Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Цацаров разпореди проверка за субсидиите на партиите · Русия потвърди, че техни военни самолети са били ескортирани от военни самолети на САЩ · Обезщетенията за катастрофата край Своге отиват на съд · В Русия блокираха банда, подготвяла терористичен акт · ГЕРБ пред БСП дни преди вота · CAЩ: Typция имa двe ceдмици дa избepe мeждy F-35 и pycиaтa µ-400 ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Сря 22 Май 2019, 10:41
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
EMIRATES Interview - Sofia
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 3 от 3 [36 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3
Автор Съобщение
verita

МнениеПуснато на: Сря 11 Юни 2008, 13:33    Заглавие:  

sonic_cruiser написа:
Можете ли да кажете какъв е допостимият диоптър, при който те одобряват за такъв род професия?
По принцип допустимият диоптър е +/- 4.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Stoyan
[Moderator]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 11 Юни 2008, 13:43    Заглавие:  

verita написа:
sonic_cruiser написа:
Можете ли да кажете какъв е допостимият диоптър, при който те одобряват за такъв род професия?
По принцип допустимият диоптър е +/- 4.

Ама хора, що толкова се вглеждате в този диоптър?

То ако има за нещо да се хванат диоптъра ще е на последно място. Ако имате голям астигматизъм, проблеми в бинокулярното зрение и т.н това звучи по-притеснително от колкото оптичния проблем.

А в крайна сметка няма да пилотирате, че да ви гледат кътните зъби. Все пак става дума за клас 4!

Поздрав!

Click to see if image is larger Click to see if image is larger
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
sonic_cruiser

Местожителство: ULPIASERDICA

МнениеПуснато на: Сря 11 Юни 2008, 13:50    Заглавие:  

Благодаря ти за отговора, Verita ! Абе с моите - 3... Знам ли... Една лазерна корекция дали би свършила добра работа? Smile Въпреки че след подобна интервенця остават някакви следи, които няма как офталмолозите да не забележат.

П.П. До модераторите! Ако счетете за необходимо преместете допитванията ми в темата за Стюрдеси.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
verita

МнениеПуснато на: Сря 11 Юни 2008, 13:54    Заглавие:  

Не се притеснявай, sonic_cruiser, аз съм с -2,75 и -3 и нямах проблем, в медицинското ми пише, че имам ограничения да нося корекционни лещи и допълнителен чифт очила.
Върнете се в началото
kalina

МнениеПуснато на: Вто 05 Май 2009, 20:18    Заглавие:  

здравейте,
аз бях на интервю декември, но беше успешно Smile имате ли информация кога ще е следващото такова в София и дали въобще ще има? Rolling Eyes
Върнете се в началото
sabrosa

МнениеПуснато на: Чет 01 Апр 2010, 12:35    Заглавие: Арабия
Описание на темата: Помощ за новаците :)

Здравейте IB1984, elleni, baltovs, Steward и всички други! Позволявам си да пиша тук не заради Emirates, а за Qatar Airways. Има интервю на след няколко дни в София. Затова- много ви моля, бъдете така любезни и ако имате свободни минутки и желание да помогнете, отговорете ми на няколко въпроса. Все пак става въпрос за една и съща култура и си мисля че бихте могли да сте страшно полезни като ми разкажете малко съответно за приоми на интервюиране, видове въпроси, подстрекателства с подтекст, както и по-странични неща като да изпращам ли предварително мотивационно писмо, ако не е поискано, мога ли да досаждам на ймейла им с ей такива въпроси Smile, да чакам ли те да ми се обадят или направо да отида на интервюто, как е подходящо да се облека... Сигурно ме мислите за луда, но още съм под афект на новината за това и съм като на пружинка от миналата седмица Smile Вероятно знаете какво е де, вие повечето сте минали успешно всички стъпки, но аз съм на нулева и моля за съдействие Smile Smile Smile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 3 от 3 [36 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0900s ][ Queries: 13 (0.0086s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker