Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Вто 07 Юли 2020, 10:17
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОРЪЖЕЕН ФОРУМ » Българска армия - минало и настояще
Ракетните войски на България
Модератори: Super Flanker
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 19 от 26 [381 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 17, 18, 19, 20, 21, ..., 24, 25, 26 Следваща
Автор Съобщение
Боцман

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пет 30 Окт 2009, 15:40    Заглавие:  

7 ордн, Последен пуск,1993 г.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Елемаг
[Moderator]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 30 Окт 2009, 16:46    Заглавие:  

Cool Cool Cool
Благодаря за клипчето. Много ценни кадри.
Прииска ми са да удуша някой натовец!!! Evil or Very Mad

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
T-72
[Admin]

Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Вто 03 Ное 2009, 18:20    Заглавие:  

интересно е дали има кадри от последното ракетно учение с Луните -Есен 99
и най-вече какви са резултатите от него

ICQ Номер 
Yunak

МнениеПуснато на: Вто 03 Ное 2009, 22:49    Заглавие:  

Само точките ли представляват в момента този стратегически род войски? И къде се намират те? Smile Question
Върнете се в началото
andrei141984

Местожителство: София-по-рядко Бургас.

МнениеПуснато на: Сря 04 Ное 2009, 01:01    Заглавие:  

Елемаг написа:
Cool Cool Cool
Благодаря за клипчето. Много ценни кадри.
Прииска ми са да удуша някой натовец!!! Evil or Very Mad

Абе Елемаг, Извинявай ,при цялото ми уважение Към теб(, в което си се убедил) не ти ли омръзна да лаеш за армията, че била малка?
Я виж ,че на хората им намалиха заплатите, расте безработицата, несигурност - ти си тръгнал да ревеш за едни шапкари(особено от ВВС) дето вече Марийнкор ти обесни- САМО СА ЗА ПОКАЗУХА!
Е БАТЕ НЕ ИСКАМ ПАРИТЕ ОТ ДАНЪЦИТЕ, ОТ НАМАЛЕНАТА МИ ЗАПЛАТА ДА ОТИВАТ ЗА НЕКАКВИ СИНИ ФУРАЖКИ ДА МИ СЕ ФУКАТ !КАТ СА ЕРБАП ДА ХОДЯТ В АФГАНИСТАН.
ДА ТИ КАЖА К.....РА МЕ БОЛИ, ЧЕ ЩЕ ОСТАНАТ БЕЗ САМОЛЕТИ.АМА И БЕЗ ДЗАПЛАТИ ДА ОСТАНАТ ПИЛОТИТЕ БЕ.НЕКА БЕГАТ В ЧАСТНИЯ, КАКТО И ПРАВЯТ. ..........ЗА ЧИЙ ЩЕ ДАВАМЕ ПАРИ ЗА ШАПКАРИ, КОИТО НИЩО НЕ ПРАВЯТ.А СЕ ОСЪЗНАЙ МАЛКО.

Не реви за неуправляевмия ТРК ,,Луна-М". Wink

СТИГА СИ ПЛЮЛ ПО НАТО. В МОМЕНТА НА ТОЗИ ЕТАП ДОРИ Е ПО-ДОБРЕ НЕЩОТО НАРЕЧЕНО БА ДА СЕ РАЗПУСНЕ, ЗАЩОО САМО ЛАПА ПАРИ.
В МОМЕНТА НА БЪЛГАРИТЕ СА ИМ НУЖНИ ПОВЕЧЕ ПАРИ! IdeaПАРИ.Разбираш ли?А не армия.Която само консумира, а реално нищо не може да свърши.
Това с армията е умряла работа.Положението е изпуснато.Трябва да си много тъп или много наивен, за да свмяташ че имаме нужда от армия или ,че изобщо имаме армия. Idea
Болшинството Българи ги болят половите органи за Българската армия.И са прави.

Последната промяна е направена от andrei141984 на Сря 04 Ное 2009, 01:10; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Елемаг
[Moderator]

МнениеПуснато на: Сря 04 Ное 2009, 18:03    Заглавие:  

Cool Cool Cool
Е, аз пък не искам данъците ми да отиват за корумпираните държавни чиновници. Предпочитам с тях да се купува оръжие а не вили и коли за управляващите ни мошеници!!!

Върнете се в началото
andrei141984

МнениеПуснато на: Сря 04 Ное 2009, 18:44    Заглавие:  

Елемаг написа:
Cool Cool Cool
Е, аз пък не искам данъците ми да отиват за корумпираните държавни чиновници. Предпочитам с тях да се купува оръжие а не вили и коли за управляващите ни мошеници!!!

И аз предпочитам!ОБАЧЕ НЕ СТАВА ТАКА!АЗ ЖИВЕЯ В РЕАЛНОСТТА! Idea В БЪЛГАРИЯ В КРАЯ НА 2009Г.!
И аз искам да има пари за оръжие, за летателни часове, но..............какво е в действителност!Купиха не ,,Апач" , а НИКОМУ НЕНУЖНИТЕ ,,КУГЪР" -И.
в ,,Графа" си имат частен градинар!Това сигурно го знаеш(аз го знам от друг наш съфорумник).
За чий х.....й го дърви такъв в авиобазата бе Елемаг?по-разбираш от мен ат авиация разясни ми.Освен това си по-стар(казвам го с уважение към тебе Idea ), по - си патил кажи ми моля те?
Елемаг, разбираш ли, какво значи да се върнеш вкъщи и да кажеш на гаджето ти..................еми ..............намалена ми е заплатата!
А ти ми говориш за Българската армия.И надуваш ли надуваш това до спукване.Абе недей така.Умен мъж си!Не си бил трудовак.А АРТИЛЕРИСТ.ЕРГО- ЯВНО В ГИМНАЗИЯТА СИ БИЛ СИЛЕН ПО МАТЕМАТИКА, А ТЯ ПРЕДПОЛАГА РАЦИОНАЛНО МИСЛЕНЕ!Две висши имаш.Аз само едно.

Разбирам ,че обичаш България, че обичаш Българската армия, НО В МОМЕНТА БЪЛГАРИЯ НЯМА НУЖДА ОТ АРМИЯ!ИМА НУЖДА ОТ ПАРИ, ОТ ИКОНОМИКА И ОТ..........ПОВЕЧЕ БЪЛГАРЧЕТА! Wink Няма нужда да наливат пари за пилоти, които и без това бягат в частния бизнес( НЕ ГИ ВИНЯ-пази Боже- семейни са).ОБАЧЕ НЕ ЗА СМЕТКА НА МОЯТА, ТВОЯТА, НА РОДИТЕЛИТЕ МИ, НА ВСИЧКИ ДРУГИ БЪЛГАРИ ЗАПЛАТА!
КОГАТО СИ НАДВИЕМ НА МАСРАФА - ТОГАВА МОЖЕ!ИНАЧЕ НЕ!
За много въпроси за армията с теб сме единомишленици, но на мен поне от действителността ми увря главата.

Извинявай ти , с колко лева живееш на месец?(не ми отговаряй, въпросът е прекалено личен). Idea

Уважавам военните и пагонът им!Но.............има едно но...................при условие ,че режат социалните фондове, че намаляват месечните трудови възнаграждения, да ми се изтъпани некой пич тука и да ми хвали виждаш ли, колко нашите пилоти били печени, как на всички учения ,,скъсвали гъза" на американците с Миг-29 срещу Ф-15.Е това какво е?,,На гол тумбак чифте пищови" не ами кретения пхросто.
Еми добре!Е И? Е......И?КАКВО ОТ ТОВА ЕЛЕМАГ?ЩЕ ЗАРЕДИ ЛИ НА ПОВЕЧЕТО БЪЛГАРИ ТОВА ХЛАДИЛНИКА С ХРАНА ИЛИ ЩЕ ПОДОБРИ ЛИ СОЦИАЛНИЯ ИМ СТАТУС?
И ако въпросът съвсем болезнено-опростенчески се сведе до това- Искам ли аджеба да живея в държава с малка заплата, в недостиг, да гледам скъпи автомобили само на снимка, но да имаме силна армия.....................Да сме нещо подобно на Северна Корея(КНДР).Ще кажа НЕ!НЕ ИСКАМ!БОЛИ МЕ К....А ЗА АРМИЯТА!ЗА АВИАЦИЯТА СЪЩО!И ДА ТИ КАЖА 95% , АКО НЕ И 99% ОТ ОСТАНАЛИТЕ БЪЛГАРИ СЕГА ИМ ЕТОЧНО ДО ПРОБЛЕМИТЕ НА БА.Е.НЕ Е ТАКА.
Имам един живОт.А и ти също. Idea

Просто ти казвам, че и да увеличим бюджета за отбрана- единственото, което ще постигнем е ПО-ГОЛЕМИ ЗЛОУПОТРЕБИ ПРИ РАЗХОДВАНЕТО НА ПУБЛИЧНИТЕ СРЕДСТВА, ПОВЕЧЕ НЕЦЕЛЕСЪОБРАЗНО УСВОЯВАНЕ! Idea ТОВА Е ИСТИНАТА.

Честно ти казвам не мога да те разбера! Rolling Eyes
Знаеш ли кои мои познати станаха военни през 2007 и 2008г.?Кадроваци имам предвид?Най-големите гамени и хора, от които нищо друго не стана.

Отнсно данъците- ДНЕС НА ТОЗИ ЕТАП НЕ ИСКАМ НИКАКВА ЧАСТ ОТ ПЛАЩАНИТЕ ОТ МЕН ДАНЪЦИ ДА ОТИВАТ ЗА НЕЗАПЪЛВАЕМАТА ЧЕРНА ДУПКА, НАРЕЧЕНА ,,ПЛАН ЗА МОДЕРНИЗАЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА АРМИЯ"!

ПС.
С този и снощния си постинг не исках и не искам да те обидя, по никакъв начен!Тебе те уважавам, за разлика от някои други тука.

Забелязал ли си обаче, че дори и хора бивши военни(Уважаемият Бай Ганьо например) и настоящи такива( Гената) не те подкрепят в милитаристичните ти убеждения за силна армия.
Братко, топиме се като нация, намаляваме след някое десетилетие ще сме малцинство- ти искаш и малкото останали ни пари да ги профукаме за гориво, за изтребители.
Мислиш ли, че такава твоя жертва от дохоите ти ще се оцени от въпросните пилоти?
Щото аз не мисля.Ще кажеш ,че съм мизантроп.Хубаво.Приемам.Просто не вярвам в ,,доброто начало у човека".

Всеки е за себе си.Нашият народ има една мъдрост:
,,ВСЯКА КОЗА НА СВОЙ КРАК СТОИ"!

Така че.....заеби каузата на армията!Това е МЪРТВА РАБОТА.БЕЗСМИСЛЕНА!НАИВНА! Crying or Very sad
Съжалявам, но е така.
Върнете се в началото
Елемаг
[Moderator]

МнениеПуснато на: Сря 04 Ное 2009, 18:53    Заглавие:  

Cool Cool Cool
Твоето мнение си е твое. Аз мисля по друг начин Wink

Върнете се в началото
andrei141984

МнениеПуснато на: Сря 04 Ное 2009, 19:00    Заглавие:  

Обръщение към Гената...

Евгени, здрасти.Съжалявам, ама ти отговарям тука, защото Преслав като Админ ми суспендира правата на регистриран потребител на форума.Еми не мога да отговарям на ЛС.Няма, какво да се извиняваш за дългото ЛС.

Виж.- с тебе на ЛС сме го бистрили.
Говорили сме.Даже ти си ми казал работи/несправедливости и ТОЛЕРИРАНЕ, което няма как да го знам.

Това е състоянието.
В ЛС-то ти сам си го написал, че ОКОЛО ДЕЙСТВИТЕЛНАТА АРМИЯ ГРАВИТИРАТ-ПАРАЗИТИРАТ ДРУГИ ЕЛЕМЕНТИ.
Е затова има пари за частни охранители на пустеещи поделения, а ти няма да можеш до края на службата ти да оперираш на модерен ЗРК.

Относно Елемаг- не си съвсем прав!
Човекът просто е силно привързан и обичащ БА.Това е много хубаво.
И аз искам силна БА.
Но.............не на всяка цена, защото .простете ми съмнявам се в ефективността на средствата, които се харчат за нея.

ПС:
Преславе, докога смяташ да държиш това ненормално състояние- да не мога да пиша ЛС със съфорумници???????Нормално ли е ?За мен не е нормално.

Можеш да си сигурен(ето тука открито ти го казвам), че 2С7 и ПиДжи Пи съм ги игнорирал от съзнанието си.За мен те не съществуват.Дори се надявам и бих желал И ЗА ТЯХ В ТЕХНИТЕ ОЧИ, АЗ ДА НЕ СЪЩЕСТВУВАМ.Да ме игнорират и те бе.
Нали съм бил ,,лайно"(цитирам ПиДжи Пи) и ,,нищо"(цитирам 2С7).Ми хубаво такъв съм.Нито искам да ги знам, нито искам да ги чувам, камо ли да им пиша ЛС.НО НЕ ИСКАМ И ВЪПРОСНИТЕ ДА МИ ПИШАТ И ДА МЕ РЕПЛИКИРАТ.
Признавам само с ПиДжи пи яко си изпуснах нервите и нацепих цинизми, които са меко казано срамни за мен!
Но това да ме лишаваш от право да пиша ЛС е ненужно и безумно.
Върнете се в началото
andrei141984

МнениеПуснато на: Сря 04 Ное 2009, 19:03    Заглавие:  

Елемаг написа:
Cool Cool Cool
Твоето мнение си е твое. Аз мисля по друг начин Wink

Да мое е Елемаг.Мнението е като задника- всеки си го има и си го носи със селбе си!
Виж сега не го приемай като заяждане.Просто...................се огледай. Wink

Дано не се сърдиш за нещо. Wink
Ти може и да имаш леко болшевишко-милитаристичен уклон, но поне си диалогичен и уважаваш чуждото мнение.
Затова и аз те уважавам!

Поздрави!

Надявам се обаче разбираш, колко нелепо звечат призивите ти на фона на реалността днес.
БА е средство за обогатяване на някои! Evil or Very Mad
Върнете се в началото
T-72
[Admin]

Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Сря 04 Ное 2009, 19:12    Заглавие:  

абе нее така
Българската армия я има и ще я има,и това че някои некадърно е оправлявал родината през последните 20 г ПОЧТИ нее винивна
има време,ще дойдат и по добри времена
а народа е оцелявал и в по трудни моменти,а на това че на част от народа не му дреме за армията е красноречиво за него

ICQ Номер 
Боцман

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Съб 07 Ное 2009, 14:33    Заглавие:  

13 години по-късно или какво е останало от 7 ордн! Crying or Very sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Yunak

МнениеПуснато на: Съб 07 Ное 2009, 14:55    Заглавие:  

Клипа е много хубав като идея и изпълнение а не това ,което се вижда на него но може ли да ми кажеш как се казва песента в самото начало Very Happy Мерси предварително Smile
Върнете се в началото
andrei141984

МнениеПуснато на: Съб 07 Ное 2009, 16:33    Заглавие:  

Yunak написа:
Клипа е много хубав като идея и изпълнение а не това ,което се вижда на него но може ли да ми кажеш как се казва песента в самото начало Very Happy Мерси предварително Smile

Песента е на Вангелис

Казва се Сonquest of paradise
Върнете се в началото
Yunak

МнениеПуснато на: Пон 09 Ное 2009, 17:23    Заглавие:  

Благодаря.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 19 от 26 [381 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 17, 18, 19, 20, 21, ..., 24, 25, 26 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОРЪЖЕЕН ФОРУМ » Българска армия - минало и настояще
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.1837s ][ Queries: 13 (0.0136s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker