Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Дежурни прокурори приемат сигнали за евроизборите от днес до неделя · Няма решение кога Боинг 737 МАХ ще започне отново да изпълнява полет · Конкурс за Войнишки паметник пред НДК · Учени съветват да пием 5 чаши кафе дневно, за да пазим сърцето · Бригаден генерал Валери Цолов: Обхванати са почти всички поделения на Сухопътни войски · Бензинът поскъпна в България и чужбина ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пет 24 Май 2019, 12:05
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » "Оръжие"
Радиоелектронната борба в България
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 2 от 2 [18 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2
Автор Съобщение
Елемаг
[Moderator]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 05 Яну 2010, 22:01    Заглавие:  

Cool Cool Cool
Сериозни неща се разработват одавна но не в България. И причините не са икономически Wink

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Вто 05 Яну 2010, 23:50    Заглавие:  

bjam100% написа:
Изобщо не се учудвам. Все пак се надявам някой ден да се започне производство на сериозни неща, но засега няма такива изгледи. Да не говорим че кризата няма да позволи на никой да направи това (поне засега).

Нямам понятие какво се смята за сериозно и несериозно в тази техника. Устройствата бяха български (според мен) и явно бяха успешни. Факт - когато си пазиш живота няма да вземеш какво да е, при положение, че разполагаш с нужния ресурс.

По въпроса за кризата... Всеки достатъчно заинтересован индивид или организация би преследвала целите си независимо от условията, проект може да се разработи дори на хартия и да чака по-добри времена за прототип и т.н. Разбираемо е, че не ти се чака, предполагам имаш и идеи вече, но за всичко си има време. Желая ти успех.
Върнете се в началото
bjam100%

МнениеПуснато на: Вто 26 Яну 2010, 23:20    Заглавие:  

Аз лично под сериозни неща разбирам поне асемблиране на системи. Нека да не е самото производство, но поне монтажа им. Работя в много голяма фирма и се занимавам с монтаж, опериране и подръжка на системи по EW. Заинтересувах се от темата и за това попитах. Оказва се обаче, че това което се произвежда в България са няколко артикула, които предполагам, че едва ли се продават в напреднали страни.
Също така това което е останало в БГ Армията ми е добре познато до каква степен работи като техника.

Click to see if image is larger

Това което очаквах е да разбера поне, че се подържа техниката или евентуално подновява, но и това няма да стане скоро. А и аз съм цивилен, а до колкото виждам практиката в България е с тези неща да се занимават само военни (под дълбока секретност - нещо остаряло и изгубило смисъл ) В момента правя един сайт за конектори, тъй като виждам че за RF е трудно да намериш нещо на български и доколкото ми позволи времето ще направя някои туториали как се асемблират самите кабели и т.н.
Отново благодарности към всички! Бъдете здрави!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 2 от 2 [18 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » "Оръжие"
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0542s ][ Queries: 13 (0.0065s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker