Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Райчев: Нямаше наказателен вот · Две експлозии убиха трима в Катманду! Петима са ранени · Хамид Хамид: Мустафа Карадайъ ще се откаже от мястото си в ЕП! Пеевски ще реши дали да отиде евродепутат · Радан Кънев: Показахме, че в България има истинска алтернатива на ГЕРБ · Джамбазки се надява на два мандата за ВМРО · Каракачанов не знае какво да очаква от малката коалиция вече ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Нед 26 Май 2019, 22:13
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Техника на излитане и кацане
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 11 от 11 [153 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 9, 10, 11
Автор Съобщение
vcr

Местожителство: България =)

МнениеПуснато на: Пон 21 Сеп 2009, 18:43    Заглавие:  

Ще се включа малко в темата...понеже и аз бях като теб/не че сега съм кой знае какво де.../ искам да те питам летял ли си на Чесничката ? Цитирам какво ми казваха на мен - "полети на Чесната,разбери как се държи самолета,разбии се 2-3 пъти и тогава минавай на по-голям самолет"...дано съм помогнал малко Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
stefaniv

МнениеПуснато на: Пон 21 Сеп 2009, 19:27    Заглавие:  

Летял съм,но малко.Управлението е значително по-лесно,но кацането го правя много твърдо.Готиното е,че правя по-лесно преценките с по-малък самолет.Ами мерси,ще летя още с чесничката,докато започна да кацам съвсем гладко.
Последната промяна е направена от stefaniv на Пон 21 Сеп 2009, 20:16; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
vcr

Местожителство: България =)

МнениеПуснато на: Пон 21 Сеп 2009, 19:49    Заглавие:  

Точно за това говоря - малък самолет - малка скорост - повече време за реакции и корекции . Пъркай си с Чесничката докато научиш кацанията/излитанията после - Beechcraft-a ииии....
Надявам се ако греша някъде по-компетентните от мен да се изкажат...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 11 от 11 [153 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 9, 10, 11
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0608s ][ Queries: 13 (0.0092s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker