Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Япония купува 32 УР въздух-въздух AIM-120C-7 за 63 милиона долара · Фотофакт: Изтребители F-4E и F-5 от ВВС на Република Корея · Завърши турнирът по тенис на корт в памет на ген. Нейко Ненов · Започва производството на Ил-96-400М · Иззеха близо половин млн. лв. от сейф на гл. секретар на ДАБЧ Красимир Томов · ФОТО-ОКО: КОЙ ЩЕ ЗИМУВА В ЧЕРНОМОРЕЦ? ПО ЖЕЛАНИЕ НА ЧИТАТЕЛИТЕ - ОЩЕ СНИМКИ НА СТАРАТА ГЕМИЯ... ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Вто 20 Ное 2018, 15:34
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОКЕАН - МОРСКИ ФОРУМ » ПО ДУНАВА » Теми за река Дунав - проблеми, въпроси, отговори, екипажи, проекти, дунавските държави,борса
Менинг компании на пасажери по дунава
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [3 Мнения]  
Автор Съобщение
api

МнениеПуснато на: Сря 30 Сеп 2009, 12:21    Заглавие:  Менинг компании на пасажери по дунава  

здравейте колеги.моля да ме оринтирате относно избора на компания-пасажерска тъй като съм решил да поплавам и по реките с по-малки кораби.25 год по морета и океани ми стигат.по професия съм моторист и машинен и палубен fitter. моля тези които са от видин да дадат малко инфо относно едни обяви които текат в нета - на korabi.dir bg.ако може инфо за viking cruises-мейли идр. сайта ви е интересен-дерзайте и го развивайте.поздрави на всички пропуснах-аз съм Бургазлия временно и по недоразумение акустирал в София Crying or Very sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
NikSaN

МнениеПуснато на: Сря 30 Сеп 2009, 13:26    Заглавие:  

Привет Smile Главния сайт на викингите е http://www.vikingrivers.com/.Тук можеш да намериш мейла им и да се свържеш с тях.Друга голяма фирма са пасажерите от серията "SWISS" .Ето и техния сайт http://www.plantours-partner.de/ms-swiss-tiara/ubersicht.php?PID=Plantours&ReiseSchiff=5 .Разгледай и този сайт,може да ти помогне http://www.rivercruising.com/ occasion5
Върнете се в началото
thesailor

МнениеПуснато на: Съб 14 Ное 2009, 13:57    Заглавие:  

www.scylla-tours.com
tova e saita na kompaniqta SCYLLA - sobstvennik na okolo 15 pasajera ot taka nare4enata seriq SWISS
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [3 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОКЕАН - МОРСКИ ФОРУМ » ПО ДУНАВА » Теми за река Дунав - проблеми, въпроси, отговори, екипажи, проекти, дунавските държави,борса
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0701s ][ Queries: 13 (0.0039s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker