Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пет 10 Юли 2020, 23:49
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩИ ТЕМИ
КОШЧЕ ЗА ДУХОВНИ ОТПАДЪЦИ
Модератори: конструктор
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Предишната тема :: Следващата тема
Страница 7 от 15 [219 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, ..., 13, 14, 15 Следваща
Автор Съобщение
Thunderchief

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 18 Фев 2009, 14:26    Заглавие:  

dechco написа:
Преди време, след потопяване на 6-ти Американски флот на минно-ракетната опзиция на Галата предложих Елемаг временно да бъде баннат. За известно време да се ограничи влизането му тук, за да може да премисли за какво е фпрума. Темата беше изтрита.

Ми това е, щот всеки участник е уникален и ако изгонят Тони нищо няма да постигнеш(цитирам по памет голямото началство).

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Сря 18 Фев 2009, 14:37    Заглавие:  

Thunderchief написа:
Ми това е, щот всеки участник е уникален и ако изгонят Тони нищо няма да постигнеш(цитирам по памет голямото началство).

Ако "нищо" се казва на двойното намаляване на ОТ...
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Сря 18 Фев 2009, 15:59    Заглавие:  

Лелеее, 5 часа да ме няма. Абе я довечера на маса да нося и боксовите ръкавици барем там решите проблема.
Аз имам генерално решение, и съжалявам, че на някои няма да им изнася. Но защо заради един, трябва да страдат стотици.
Бай Ганьо - съгласен съм да ти махна модераторските функции, но ще ти сложа АДМИНИСТРАТОРСКИ. Защото ти заслужаваш.
Викторе, едно време са смятали земята за плоска, но сега времето е друго и фактите се доказват по елементарен начин. А не чрез голословните твърдения на любимците ти. Язък ти за знанията...

Последната промяна е направена от Preslav на Сря 18 Фев 2009, 23:15; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
popnavy

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря 18 Фев 2009, 21:18    Заглавие:  

pgp000 написа:

Аз предлагам официално и неофициално в Оръжейния да бъдат свалени мод-правата на Елемаг и да се запазят тези на "Бай Ганьо"! Моля да бъда подкрепен!

Подкрепям предложението на pgp000. С "психоатаките" уважаемия "модератор" не спомага за нормална комуникация, плюс това той самия сподели, че не е "женен" за форума и дали е модератор или не, не го притеснява. Надявах се, че след "разбирачеството" в авиационния и морския форум, малко ще се усети, но не би... Щом е докарал и колегата си модератор до дередже да се откаже да му обяснява и да си подава оставката...!?
Уважаеми г-н Ганьо, гласувам против Вашата оставка! Предпочитам мнението на човек, вътре в нещата, а не на каша от спомени от някогашна служба, идеологически и интернетски изцепки.

влажни мъгли се топят...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Thunderchief

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 18 Фев 2009, 21:36    Заглавие:  

pgp000 написа:
Бай Ганьо написа:
Копие от молбата ми:
Цитат:
Официялно обявявам че не мога да споря с Елемаг и с С-13.
Както и официялно ги обявявам за най-сведущи по всички въпроси.

Моля, съвсем официялно, да ми бъдат отнети Модераторските права. Чувствам се недостоен на фона на тези опитни и знаещи мъже!

Стига бе, ти пък! И ще има сладка приказка от консилиума Елемаг + С-13 + Андрей! Сакън!

Аз предлагам официално и неофициално в Оръжейния да бъдат свалени мод-правата на Елемаг и да се запазят тези на "Бай Ганьо"! Моля да бъда подкрепен!

Определено не мога да се наредя сред феновете на уфчерина Ганьо, обаче и аз гласувам твърдо против оставката му, понеже от него има какво да се научи! И всякакси поддържам последващо ограничение на правата на гусина Тони.
Аман просто вече. След като издавихме всичкото кораб на мините, избихме танковете(екипажите изгинаха от барични травми в резултат на директни попадения на ОФ снаряди в куполите и получилия се от това звук), сега взехме, че зачеркнахме стабилно количество от материалната част на БНА. Кой знае какво ли ще последва - може би сваляне на спътник със 2С3, с Краснопол от ЗОП, като гаубицата сама си прави подсвета.

А, да пропуснах и, че уцелихме кораб в Босфора с Редут. От плажа на ММЦ.

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Сря 18 Фев 2009, 22:14    Заглавие:  

Уважаеми Т-72, запознай се с правилата на форума и тогава пиши. Реклама на каквото и да е (особено на хора, навредили на форума и на българската авиация по принцип), без да е съобразена с администраторите, не се позволява. Wink
Последната промяна е направена от Preslav на Чет 19 Фев 2009, 18:55; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
onufrii

Местожителство: вилает Боляристан

МнениеПуснато на: Чет 19 Фев 2009, 11:57    Заглавие:  

Ами то да пуснем едно всенародно гласуване дали да се свалят модераторските права на Елемаг, щото и аз съм твърдо ЗА.

Si vis pacem, para bellum - 26030

Прайм червени шишета на бели!
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 19 Фев 2009, 12:10    Заглавие:  

Абе като се позамисля, като не е модератор какво? Пак ще пише неверни неща и пак ще го критикувате. Аз викам да му наемем частен учител - примерно Бай Ганьо, и да му преподава уроци по артилерия и по военна наукъ. Барем, тогава вземе, че пише нещата такива каквито са. Very Happy
Върнете се в началото
pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Чет 19 Фев 2009, 12:11    Заглавие:  

Preslav написа:
Абе като се позамисля, като не е модератор какво? Пак ще пише неверни неща и пак ще го критикувате.

Има разлика между това потребител и мод да пишат неверни неща, нали? Според мен модовете се назначават по заслуги и по познания...

Preslav написа:
Аз викам да му наемем частен учител - примерно Бай Ганьо, и да му преподава уроци по артилерия и по военна наукъ.

Като ще наемате за него - нека направо се организира курс за целта за всички заинтересовани.
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 19 Фев 2009, 12:23    Заглавие:  

pgp000 написа:
Има разлика между това потребител и мод да пишат неверни неща, нали? Според мен модовете се назначават по заслуги и по познания...

Прав си, то целия форум си е за смяна на част от модераторите. Някои не са влизали с години. А трябват хора, които да трият, когато трябва. Ама истински! Или да могат да предпазват от съфорумни битки. И да не бъдат тенденциозни. В смисъл - този ми е приятел и ще го галя с перце...
Освен да обявя конкурс, а?

Цитат:
Като ще наемате за него - нека направо се организира курс за целта за всички заинтересовани.

Кантора "Зеленото училище на Бае ви Ганя" Very Happy Very Happy Laughing
Върнете се в началото
onufrii

Местожителство: вилает Боляристан

МнениеПуснато на: Чет 19 Фев 2009, 12:29    Заглавие:  

pgp000 ме изпревари - ние тука 20-30 човека си го знаем Елемаг, но примерно 3000 души които не са много редовни какво мнение ще имат за форум с неадекватни и незнаещи модератори?

Si vis pacem, para bellum - 26030

Прайм червени шишета на бели!
Върнете се в началото
Гената

Местожителство: около София

МнениеПуснато на: Чет 19 Фев 2009, 12:30    Заглавие:  

Аз мисля че Елемаг си върши добре работатат като модератор. Това че е некомпетентен по болшинството от въпроси е друг въпрос, но работата на модератора не е да се съгласява с мнението на знаещите и можещите, а да следи в дадената тема да се пише само по тази тема. А това какви феноменални умения има е друг въпрос. Не е злоупотребявал да трие мнения противоречащи на неговото. Що се отнася до мненията му всеки си има акъл и може да си направи извод кой е прав и кой е крив. Аз си знам че земята е плоска, ще ви копи/пасте малко древногръцка история и ходи ме оборвай.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Гого55

МнениеПуснато на: Чет 19 Фев 2009, 18:17    Заглавие:  

А какво се набива в очи-пишете определено не повече от 20 човека всеки ден и си измисляте разни теми и щуротии където да си чешете пръстите,ако манете Елемег,или тои се мане сам след вашите приказки форума ще заприлича на в.Работническо дело от преди 30г.Демек който не спазва пътя на правилната партия и вън ли?Елемаг е един от малкото тука който си отстоява позицийте и не се е пребоядисъл за разлика от много други.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя 
ICQ Номер 
T-72
[Admin]

Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Чет 19 Фев 2009, 18:41    Заглавие:  

Preslav написа:
Уважаеми Т-72, запознай се с правилата на форума и тогава пиши. Реклама на каквото и да е (особено на хора, навредили на форума и на българската авиация по принцип), без да е съобразена с администраторите, не се позволява. Wink
аз друго имах имах предвид,ама караи
не ми се редят лакардии

ICQ Номер 
popnavy

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет 19 Фев 2009, 20:53    Заглавие:  

Гого55 написа:
Елемаг е един от малкото тука който си отстоява позицийте и не се е пребоядисъл за разлика от много други.

С четири взаимноизключващи се и общи мнения Rolling Eyes /пресен пример "Артилерия"/??? А който иска, може спокойно да прочете, по какъв начин бяха отстоявани позициите в предишни спорове. Ако неспособността да признаеш грешката си и да бягаш от конкретния отговор, размивайки първоначалната тема на спора с нови /и пак спорни/ "мнения" и твърдения е отстояване на мнение...е, тогава форума си заслужава модератора.
Колкото до пребоядисването, за разлика от много други, които също не са пребоядисани, той единствен го афишира и то по начина "От Искъра по-дълбоко нема..." Тук влизам за удоволствие, а не да изливам политическите и идеологическите си пристрастия и "нереализирания" си потенциал.
Ако отстоява само една артилерийска позиция, така както отстоява "мненията" си, тежко им на артилеристите под негово командване...Wink
Лека вечер на всички! salute

влажни мъгли се топят...
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 7 от 15 [219 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, ..., 13, 14, 15 Следваща
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩИ ТЕМИ
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0975s ][ Queries: 13 (0.0084s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker