Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Чет 22 Окт 2020, 02:35
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
За стюардесите: изисквания, курсове, обяви за работа
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 49 от 99 [1471 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 47, 48, 49, 50, 51, ..., 97, 98, 99 Следваща
Автор Съобщение
singa

Местожителство: Around the globe

МнениеПуснато на: Вто 02 Дек 2008, 14:37    Заглавие:  

За да се стане стюардеса, ПРЕДПОЛАГАМ се изисква поне мааалко интилигентност ! Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
MissElle

МнениеПуснато на: Сря 03 Дек 2008, 21:49    Заглавие:  

На мен ми се обадиха днес за интервю на 15 декември...чета форума от година и най-после и аз се включвам..живо се интерсувам за процедурата, която ми предстои..интервюто и изпита по английски са в един и същи ден? И после ако те одобрят вече всичко е наред? ( сигурна съм че ще мина медицинския преглед и т.н. ) Колко ли бройки ще наемат...Много се притеснявам, защото съм без връзки и даже не се и надявах да ме викнат на интервю..дали се обаждат на повечето хора, подали документи? Толкова много го искам, дайте някакви съвети за успешно представяне..
Върнете се в началото
ivana

МнениеПуснато на: Пет 05 Дек 2008, 22:08    Заглавие:  

За интервюто в БГ ЕЪР:
Внимавай с облеклото,не трябва да си като стара баба но не и като лека жена!На интервю за работа не се препоръчват и ярки и набиващо се цветове на дрехи,прекалено къси или дълги поли и блузи,забранени са прозрачните и лъскави материй.
Маникюрът-предния ден задължително посети маникюрист!!!Перфектен маникюр с лек-почти незабележим лак за нокти.
Гримът-малко пудра и малко спирала с меко червило.Не акцентирай на очите и устните едновременно с ярки цветове!Трябва да си максимално естествена,но не и съвсем без грим.
Държанието-не си играй с коса,пръстен,"чекане" на нокти и кожички и т.н.,не слагай ръце в джобовете и НЕПОКАЗВАЙ ПРИТЕСНЕНИЕ!!!Бъди уверена в себеси и говори ясно и точно.Непоказвай несигурност или объркване.Зависи какви въпроси ще ти зададът,но ако те попитат "какво би направила в еди коя си ситуация?"...мисли бързо и кое е правилно!!Покажи на човекът срещу теб че си уверена в себеси и си стабилна.Че държиш на себеси и си със самочувствие!!!
А за изпита по английски....ако е в ИВТ не се притеснявай той е на ниво елементарно и май е устен.Трябва да видят дали изобщо го знаеш за да могат да ти преподават.Доста от термините в учебния процес са на английски.Абе елементарен е!!
Върнете се в началото
Denifer

МнениеПуснато на: Пет 05 Дек 2008, 22:53    Заглавие:  

toothy10 XaXaXaxAxaxaxax ... Боже прости Laughing
Върнете се в началото
MissElle

МнениеПуснато на: Съб 06 Дек 2008, 10:54    Заглавие:  

Хехе, мерси за изчерпателния отговор, аз така или инае точно така щях да процедирам, най-много ме притеснява всъщност тази част, където ще искат импровизации в ситуации и отговори на въпроса " какво бихте направили ако.." някой ако каже нещо примерно, или си спомни от своето интервю...Английския грам не ме притеснява, лошото е че като език е само той, не посмях да си напиша немския и руския, защото не говоря особено гладко, даже никак Sad а нямаше квадратче " разбирам добре " хахаха.....Подходящо ли е черно поло с черна пола балон и черно сако?Или по-консервативно? Дънки в никакъв случай, нали? Даже и със сако....Косата прибрана?Всякакви дреболии ще са от полза, казвайте всичко...
Върнете се в началото
IB1984

МнениеПуснато на: Съб 06 Дек 2008, 22:43    Заглавие:  

мина ли вече някой интервюто ? Какви са ви впечатленията ? Ако има някой за 12-ти, да драсне едно ЛС.
Върнете се в началото
ivana

МнениеПуснато на: Нед 07 Дек 2008, 11:33    Заглавие:  

Някой тук се присмяха на постингът ми,но това са основни правила при кандидатстване за работа,не само в авиацията!Както се казва в поговорката "По дрехите посрещат,по акъла изпращат !" А да не говорим,че стюардесата е лицето на авио компанията и ще получиш един шут отзад ако се явиш на интервю облечена в къса поличка и блузка над пъпа.Като седнеш да ти се гледат телесата и т.н.Но всеки си го приема както си иска и си ходи на интервю както си иска!Всичко е въпрос на личен избор.Само после като не ви вземат на работа не обиждайте другите,че са връзкари,натегачи и т.н.!
Върнете се в началото
Denifer

МнениеПуснато на: Нед 07 Дек 2008, 15:47    Заглавие:  

Дори няма да си правя труда да отговарям на това Very Happy Само ще ви светна, че си губите времето ... нищо лично наистина Wink
Върнете се в началото
Dina

Местожителство: България/Черна гора/GB

МнениеПуснато на: Пон 08 Дек 2008, 15:46    Заглавие:  

Здравейте,
Разбира се, прав сте, singa, нужна е интелигентност. Във всяка житейска и професионална ситуация. В тази връзка, сега му е времето да не си губите времето, ами да решите какво искате и да си го вземете! И като остареете и сте неконкуренти на пазара на този вид труд, да сте в мир със себе си, че сте били в небето - в буквален смисъл.
Пожелавам на всички, които ще се явяват на интервюта за работа като кабинни успех, спокойствие и вяра в себе си!
На маникюрист не е нужно да ходите предния ден Smile. Но е важно да сте лъчезарни и да видят, че носите нещо светло и ведро в душите си.
Хваля се вече официално - местя се със семейството си на мъгливия Албион. Решението ни костваше много нерви, терзания, работно-визово-документални пируети, да не забравяме тежките интервюта - мои и на половинката, но, влизаме през предната врата в нормална, да не кажа световна А/К. Гордея се, че съм с балканска кръв / имам впредвид от Балканския полуостров/, НО децата ми нямат място в БГ, поне не в този и вид! Ще хвърлим всички сили да докажем на томитата, че от България идват хубави кадри и хора на Острова им. Понеже за трафиканти, жрици и чадъри се сещат най-напред Evil or Very Mad .
Желая на всички хубави празници, здраве, успехи и да са винаги у дома, където и да се намират по света! Невъзможните каузи да стават постижими, а малките стъпки да водят към големи победи! Специално към Steward - винаги следвай вярната посока - няма как да сбъркаш, щом те води сърцето!
Ще пиша пак. Кога - един Бог знае! Надявам се всички да сме в прекрасна кондиция, да имаме много поводи за радост и да сме сигурни, че сме стъпили на своя път! Стискайте палци, аз също ви стискам! Smile

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Steward

МнениеПуснато на: Пон 08 Дек 2008, 18:51    Заглавие:  

Dina написа:
Здравейте,
Разбира се, прав сте, singa, нужна е интелигентност. Във всяка житейска и професионална ситуация. В тази връзка, сега му е времето да не си губите времето, ами да решите какво искате и да си го вземете! И като остареете и сте неконкуренти на пазара на този вид труд, да сте в мир със себе си, че сте били в небето - в буквален смисъл.
Пожелавам на всички, които ще се явяват на интервюта за работа като кабинни успех, спокойствие и вяра в себе си!
На маникюрист не е нужно да ходите предния ден Smile. Но е важно да сте лъчезарни и да видят, че носите нещо светло и ведро в душите си.
Хваля се вече официално - местя се със семейството си на мъгливия Албион. Решението ни костваше много нерви, терзания, работно-визово-документални пируети, да не забравяме тежките интервюта - мои и на половинката, но, влизаме през предната врата в нормална, да не кажа световна А/К. Гордея се, че съм с балканска кръв / имам впредвид от Балканския полуостров/, НО децата ми нямат място в БГ, поне не в този и вид! Ще хвърлим всички сили да докажем на томитата, че от България идват хубави кадри и хора на Острова им. Понеже за трафиканти, жрици и чадъри се сещат най-напред Evil or Very Mad .
Желая на всички хубави празници, здраве, успехи и да са винаги у дома, където и да се намират по света! Невъзможните каузи да стават постижими, а малките стъпки да водят към големи победи! Специално към Steward - винаги следвай вярната посока - няма как да сбъркаш, щом те води сърцето!
Ще пиша пак. Кога - един Бог знае! Надявам се всички да сме в прекрасна кондиция, да имаме много поводи за радост и да сме сигурни, че сме стъпили на своя път! Стискайте палци, аз също ви стискам! Smile

Дина, за пореден път ме караш да се усмихна и да гледам смело напред - надявам се, че всички останали усещат написаното от теб,така както и аз Smile И аз искренно ти пожелавам хубави празници и здраве,а успехите идват - стига да не спираме да ги преследваме...и искаме. Дори и в един неуспех, има доза успех ! Smile
Всичко добро Дина и : [b] Bye Bye Easy Jet !! (надявам се, че схващаш шегата ) Laughing
Върнете се в началото
Icy__

МнениеПуснато на: Чет 11 Дек 2008, 01:09    Заглавие:  

[quote="singa"]За да се стане стюардеса, ПРЕДПОЛАГАМ се изисква поне мааалко интилигентност ! Wink
какво искаш да кажеш с тия думи след моя цитат, май нещо ми се струва, че не съм достатъчно "как беше ИНТИЛИГЕНТНА" и не мога да зацепя..... Ех ххх, много Ви порасна работата на вас "стюардеските", за тва ги бичите по цял ден в нета, защото сте много ИНТИЛИГЕНТНИ ли, SIGNA?
Върнете се в началото
singa

Местожителство: Around the globe

МнениеПуснато на: Чет 11 Дек 2008, 11:30    Заглавие:  

Icy,по неграмотният начин по който се изразяваш и пишеш нямам никакви съмнения в твоята "интилигентност". Имам един приятел пилот който казва че имало доста "кухи лейки" на борда. Бих добавил, не му трябва една повече. На тебе изглежда поне зъбите са ти наред,така че пробвай,кой знае.
---------Icy "Ех ххх, много Ви порасна работата на вас "стюардеските", за тва ги бичите по цял ден в нета, защото сте много ИНТИЛИГЕНТНИ ли, SIGNA?"
Как реши точно че съм стюардеска? Да, видял съм доста от тях,летял съм с повече от 100 авиокомпании и начина по който ми поднасят шампанското е достатъчен за да отсея плявата от квалитета. Не е необходимо да си Айнщайн за да разбереш някой елементарни неща от живота. Някой "бичи" в нета и научава нещо,други е добре да си седите на село и да не си пъхате гагата където не ви е работата,защото никога няма да "зацепите".
Върнете се в началото
Denifer

МнениеПуснато на: Чет 11 Дек 2008, 16:54    Заглавие:  

Ебати тъпия спор ...
Върнете се в началото
ivana

МнениеПуснато на: Чет 11 Дек 2008, 20:17    Заглавие:  

Май е време да се намеси модеератор и да премахе "интилигентните" и не чак толкова спорове.Оп извинявам се СПАМ-ОВЕ
Dina Успех и лек полет в бъдещето!
Върнете се в началото
f.petkov

МнениеПуснато на: Вто 16 Дек 2008, 20:47    Заглавие:  

MissElle написа:
за интервю на 15 декември...

Случа-а-а-йно някой може ли да разкаже какво се случи на тази дата за интервюто на "България ЕР"? Cool
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 49 от 99 [1471 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 47, 48, 49, 50, 51, ..., 97, 98, 99 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0944s ][ Queries: 13 (0.0076s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker