Private Colleger of transportation  
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Джулието Киеза: Италия трябва да се превърне в неутрална държава извън военните блокове · ПО РЪБА НА БРЪСНАЧА: ПОЛША НАСОЧВА АМЕРИКАНСКИТЕ РАКЕТИ "ПЕЙТРИЪТ" СРЕЩУ РУСИЯ! ОЧАКВАМЕ ВСЕКИ МОМЕНТ ОТГОВОРЪТ НА ПУТИН! · Две са държавите, които кредитират най-силно САЩ · Ердоган не иска мир с НАТО · В Аржентина още си търсят подводницата · Бензин от вода последното изобретение от соца (ВИДЕО) ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Нед 19 Ное 2017, 03:12
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Авиосимулатори
Проблем със FSX
Модератори: SHMITZA_BG, Stoyan, su27
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [11 Мнения]  
Автор Съобщение
Bundyt

МнениеПуснато на: Пон 14 Фев 2011, 18:51    Заглавие:  Проблем със FSX  

Някой може ли да ми каже какда отстраня следния проблем! Летя предимно със пътнически самолети със и при всички има един и същи проблем! Когато набера височина и и достигна необходимата скорост и активирам автопилота вместо да лети абсолютно хоризонтално на приборът се вижда че носът е около 2-3 градуса нагоре и по никакъв начин не мога да го коригирам! Пак лети нормално но е ного дразнещо а и не е правилно да е така! Ще съм благодарен ако успеете да ми помогнете тъй като съмс този проблоем от доста време и адски ме мъчи и ми разваля удоволствието! Блаодаря Ви! telewizory LCD

Последната промяна е направена от Bundyt на Сря 03 Окт 2012, 10:00; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
fixxxer

МнениеПуснато на: Пон 14 Фев 2011, 19:06    Заглавие:  

Я дай скрийнче от кабината.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Stoyan
[Moderator]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 14 Фев 2011, 23:05    Заглавие:  

Хаха, звучи ми много като въпрос, който бих задал преди 6 години. Smile

При полет нормалното положение на смаолета спрямо въздушния поток е в порядъка на 1-4 градуса nose up. Иначе просто няма да има хоризонтален полет. Това е следствие от простите принципи на аеродинамиката и физиката. Зa повече инфо ТУК.

Click to see if image is larger Click to see if image is larger
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Bundyt

МнениеПуснато на: Вто 15 Фев 2011, 09:30    Заглавие:  

ами честно казано каквито и клипчета да гледам никога не съм виждал отклонение....
Върнете се в началото
Stoyan
[Moderator]

МнениеПуснато на: Вто 15 Фев 2011, 09:57    Заглавие:  

Я дай вярно 1 скрийн да видим.

Върнете се в началото
Bundyt

МнениеПуснато на: Вто 15 Фев 2011, 13:47    Заглавие:  

Ето линк: 81297770294K7n90m05mgpcm<a href="http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1855/1418610874145966058vfZCZon.BMP">photo_1</a> или този:

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1855/141861087414596605881297770294K7n90m05mgpcmvfZCZon.BMP
Върнете се в началото
fixxxer

МнениеПуснато на: Вто 15 Фев 2011, 16:36    Заглавие:  

Симулатора не е игра,четене четене и пак четене.
http://www.youtube.com/watch?v=ju_Y53A85Po
Забележи тушката с какъв ъгъл на атака лети.
Върнете се в началото
Bundyt

МнениеПуснато на: Вто 15 Фев 2011, 17:18    Заглавие:  

Изобщо не мисля че е игра! Летя на него година и половина вече просто в началото ми се струва че не летеше с чак такъв ъгъл.....но може и аз да бъркам....
Върнете се в началото
fixxxer

МнениеПуснато на: Вто 15 Фев 2011, 18:46    Заглавие:  

Намали още скоростта,измени центровката,промени горивото,пусни колесник,пусни механизация(и още куп фактори) и още по ще се променя тоя ъгъл.
Върнете се в началото
Stoyan
[Moderator]

МнениеПуснато на: Вто 15 Фев 2011, 22:06    Заглавие:  

Bundyt, прочети малко от линкчето, което съм дал по-горе. Иначе това е нормалния ъгъл на атака по време на полет. А330 например лети с още по-голям, а както казва колегата, Ту-154 е класик в областта! Wink

Върнете се в началото
Bundyt

МнениеПуснато на: Сря 16 Фев 2011, 00:08    Заглавие:  

Аз и с А330 съм летял и май че от него ми тръгнаха съмненията!Smile Благодаря Stoyan за линка,много е полезен и ми се изясниха някои неща
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [11 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Авиосимулатори
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0572s ][ Queries: 15 (0.0045s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker