Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Сря 15 Юли 2020, 06:25
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
За стюардесите: изисквания, курсове, обяви за работа
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 68 от 99 [1471 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 66, 67, 68, 69, 70, ..., 97, 98, 99 Следваща
Автор Съобщение
Марко Марков

МнениеПуснато на: Съб 06 Ное 2010, 15:17    Заглавие:  

grim realm написа:
Обявата вече я няма. Smile

Все пак успех на мераклиите ! Very Happy

Скоро ще има нови! Very Happy

Click to see if image is larger
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя 
Silveto

МнениеПуснато на: Пон 08 Ное 2010, 16:02    Заглавие:    

Здравейте!
Какво стана с избраните от "България Ер"? Има ли вече групи, колко души са и започна ли вече курса им в ИВТ?
И какъв е бил критерият им по отсяването?

Успех и поздрави на всички!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
gurgata

МнениеПуснато на: Сря 10 Ное 2010, 20:37    Заглавие:  

grim realm написа:
Обявата вече я няма. Smile

Все пак успех на мераклиите ! Very Happy

Напротив, там си е Very Happy

http://www.jobs.bg/front_job_search.php?first=1&str_regions=&str_locations=&old_country=&country=-1&region=0&l_category%5B%5D=0&category%5B%5D=1&keyword=
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
grim realm

МнениеПуснато на: Пет 12 Ное 2010, 19:02    Заглавие:  

В конкретния момент я бяха свалили. Както и една обява на ДП-РВД. След това и двете пак се бяха появили. Wink
salaciousness

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Нед 14 Ное 2010, 12:47    Заглавие:  

Привет от мен! Току-що се регистрирах и знам, че ще задам много тъп въпрос, вероятно хиляди пъти обсъждан в този форум, но все пак искам да попитам дали е абсолютно и напълно задължително да можеш да плуваш, за да можеш да работиш като стюардеса? По принцип Wizz air са ми главната цел, но там пише, че трябва да можеш, което малко тревожи, тъй като не съм от хората, които могат да плуват. В Bulgaria air не пише за такова изискване, но пък съм чувала, че са страшно корумпирани... Crying or Very sad
Някой да помогне ако може.. Rolling Eyes
Върнете се в началото
grim realm

МнениеПуснато на: Нед 14 Ное 2010, 14:53    Заглавие:  

Опитът показва, че и без да можеш да плуваш ще минеш курса (включително упражненията в басейна ). Освен това се оказа, че и без да знаеш какъвто и да е чужд език, стига да имаш бревета - ще те вземат на работа.
Освен това има и хора с по 16 кариеса, които пак са кабинен състав. Тук е Абсурдистан Wink

Така че няма страшно - кандидатствай. Или изкарай курс и тогава кандидатствай.
Успех Smile

salaciousness

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Нед 14 Ное 2010, 15:32    Заглавие:  

Ами мерси за информацията,но мисля първо да преполовя висшето, че все още съм в началото, и тогава да кандитатствам. Smile
Мерси за бързия отговор.
Върнете се в началото
Slavchet0

МнениеПуснато на: Пон 15 Ное 2010, 22:46    Заглавие: Резюме  

Може ли някой да поясни какво точно трябва да представлява резюмето, което се изпраща при кандидатстване? Rolling Eyes
Върнете се в началото
su171

МнениеПуснато на: Съб 27 Ное 2010, 02:02    Заглавие: Re: Резюме  

Slavchet0 написа:
Може ли някой да поясни какво точно трябва да представлява резюмето, което се изпраща при кандидатстване? Rolling Eyes

Синоним на CV, мило. Желателно е да бъде по европейския формат.
Върнете се в началото
PlayingAngel

Местожителство: София, България

МнениеПуснато на: Съб 27 Ное 2010, 20:20    Заглавие: Нова мераклийка :)  

Привет на всички и от мен! Smile

Отдавна следя форума и изчетох темата от първата до последната й страница днес. Невероятно много полезна информация намерих за себе си тук, за което искам да благодаря на всички онези, които са писали подробно за естеството на работата, изискванията на различните фирми, изпитите, курсовете, медицинските прегледи и всичко останало. Затова и не можах да разбера как влизат толкова много момичета, които твърдят, че искат да работят като стюардеси, а задават непрекъснато безумни въпроси, без да си направят труда да изчетат дори предната страница, където се спотайват нужните им отговори. evil3

Както и да еееее... Mr. Green

Реших най-накрая да се включа, за да се запозная виртуално с вас! Казвам се Гери, на 23 години съм и имам амбициите и желанието да летя като стюардеса. Уча туризъм и една от големите ми страсти е да пътувам, независимо от крайната дестинация. Няма смисъл да обяснявам защо съм решила да поема по този път. Всеки, който е чувствал онзи адреналин и прекрасното вълнение, когато си горе сред облаците, знае за какво става въпрос. В момента работя в една от водещите медии в България и контактувам с много хора. Работила съм и неща, които са от съвсем друго естество, но винаги са били свързани с общуването ми с хора, така че имам доста опит в тази област. Имам много добър английски, който непрекъснато усъвършенствам. Но това е единственият език, чрез който мога да общувам свободно. След няколко дни започвам и интензивен курс по немски. Казвам всичко това, защото всякакви съвети биха ми били полезни. Разбрах, че всеки език е + при кандидастване за тази работа. Не знам доколко ще науча немския, докато дойде време да кандидатствам, но все ще е повече от нищо. Имам и необходимия външен вид. И преди първият ми пост да e придобил вид на лична реклама в сайт за запознанства, ще спра с подробната информация за личните ми интереси и ще карам по същество. Very Happy

Голямата ми чуденка е дали да изкарам предварително курса за стюардеси в ИБТ. Прочетох различни мнения и съвети. По-скоро клоня към това, че не е необходимо предварително да карам курса, преди някоя авиокомпания да ме е одобрила. Кандидатстването ми ще стане идната година, но искам да съм колкото се може по-информирана и подготвена. Засега съм се спряла най-вече на WizzAir, поради ред причини. Ще се радвам да чуя мнението на стюардеси, които са изкарали курса преди одобрение от дадена а/к и такива, които са го изкарали след това.

Освен това ще ми е интересно да чуя и повечко за особените въпроси, които се задават на интервютата от рода на: "Човекът до мен мирише, искам да ме преместите!". Laughing

Поздрави на всички,
Гери
Върнете се в началото
su171

МнениеПуснато на: Нед 28 Ное 2010, 02:13    Заглавие: Re: Нова мераклийка :)  

PlayingAngel написа:
Ще се радвам да чуя мнението на стюардеси, които са изкарали курса преди одобрение от дадена а/к и такива, които са го изкарали след това.

Гери,
Преценяваш дали имаш пари за губене предварително или ще ги изгубиш впоследствие ако нарушиш нещо по 2-3-годишния договор, който в повечето случаи не е в твоя полза.
Върнете се в началото
su171

МнениеПуснато на: Сря 01 Дек 2010, 04:21    Заглавие:  

Драги колеги, няма ли да разкажете как ви мина интервюто на 28-и Razz Покъртително? Laughing
Върнете се в началото
Felix

МнениеПуснато на: Сря 01 Дек 2010, 10:53    Заглавие:  

На 28.11 ли е имало пак интервю? Shocked
Върнете се в началото
su171

МнениеПуснато на: Нед 05 Дек 2010, 00:45    Заглавие:  

Felix написа:
На 28.11 ли е имало пак интервю? Shocked

Не на "България ЕР", спокойно Cool
Върнете се в началото
kaliopa33

МнениеПуснато на: Пон 06 Дек 2010, 16:55    Заглавие:    

PlayingAngel, здравей!

Прочетох поста ти и бих искала да ти дам няколко съвета.

Както си написала работиш във водеща медия. Ако си доволна от работата и имаш шансове за издигане наистина те съветвам да продължиш с това да се занимаваш. Истината е, че професията стюардеса е колкото хубава, толкова и изпълнена с негативи. И аз лично мисля, че ако имаш занимание, което те удовлетворява, по-добре не рискувай, за да не съжаляваш после. Ако пък решиш да действаш във "въздушната" сфера, то по-добре разчитай на това да те изберат без изкаран курс и после да ти поемат разходите. Щом си се насочила към Уиз, те така или иначе поемат обучението. Мисля, че имаш реален шанс да бъдеш избрана- на 23 год. си, знаеш добре английски, казваш, че имаш добър външен вид, а и както виждам си интелигентна, което всяка една уважаваща себе си А/К би трябвало да уважава. Затова каквото и да решиш ти желая успех!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 68 от 99 [1471 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 66, 67, 68, 69, 70, ..., 97, 98, 99 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.1115s ][ Queries: 13 (0.0374s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker