Private Colleger of transportation  
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Hawaiian Airlines получи първия си A321neo · ВМС на САЩ пранира да проведе изпитания на снаряда Vulcano GLR · IWI представи нов вариант на щурмовата карабина (автомат) Tavor AR · ГОРЕЩО: Намираха аржентинската подводница? · Американски самолет С-2 Greyhound се е разбил в океана · Жестоко убийство в София ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Сря 22 Ное 2017, 12:48
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩИ ТЕМИ
ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ РЕГИСТРИРАНИ И НОВОРЕГИСТРИРАНИ
Модератори: конструктор
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 4 от 4 [59 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
terry1363

Местожителство: Белоградчик

МнениеПуснато на: Вто 05 Яну 2010, 18:37    Заглавие:  

Добър вечер,темата е чудесна.Казвам се Василий Терентиев.Роден 1955г. в гр. Оряхово т.е. на 54 години.Завърших ВНВВУ"Георги Бенковски" през 1979г. със специалност "Ръководител на кацане".От 1979г. до 1994г. работих във Военното училище,след това до пенсионирането ми в Габровница.После нова стъпка -магистър по информатика.Работих известно време като главен енергетик на "Телефонен завод"-гр.Белоградчик,още извесна време във "FOXCONN"-Corp. в Пардубице ,Чехия като софтуерен инженер.Най-хубавия период от живота ми бе в Долна Митрополия.Отделно от основната ми работа се занимавах и с художествената самодейност и ТНТМ-то в Долна,дейност която и до сега ме изпълва с удовлетворение и гордост,че съм я вършил.Няма нещо за което да се срамувам,че съм работил в Българската военна авиация и ако имам още един живот бих работил същото.Четейки написаното тук виждам,че повечето от участниците не са работили в авиацията,но ги обединява страста към летенето,военната техника и наука.Това е чудесно, но и малко тъжно,че бившите колеги не проявяват интерес.Това на снимката съм аз.Поздрав за всички който ме познават.Click to see if image is larger.Извинявам се за добавката,но забравих да почерпя по случай Василов ден.С тази пуйка приготвена лично от мен поздравявам всичи във форума.Click to see if image is larger
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 03 Дек 2010, 14:02    Заглавие:  

Поразгледах пак темата.
Да питам - толкова ли ви достраша уважаеми съфорумци, че част от вас са изтрили инфромацията за себе си?
Докога ще робувате на девиза "Преклонена глава сабя не сече"???
Дъблоко съм огорчен от това, което сте направили.
И не ми говорете сега, че това са ваши данни, които можело да се използват незнам къде си.
Нямам думи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
1159

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пет 03 Дек 2010, 20:09    Заглавие:  

Като гледам само трима сме си изтрили информацията за себе си и тъй като непознавам третият съфорумец ще отговоря само за мен и колегата popnavy-тъй като и двамата сме все още военни на действителна служба личните ни данни попадат под ЗЗКИ,и за чиито неразпространение сме подписали съответните декларации.
Върнете се в началото
SSH

Местожителство: Разград

МнениеПуснато на: Пет 03 Дек 2010, 22:30    Заглавие:  

Здравейте! Отдавна не бях писал във форума по простата причина че нямах възможността.Това първо.
Второ:Понеже и аз съм подписал декларации по ЗЗКИ и все още съм на служба в затова така.
Трето:Преславе, мисля че просто си объркал затова не смятам да влизам в подробности какви причините за това мое решение. Но, като приятел ще те помоля да се въздържаш от такива "общи лозунги" странно напомнящи за едни близки времена.Точно от такива "велики мисли и умозаключения" сме я докарали до това дередже.

TreX

МнениеПуснато на: Пет 03 Дек 2010, 23:20    Заглавие:  

Преславе, другата година пак се очаква атестиране в армията.... Дано това даде до някъде отговор на въпроса
"...толкова ли ви достраша уважаеми съфорумци, че част от вас са изтрили инфромацията за себе си? "

ICQ Номер 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 04 Дек 2010, 00:31    Заглавие:  

Уважавам всички ви. Но едно споделяне - Здравейте, аз съм еди кой си и служа еди къде си - досега да ви е довело до неприятности? НЕ нали? За това аз ще си стоя зад лозунга или там, както искайте го наричайте.
А - и още нещо - досега при срещите ми с вашите командващи родове армия винаги съм срещал само позитивизъм към форума и радостни отзиви затова, че в него членуват и пишат служители на БА.
Та просто не разбирам вашата уплаха...
Едвам ли преди да си дадете тук имената, не ви е хрумвало, че престъпвате разни правила...
Тогава просто да не го бяхте правили.
А така излиза точно това - страх.
А за мен остана горчилката и разочарованието, но какво ви пука.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
1159

МнениеПуснато на: Съб 04 Дек 2010, 03:41    Заглавие:  

Хайде стига с това държане тип-"ущипана мома".-толкова ли е важно кой кой е и къде служи?Хубаво че си говорил с командващите и те са пляскали от радост,че в форума пишат военни-но не ти си стоял пред същият този командващ и не ти си слушал 30 мин. тиради на тема -"защита на информацията",не с тебе са "разговаряли" представители на ВП и ДАНС-относно твоите снимки и коментарии в същият този форум.Прекалено много години и нерви съм дал за тази Армия ,а и тук все още важи това,че заповедите не се коментират а се изпълняват.Е аз изпълнявам заповед №....на Министъра на Одбраната във връзка с ЗЗКИ.И се надявам,че всички коментарии ще спрат до тук,.Благодаря!
Върнете се в началото
popnavy

МнениеПуснато на: Съб 04 Дек 2010, 15:35    Заглавие:  

Мисля, че коментарът ми е излишен..., но тъй-като и аз съм един от изтрилите представянето си, ще драсна няколко реда. Упреците на Преслав, към военнослужещите колеги-съфорумци, според мен са несправедливи.
Истината, не е при срещите с началниците на видовете ВС, в интервютата, в писанията по вестници и списания и т.н. официални мероприятия. Истината е някъде там, вътре в поделенията.
Заповед No...... на .................. относно......... Запознах се:.......... и както следва, ИЗПЪЛНЯВАМ. Това е. Мисленето, обсъждането, компетентните мнения-те са приоритет на форумите, не на армията.
А това къде служа, какво знам, какво съм правил, едва ли е от някакво значение за форума. Първо-ЗЗКИ и второ-толкова "нетски" специалисти те засипват с компетентни документи, информации, статии, изследвания, проучвания, анализи, мнения и т.н. и т.н., че моя опит и знания нямат никакво значение и щом не мога да ги защитя със също толкова много документи, информации, статии, изследвания, проучвания, анализи, мнения и т.н. и т.н., то значи, че това не е било и не може изобщо да бъде. Е, няма как, обосноваването с документи на моите доводи-ЗЗКИ. А на приказки без документи-"Москва, слезам не верит"..., ами .... тогава те са правите и знаещите. Плюс това, изтъкнат познавач на военната техника заяви, че службата ми на България била за тоз дето духа и изобщо нямало полза и смисъл от нея и от ВМС. Е, за какво да хабя клавиатура тогава. Който не е бил там, а wiki и net-а са му главните "извори", няма да разбере.
Но... както каза колегата Sea Dog: a-a-a, ти вече не си popnavy, вече си pop-ex-navy, така че, да се представя отново.

Казвам се Людмил Попов, на 48-години, от гр. Варна.
До преди месец бях кадрови военнослужещ в Първи дивизион патрулни кораби, ВМбаза-Варна. Сега,благодарение на миролюбивата и далновидна политика на правителството-пенсионер, или-ветеран, както се майтапят бившите ми колеги.
Любител съм на историята, военната техника, научната фантастика, Ф1 и стендовия моделизъм.
За повече подробности-ЛС или facebook.
Приятен ден на съфорумците!

влажни мъгли се топят...

Последната промяна е направена от popnavy на Съб 04 Дек 2010, 16:40; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
fury

МнениеПуснато на: Съб 04 Дек 2010, 16:34    Заглавие:  

ЗДАВЕЙТЕ, НА ВСИЧКИ !!!

о.з.(о.р.) к-н инж. летец-пилот СВЕТЛОЗАР МЛАДЕНОВ
Роден съм в Кюстендил през 1962, летял съм безмоторно и моторно летене към Аероклуб"В. Чкалов" Стара Загора.
Завърших ВНВВУ през 1986г.
Имах УДОВОЛСТВИЕТО да опъвам нервите на "ЧИЧО НЕНО" и да съм от ПЪРВИЯ випуск летял на Миг-21 като курсант.
Останах верен на 21-цата(ПФ;ПФМ;М;МФ;бис) през целият ми период на служба в рая на Българските ВВС - УЗУНДЖОВО ! Laughing
"Закачих" шлема и ППК-то през 96-та !

А НА "ДЕИСТВАЩИТЕ" СЪФОРУМЦИ ЩЕ КАЖА :

Имал съм "удоволствието" да стъпвам на "килимчето" пред Любчо Петров(тогава министър на отбраната) във връзка с "кървави писма" от времето на "бурните" години на прехода,но това не ми попречи да продължа да се чувствам "ЧОВЕК" ,да вярвам и да отстоявам правата на БЪЛГАРСКИТЕ ВОЕННИ !!!
Просто НАУЧЕТЕ правата си и ги ОТСТОЯВАЙТЕ!

С уважение:/ п /
(не се чете) Very Happy
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 04 Дек 2010, 17:03    Заглавие:  

Извинявам се на всички. Подходих остро.
Просто описано - понякога недоумявам, защо след като тук споделяте снимки или информация (за вас, за вашата работа, новини и слухове от БА) след време някои от вас поради най-различни причини ги трият. И така многократно се е случвало и аз, и други потребители, да прелистваме дадена интересна тема и да открием, че просто логиката на места липсва.
На няколко пъти, поради различни мои си причини, съм бил на крачка да изтрия целия форум. Става изключително лесно. Но съм се замислял какво е този форум за мен - приятелство, интереси, малка и приятна професия, едно интересно виртуално четиво със снимки, в което самия аз участвам вече 5 години. И само това чувство, ако щете чувство на обич го наричайте и се смейте, ме е спирало.
Поздрави на всички и пак се извинявам на тези, които обидих.
Върнете се в началото
Бай Ганьо

МнениеПуснато на: Съб 04 Дек 2010, 18:47    Заглавие:  

Мнението е изтрито по желание на потребителя.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
izd_23_22

Местожителство: Троян/Пловдив

МнениеПуснато на: Сря 15 Дек 2010, 18:52    Заглавие:    

Здравейте, колеги, името ми е Добромир Минков. Роден съм в гр.Троян лето господне 1983-то.
"болен съм" от Авиация (както казваше баща ми) май от преди да се помня. хехе
От категорията "неуспели авиатори" съм...
Понастоящем живея в Пловдив, работя в лаборатория за микробиологични биотехнологии от завършването си на АУ - Пловдив, миналата година.
Русофил (обичам им и кусурите): слушам "рочец" и "мйетълец", харесвам всякакви машинарии (общо казано) Laughing (ама най-вече летящите). Помагам в МА-П, когато и с каквото мога. Алкохол консумирам "с отвращение" Laughing Laughing
Най-много обичам реактивен грохот, мирис на керосин, сливова ракия,сланинка,картофи и топъл хляб Laughing Laughing Laughing

T-72
[Admin]

Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Чет 16 Дек 2010, 10:33    Заглавие:  

От наще си!
Добре дошъл на борда!

ICQ Номер 
Комита

МнениеПуснато на: Съб 05 Фев 2011, 22:29    Заглавие:  

Здравейте и от мен. С някои от вас се познаваме виртуално от Фейсбук. Младши сержант (съществува ли още такова звание) от запаса (резерва) съм. Служил съм от 1982 до 1984 година в поделение 32070 в София. От Плевен съм. Националист съм до мозъка на костите си. Някои колеги тук казаха, че обичат руснаците. Аз пък ги мразя и ненавиждам. Почти всички злини на България от 1878 година до наши дни се дължат на тях. Това не означава, че обичам американците. По- скоро съм любител на немците.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 4 от 4 [59 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩИ ТЕМИ
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.4739s ][ Queries: 13 (0.0099s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker