благодарско- ша ми свар6и работа Smile
Върнете се в началото
Flanker

МнениеПуснато на: Сря 23 Апр 2008, 11:54    Заглавие:  

Здравейте. Това е снимка от изложбата в руския център. В червено е ограден ЯК-38. Интересува ме някой познава ли човека на когото е модела. По-конкретно- трябва ми схемата за зглобяване на ЯК-38, защото имам модела от фирма Kangam, но за съжаление без схемата, а искам да го зглобя.... Crying or Very sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
chokolio

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 23 Апр 2008, 17:24    Заглавие:  

Flanker, сори за офтопика, но докога е тази изложба в руския център? И става въпрос за София, нали?! Confused
Върнете се в началото
WhiteWolf

МнениеПуснато на: Сря 23 Апр 2008, 17:47    Заглавие:  

Изложбата в Руския център е преключила преди много, много месеци Wink
chokolio

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 23 Апр 2008, 18:19    Заглавие:  

Embarassed
Върнете се в началото
Flanker

МнениеПуснато на: Сря 23 Апр 2008, 23:45    Заглавие:  

Мда, тя беше отдавна, дори май дойде време за нова. Но въпросът ми остава... Confused
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 23 от 23 [344 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 21, 22, 23
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0671s ][ Queries: 13 (0.0074s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker