Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
В групировката на американските ВМС близо до Иран има най-малко 300 крилати ракети Tomahawk · Зеленски няма да преговаря с Русия! Готви реформа в армията · Пациенти събират пари за линейка · Каракачанов: Възможен е Костинброд-2 · Индийският опозиционен лидер Рахул Ганди губи депутатското си място в бастиона на фамилията · Ford пусна специален и бърз полицейски джип за преследвания (ВИДЕО) ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Чет 23 Май 2019, 23:36
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Относно аерограф
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [2 Мнения]  
Автор Съобщение
Nikolay_Zhelev

МнениеПуснато на: Нед 29 Юни 2008, 17:51    Заглавие:  Относно аерограф  

Здравейте приятели,

Студент съм в София, специалност авиационна техника и технологии и забелязах, че тук интересите ни са общи. Подариха ми стендов модел на Douglas DC-7C, но за жалост нямам нужната техника, за да го оцветя - аерограф. Заложил съм на аерограф точно, защото имам желание моделът да стане сполучлив. Вчера обиколих вскички възможни хоби магазини свързани със стендов моделизъм, но навсякъде ми казаха, че нямат доставка на аерографи на цена под 100 лева, и че са им свършили. Не искам да инвестирам голяма сума в тази техника, защото просто няма да я ползвам толкова много. Молбата ми към вас е ако някой има желание и възможност, може ли да ми услужи с аерограф срещу съответното заплащане разбира се, за да си оцветя модела за ден-два. Склонен съм и да закупя втора ръка аерограф. Живея в студентски град. Благодаря ви предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
WhiteWolf

Местожителство: Провадия

МнениеПуснато на: Нед 29 Юни 2008, 18:31    Заглавие:  

Виж тази тема тук

http://model.airgroup2000.com/viewtopic.php?f=49&t=70

Писали сме доста и някой може да ти помогне.

Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [2 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0518s ][ Queries: 13 (0.0046s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker