Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Русия е готова да възстанови отношенията си с Украйна · Адвокатите няма да докладват в ДАНС за клиентите си, реши НС · Петият полицай, осъден за Чората, се върна от чужбина · Съдът в Страсбург нареди да се намери дом за 16 деца от Войводиново · Правителството осветли проект за ръст на социалната пенсия за старост · Супер яхтите и Испания ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Чет 25 Апр 2019, 18:22
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Събития и Коментари
Изтребител SECOND HAND за българските ВВС
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 7 от 7 [99 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Автор Съобщение
nick_wolf1

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 13 Ное 2007, 22:29    Заглавие:  

Ся остава да почакаме да видим дали ще дойдат ремонтираните МиГ-29 в срок.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Елемаг
[Moderator]

МнениеПуснато на: Вто 13 Ное 2007, 22:33    Заглавие:  

Cool Cool Cool
Те няма от къде да идват. Просто трябва да се сглобят.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
2C7

Местожителство: Центъра на просффетата

МнениеПуснато на: Вто 13 Ное 2007, 23:08    Заглавие:  

Цитат:
Седем самолета МиГ–29 от българските ВВС ще бъдат ремонтирани до края на септември тази година
05 април 2007 | 18:25 | Агенция "Фокус"
София. Седем самолета МиГ–29 от българските Военновъздушни сили (ВВС) ще бъдат ремонтирани до края на септември т.г. в съответствие с договорения план-график
Оттук
Утре могат да кажат, че ще са готови вдруги ден, след това да кажат, че ще е в по-другиден и т.н.
Много май се събира за три години вече, крайно време е да се приключи с това и то радикално, след като не става.
Върнете се в началото
Елемаг
[Moderator]

МнениеПуснато на: Вто 13 Ное 2007, 23:11    Заглавие:  

Cool Cool Cool
Всъщност новината беше до края на годината а не до края на септември. Поне така каза командващия. Не знам от къде е тази информация. Но се видя че машини без двигатели се местят от теча към завода. Явно има раздвижване.

Върнете се в началото
2C7

Местожителство: Центъра на просффетата

МнениеПуснато на: Вто 13 Ное 2007, 23:28    Заглавие:  

Елемаг написа:
Но се видя че машини без двигатели се местят от теча към завода. Явно има раздвижване.

Само че подминаха завода.. Wink
Иначе има раздвижване..
Върнете се в началото
torta

МнениеПуснато на: Пон 11 Авг 2008, 11:01    Заглавие:  

Елемаг написа:
Cool Cool Cool
Най-добре е да се закупят Ми-29 на Румъния и да се ремонтират в нашите заводи. Е може и да се направи някаква малка модернизация но мисля че няма да е необходимо. В допълнение с нашите мигове ще можем да оборудваме две авиобази. Иначе каквато и техника да вземе която не е усвоена за ремонт в нашите заводи е все една да не мръднем от сегашното положение.

Подкрепям по тази тема Елемаг! Румънските МиГ-29 не са летяли от няколко години но след ремонт ще станат едни от наи-добрите.Според мен имаме специалисти за ремонта им и завод. Дори и да не са румънските мисля че наи-добре като 2 ръка е МиГ-29. Но имам и друго предложение всички МиГ-29 на едно летище едва ли ще е добре. Мисля че други МиГ-29 трябва да са на друга авиобаза. Като Балчик ,Безмер или Доброславци. (лично мнение).
Върнете се в началото
Dimitar Stavrev
[Admin]

МнениеПуснато на: Пон 11 Авг 2008, 12:32    Заглавие:  

Мили Елемак и Торта,
време е да пораснете и да разберете, че желаното трудно става действително. Какви румънски МиГ-29, какви 5 лева. Никой няма да ни позволи да купуваме руска техника в НАТО. Не защото не може, Гърция го прави, а защото като ни приеха при нашето дередже, трябва да връщаме "заема" с лихвите. И забравете за бази извън Графа, Безмер и Крумово. Поне в следващите 10 години.
Елемаг, ремонта на новите машини или някаква част от него (да речем до ниво C-check) вероятно ще бъде договорен като офсет. Това което е било по времето на Варшавския договор и СИВ вече не е Самите руснаци няма да дадат да им вземем хляба. Подобни привилегии има само Индия, ама тя купува по 80-100 самолета.
Така, че забравете за бляновете си и гледайте реално на нещата.
Върнете се в началото
Елемаг
[Moderator]

МнениеПуснато на: Пон 11 Авг 2008, 17:17    Заглавие:  

Cool Cool Cool
Реално е това което сами си го направим.Усвояването на ремонта на която и да било машина България е напълно възможно. Също и закупуването на руска техника.

Върнете се в началото
andrei141984

Местожителство: София-по-рядко Бургас.

МнениеПуснато на: Пет 12 Сеп 2008, 09:52    Заглавие:  

torta написа:
Елемаг написа:
Cool Cool Cool
Най-добре е да се закупят Ми-29 на Румъния и да се ремонтират в нашите заводи. Е може и да се направи някаква малка модернизация но мисля че няма да е необходимо. В допълнение с нашите мигове ще можем да оборудваме две авиобази. Иначе каквато и техника да вземе която не е усвоена за ремонт в нашите заводи е все една да не мръднем от сегашното положение.

Подкрепям по тази тема Елемаг! Румънските МиГ-29 не са летяли от няколко години но след ремонт ще станат едни от наи-добрите.Според мен имаме специалисти за ремонта им и завод. Дори и да не са румънските мисля че наи-добре като 2 ръка е МиГ-29. Но имам и друго предложение всички МиГ-29 на едно летище едва ли ще е добре. Мисля че други МиГ-29 трябва да са на друга авиобаза. Като Балчик ,Безмер или Доброславци. (лично мнение).

Eдин съвет- вземи книжката ,,Авиацията на Балканите"-2 част(изд. края на 2003г.)-та там има доста интересна информация за румънските Миг-29 като част от общата такава за техните ВВС изобщо.Има и една снимка на Миг-29 (9-12) без фанар.Това са данни от края на 2002-2003г.Казвам го ,за да си представиш ,в какво реално състояние са румънските Миг-29.

Иначе за авиобазите(специално Доброславци ) си прав.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 7 от 7 [99 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Събития и Коментари
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0706s ][ Queries: 13 (0.0049s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker