Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Райчев: Нямаше наказателен вот · Две експлозии убиха трима в Катманду! Петима са ранени · Хамид Хамид: Мустафа Карадайъ ще се откаже от мястото си в ЕП! Пеевски ще реши дали да отиде евродепутат · Радан Кънев: Показахме, че в България има истинска алтернатива на ГЕРБ · Джамбазки се надява на два мандата за ВМРО · Каракачанов не знае какво да очаква от малката коалиция вече ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пон 27 Май 2019, 07:09
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
По колко дни на месец работят стюардесите?
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 3 от 3 [37 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3
Автор Съобщение
like_to_fly

МнениеПуснато на: Нед 25 Яну 2009, 12:13    Заглавие:  

Не,нямам намерение да споря с човек,който се смята за най-компетентен в този форум Exclamation Ти говориш за себе си,както и аз за мен.Факт е,че съм успяла да посетя доста красиви места благодарение на тази професия и не ми се налага да спя по хотели в Бг,освен във Варна,защото аз самата съм от Бургас!Приятен ден! Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
lilkata

МнениеПуснато на: Пон 26 Яну 2009, 12:16    Заглавие:  

Нещо ви в много странен спора Shocked Не можах да разбера защо,когато си нощувка във Варна или Бургас всъщност това не е нощувка и как всъщност му е името,щом не е нощувка Laughing А и все пак всички малко или много сме виждали хубави места по света и сме спали не само по хотелите във Варна и Бургас-изненадааа не си единствен(а)
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
ICQ Номер 
like_to_fly

МнениеПуснато на: Пон 26 Яну 2009, 16:35    Заглавие:  

Темата за мен приключи!Казах си мнението,нямам намерение да се обяснявам като папагал.Явно за вас нощувките във Варна и в Бургас са голяма радост-ами радвайте им се.Въобще нямам намерение да се заяждам по форумите,нито пък да се изтъквам какво съм видяла и какво не!
Върнете се в началото
MissElle

МнениеПуснато на: Пон 26 Яну 2009, 17:31    Заглавие:  

Да се върнем на въпроса...в България Еър доколко се случва да се остава с нощувка в чужбина...или поне случва ли се и доколко често да "се излезе " от пределите на летището за да прекараш няколко часа в града...Нека ако може да отговарят бивши и настоящи кадри, като става въпрос за ситуацията в момента, а не каквато е била преди 6 месеца, половин година или повече време назад...
Върнете се в началото
Denifer

МнениеПуснато на: Сря 28 Яну 2009, 23:03    Заглавие:  

Denifer написа:
Отговарям на момичето, че поне веднъж или два пъти седмично ще ти се налага да спиш по хотелите във Варна и Бургас (и през зимата също!), а в чужбина има точно две редовни нощувки, до които за нещастие трудно ще се добереш поради романтични и финансови причини. evil3

Exclamation
Върнете се в началото
MissElle

МнениеПуснато на: Чет 29 Яну 2009, 16:13    Заглавие:  

Благодаря, надявам се след години да бъда и аз на хубавите дестинации с преспиване..
Върнете се в началото
roumen68

МнениеПуснато на: Съб 13 Юни 2009, 13:22    Заглавие:  

Относно нощувките на екипажите, цитирам глава от книгата на Цветан Цаков "Катастрофите - мъртвите и виновните". Става въпрос за катастрофата на 4.11.1972 с Ил-14 до с. Црънча, Пловдивско. Маршрута е бил Бургас - София. Озаглавена е "Полет по махмурлийски".

..."Екипажът на 3-то Ноември 1972 г. вечеря в ресторанта на един бургаски хотел. Летците се прибират в стаите си в 23.45 часа. Събудени са за полета в 05.15 часа. Няма да стане известно реално кой колко е спал, в замяна на което ще се установи, че преди старта си на 4-ти ноември летците са били махмурлии.... за жалост у членовете му [на екипажа] са открити данни за взет (вътрешно) алкохол."

За стюардеси конкретно не пише, но нали и те са част от екипажа.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 3 от 3 [37 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0529s ][ Queries: 13 (0.0054s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker