Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Внезапна проверка в Централния военен окръг · Иранският външен министър: "Тръмп е прав, американските военни нямат работа в Персийския залив" · При сблъска на двата немски изтребителя Eurofighter единият пилот е загинал · МИСИЯТА Е ВЪЗМОЖНА: САМОЛЕТИ ПИЛАТУС PC-7, PC-9 И PC-12 В СЛУЖБА НА ГРАЖДАНСКАТА АВИАЦИЯ · Тръмп постави две "много прости" условия на Иран · Германски изтребители се сблъскаха в небето на 120 км от Берлин ·

Select Forum Language:

Hot topics:
The time now is Mon 24 Jun 2019, 23:49
All times are UTC + 2
 Forum index » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Действащи модели
Помогнете за една лодка
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1 [7 Posts]  
Author Message
hanks

PostPosted: Tue 30 Jun 2009, 21:09    Post subject:  Помогнете за една лодка  

Искам да си направя лодка за риболов,предложете ми нещо по евтино като двигател и дистанционно с опхват около 150 м.Благодаря предварително
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail 
hanks

PostPosted: Wed 01 Jul 2009, 21:03    Post subject: Re: Помогнете за една лодка  

hanks wrote:
Искам да си направя лодка за риболов,предложете ми нещо по евтино като двигател и дистанционно с опхват около 150 м.Благодаря предварително

Никой ли няма да удари едно рамо?
Back to top
yuri_ninov

PostPosted: Thu 02 Jul 2009, 11:10    Post subject: за лодката
Subject description: същото

Колега ,млади погледни в сайта ,,на риба . ком ,, там има доста инф. и идеи ! От личен опит знам че отнема много време да си я правиш сам ,доколкото разбирам искаш да ,,нанасяш ,,стръв с нея . Има готови но в Б-я са доста скъпи все още та съвета ми е ,вИталия и в Испания има и досто по ефтини приятел може да ти донесе ! Аз си купих китаиска ,,детска играчка ,, с рад. у-ние ис молко ,,по българяване ,, може да се каже че върши работа !На слука и успех!!!
Back to top
hanks

PostPosted: Thu 02 Jul 2009, 16:56    Post subject:  

Да там има инфо как се прави лодката но не и частите за нея интересува ме най вече някое добро дистанционно с обхват около 150 м. и приемник с моторче за него.
Back to top
yuri_ninov

PostPosted: Sat 04 Jul 2009, 10:36    Post subject: за лодката
Subject description: дуплика

Млади ми колерегистриви малко въображение де ! Не търси всичко на готово ! Българите сме известни с уменията ,,да правим от нищо нещо ,, ако не си от тях покрай теб не може да няма такива ! А за последната част от въпроса - препоръката ми е регистрирай се в сайта
,,Направиси сам ,, и го задай въпроса твой ! След тово чети и консумирай съвети има много добри и компетентни там!
Back to top
hanks

PostPosted: Sat 04 Jul 2009, 19:00    Post subject: Re: за лодката
Subject description: дуплика

yuri_ninov wrote:
Млади ми колерегистриви малко въображение де ! Не търси всичко на готово ! Българите сме известни с уменията ,,да правим от нищо нещо ,, ако не си от тях покрай теб не може да няма такива ! А за последната част от въпроса - препоръката ми е регистрирай се в сайта
,,Направиси сам ,, и го задай въпроса твой ! След тово чети и консумирай съвети има много добри и компетентни там!

Мерси приятелю.Жив и здрав!
Back to top
Preslav
[Admin]

PostPosted: Sat 04 Jul 2009, 19:03    Post subject:  

Привет - не знам дали знаеш, но имаме и моделистки форум, тук вече не влизат хора - ползвай този адрес и питай и там.

http://model.airgroup2000.com/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website 
Page 1 of 1 [7 Posts]  
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
 Forum index » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Действащи модели
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

[ Time: 0.0787s ][ Queries: 13 (0.0030s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker