Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Нед 12 Юли 2020, 02:03
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Общи приказки
Странности...
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 4 от 6 [82 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6 Следваща
Автор Съобщение
Елемаг
[Moderator]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 31 Юли 2008, 19:58    Заглавие:  

Cool Cool Cool
Проблемите на моделарския форум са си негови. Нека неговите членове да си ги обсъдят. Проблемите обсъждани тук са за общия форум. Все пак нещата между моделистите стоят различно и те си имат свои търкания които лично аз не разбирам. А и се съмнявам че повечето от хората тук схащат за какво точно става дума.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Гого55

МнениеПуснато на: Чет 31 Юли 2008, 21:05    Заглавие:  

нема смъсъл да се ваикате че форума умира-то друго не остава просто след такова управление,тъндъра и още двама трима направиха така че тук вече да не стъпи нормален човек.Както вече сте забелязали след поне две години тъпотии в общи приказки си пишете не повече от 10 човека и то почти и само модератори и всеки избива някъв комплекс.попаи си беше направил тема дето усмиваше Росия и всеки ден пускаше по няква тъпа снимка или цитат с тази си
пъклена цел и триеше наред всяко едно мнение което се различаваше от неговото,елемаг си имаше тема пък дето мрази америка Laughingбраво-подкрепям ,тъндара като пълен непокист/надъхан повече от всички полит комисари взети заедно от времето на сталин до сега/ само си възхвалява ингилизите еу и т.н. и препоръчва бой на всички останали всекидневно-е от известно време взе да пише и по нормално/малко женствено/, но пак си е просташко и отблъскващо.Баи Ганъо го помня като доиде сефте и се представяше за овчар Very Happyпосле се врътна насам натам. е резултата не можеше да бъде друг.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя 
ICQ Номер 
NEO

Местожителство: Велинград

МнениеПуснато на: Чет 31 Юли 2008, 21:48    Заглавие:  

Ами аз си мисля, че точно заради хаоса се появи темата и за това се казва *Странности*.Може би всеки като пише, какво точно и кой го дразни и с какво е прекалил, с общи усилия ще се оправят нещата. Хубаво ще е, да се спазва добрия тон и да се изключват и изтриват личните обиди.Аз съм влизал веднъж, дваж в остри скандали, изтърсих някои бисери и съжалявам за това.Няма и да се повтори от моя страна...И разни празни приказки също да се трият и да се стараем да се придържаме към темите.Може би така ще се пооправят нещата. Click to see if image is larger
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
popay_the_sailor
[Admin]

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет 31 Юли 2008, 22:16    Заглавие:  

Гого55 написа:

попаи си беше направил тема дето усмиваше Росия и всеки ден пускаше по няква тъпа снимка или цитат с тази си
пъклена цел и триеше наред всяко едно мнение което се различаваше от неговото

Я ми я покажи, че нещо не се сещам!!! Laughing

Run, live to fly, fly to live, Aces high.
--------------------------------------------
Есть ложь, наглая ложь и советская историография
Върнете се в началото
ICQ Номер 
NEO

Местожителство: Велинград

МнениеПуснато на: Чет 31 Юли 2008, 23:14    Заглавие:  

Попай ,да те питам нещо, но не го приемай като заяждане.Как би се приело от администрацията( и не само) ,ако на аватара ми(аз съм обикновен потребител), има анимация с Тринити, която прави *нещо* на НЕО ?
Гого55

МнениеПуснато на: Пет 01 Авг 2008, 00:39    Заглавие:  

popay_the_sailor написа:

Я ми я покажи, че нещо не се сещам!!!

ти дан си помисли че ще тръгна да се ровя зарад тебе

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя 
ICQ Номер 
popay_the_sailor
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 01 Авг 2008, 07:47    Заглавие:  

NEO написа:
Попай ,да те питам нещо, но не го приемай като заяждане.Как би се приело от администрацията( и не само) ,ако на аватара ми(аз съм обикновен потребител), има анимация с Тринити, която прави *нещо* на НЕО ?

Аватарът ми е подарък за рожден ден от един потребител на форума! Very Happy

Гого55 написа:
ти дан си помисли че ще тръгна да се ровя зарад тебе

Тогава защо ме намесваш в спора по такъв начин? Когато твърдиш нещо, трябва да го подкрепиш с факти!

Върнете се в началото
ICQ Номер 
Пламен

МнениеПуснато на: Пет 01 Авг 2008, 08:41    Заглавие:  

popay_the_sailor написа:
Аватарът ми е подарък за рожден ден от един потребител на форума!

Лично аз не познавам човек от авиацията, който да е такъв, че да си сложи подобна анимация за аватар.
Темата за която ти говори Гого55 е за бившия съветски съюз. Там пускаше, снимки които само ти и евентуално още един двама считахте за смешни. Когато ти намекнах че спамиш ти поиска да се аргументирам. Аз се отказах да се аргументирам щото незнаех как - не съм психиатър и не мога да преценя какви аргументи са необходими за да бъдеш убеден.
Форума престана да бъде това което беше когато от "Криле" се превъра в airgroup2000. Иначе казано това е друг форум а не е "Криле" за съжаление.

ICQ Номер 
popay_the_sailor
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 01 Авг 2008, 09:05    Заглавие:  

Пламен написа:

Лично аз не познавам човек от авиацията, който да е такъв, че да си сложи подобна анимация за аватар.
Темата за която ти говори Гого55 е за бившия съветски съюз. Там пускаше, снимки които само ти и евентуално още един двама считахте за смешни. Когато ти намекнах че спамиш ти поиска да се аргументирам. Аз се отказах да се аргументирам щото незнаех как - не съм психиатър и не мога да преценя какви аргументи са необходими за да бъдеш убеден.

Така си е! Ние, водачите на автобуси сме простаци, селяндури, чалгаджии и какви ли още не. Назад сме в интелектуалното си развитие, та че ни е простено да си имаме такъв аватар.

Що се отнася за темата, за която ми говори гого55, то тя не е моя. Тя е на всички ни! Когато тя бе пусната, в нея се пишеше (копи-пействаше) само за успехите, постигнати от правителството на Руската федерация. Но медалът има и обратна страна. Точно нея реших да покажа. Не може само фанфари, нали? Та който се е смял, смял. Който е плакал си е негов проблем...

Върнете се в началото
ICQ Номер 
pach

МнениеПуснато на: Пет 01 Авг 2008, 09:27    Заглавие:  

Напълно подкрепям Бай Ганьо!В допълнение ще кажа - професионалистите за това са такива , гледат си професионално работата и нямат време за нашите щуротий и изцепки тук.Това за една част от хората , дрруга част от професионалистите , продължават да влизат и пишат тук , въпреки откровенните ни глупости , и точно това е начина и ние да станем хора.Трета част си смъркат алкохола , щото инак шофирали . Ами то е ясно що тук влизат пияни , когато са пред компютъра , не са на волана , следователно са прекалили с алкохолните изпарения - зад волана това е смъртоносно , тук е само дразнещо Laughing .Четвърта част почват бурно с мерак , по новобрански (нищо че в армия не са стъпвали Laughing ) след което или утихват и отиват по темите да четат и се просвещават , или стават спамери без да са дори и интернет образовани (Вчера попаднах на книжката WINDOWS и образованието!!! Laughing Laughing Laughing ).
Пета част от хората дори и на сън да ги бутнеш , търсят под вола - теле и на яве само шпиони , агетни и провокатори им се привиждат (това че им се привиждат , не означава че такива няма).Шеста група от потребители са привърженици на руската техника , други на западната такава ,едни залитат по Европата , други тъгуват по отминали времена.Някой поумняват , други остаряват.Въобще тук вожеш да се срещнеш със всякакви знайни и незнайни хора и характери защото тук е форум.Това е основната му цел. Във името "форум" се заключава и основната му функция - свободно да се говори и обсъждат всякакви теми .Има една компютърна игра мисля че Цезар се казваше - походова стратегия за създаването от нищото на една функционираща държава със свойто строителство , търговия , производство , войни и т.н. та в нея при първоначалното застрояване на града държава опцията за строеж на "сенат" става достъпна (при натрупване на определен брой жители и икономика) едновременно със опцията за "форум". Ако искаш теб като управляващ да те изберат и в сената , правиш всичко възможно да подобриш икономиката (много е смешно - сваляш заплатите , и веднага почват да се рушат къщи и да се изнасят хора:дигаш заплатите , строежите се възобновяват и идва от вън още население) да плащаш на актьорите които обикалят улиците и те хвалят , и много други неща , но е направо задължително да минаваш освен през сената където управлаваш , да посещаваш и форума , което си е една говорилня която само на пръв поглед не е със значение в играта.Щом пропусгеш три пъти за една седмица да се появиш в сената , там ти спретват преврат , и почваш от обикновен гражданин (е ти управляваш РС-то де) . Но щом три пъти в седмицата не минеш в говорилнята - форум от там без преки действия почват да ти рушат икономиката , и накрая или идва завоевател , сената ти отпуска заем зада се биеш и да спечелиш или загубиш войната , или фалира икономиката в града и играта свършва.
Де толкова просто да бе и у нас...
Мисълта ми е че тук е форум (тоест говорилнята от която много малко зависи) и има всякакви хора и характери. Но за да го има този форум , са се погрижили от Еъргруп - дали са ни пълна свобода на словото , и от нас зависи от която и група хора изброени и не по-горе да сме , и въпреки различните ни характери - просто да проявяваме търпимост и култура в общуването ни по между ни.Не е нужно да има глупости - тях си ги оставете за дома ,не е нужно да има обиди и лъжи , тук сме да се изслушваме и да обсъждаме една или друга теза . Обидите никога не са били аргумент на силните , те са присъщи на слабите , така че няма защо да се сърдим ако модератори и администратори отвреме на време ни трият и ни се карат - това е варианта с тяхната "власт" да запазят добрият тон тук , за да имаме място за свободно обсъждане на вълнуващите ни въпроси от военното дело.
Нашият форум има и определена насоченост - военното дело и всичките му аспекти.Тук се говори на всякакви теми свързани със военната техника и живот , тук се раждат и много хубави идеи за статии , за списанията на издателската група , за фотографиите , за иниациативи от рода - да помогнем на музея , тук си остава най-големият и всеобхватен форум на свързаните с това теми.Рано или късно ще бъде прозряно от всички сериозни хора и дали в този , друг подобен или трети новосъздаден форум ,ще се съберем като едно цяло , защото колкото и да се обиждаме и нагрубяваме , всички сме привлечени от една и съща мисъл именно тук , а не във форуми от типа -"изплети си това пуловерче" и т.н.
Дайте до тогава да не водим спор чий е по-голям , да не се обиждаме , да бъдем малко по търпеливи и търпими един към друг , за да можем някой ден като се окажем заедно на едно място (а такива наченки вече се забелязват) да можем спокойно да се погледнем в очите въпреки недостатъците на знанията и характерите ни.
А дотогава да не се сърдим на модераторите ,че ни трият простотиите - те това им е функцията - да работят за добрият тон на форума.
----------------------------------------------------
Попай твоят "поздрав" наистина в началото ми се видя много ....ъъъ, агресивно изкривен и дразнещ , но сега само се смея като го видя !!!
.

калло

МнениеПуснато на: Пет 01 Авг 2008, 09:44    Заглавие:  

подарък, не подарък, подобна анимация си е просто твърде вулгарна и признак на лош вкус. мен лично би ме било срам.
интересно, ако напиша - Исус Христос да го духа на аллах, дали ще бъде изтрито?

Последната промяна е направена от калло на Пет 01 Авг 2008, 10:35; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Елемаг
[Moderator]

МнениеПуснато на: Пет 01 Авг 2008, 10:22    Заглавие:  

Cool Cool Cool
Тъкмо от хората създали този форума започнаха големите проблеми. Всичко щеше да си е наред ако Грозев не беше започнал да излива простотия та си в форума с подкрепата на Сашо. С какви ли не епитети ме наричаха а Сашо ги подчертаваше са червено. Не благодаря! Радвам се че поне тях вече ги няма и не могат да обиждат хората тук!

Върнете се в началото
Pirin

Местожителство: LBSF

МнениеПуснато на: Пет 01 Авг 2008, 10:24    Заглавие:  

калло написа:
... подобна анимация, си е просто твърде вулгарна и признак на лош вкус.

Присъединявам се!

Последната промяна е направена от Pirin на Пет 01 Авг 2008, 13:48; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
reaper

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет 01 Авг 2008, 10:35    Заглавие:  

Елемаг написа:
Радвам се че поне тях вече ги няма и не могат да обиждат хората тук!

Тебе те обиждат във форума под път и над път, ама ти пак до Младенов и Грозев опря.

ICQ Номер 
Елемаг
[Moderator]

МнениеПуснато на: Пет 01 Авг 2008, 10:38    Заглавие:  

Cool Cool Cool
Не е вярно Wink Сега винаги мога да помоля администраторите когато видя че някой преминава границата и те винаги се отзовават а тогава това беше целенасочена политика на гореспоменатите личности.

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 4 от 6 [82 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Общи приказки
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0745s ][ Queries: 13 (0.0063s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker