Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
В групировката на американските ВМС близо до Иран има най-малко 300 крилати ракети Tomahawk · Зеленски няма да преговаря с Русия! Готви реформа в армията · Пациенти събират пари за линейка · Каракачанов: Възможен е Костинброд-2 · Индийският опозиционен лидер Рахул Ганди губи депутатското си място в бастиона на фамилията · Ford пусна специален и бърз полицейски джип за преследвания (ВИДЕО) ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Чет 23 Май 2019, 23:26
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Варианти за реализация...
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 2 от 2 [18 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2
Автор Съобщение
apasho

МнениеПуснато на: Пет 13 Ное 2009, 20:30    Заглавие:  

Аз още в първия си пост написах точно това: "Погледни в сайта нa Cathay Pacific, те имат кадетска програма - ако те приемат ти поемат изцяло обучението и издръжката, а ти си задължен да работиш за тях 5-6-7 години, докато си изработиш бонда... Etihad доскоро имаха подобна програма в Абу Даби, но в момента е отворена само за араби. Говори се, че през 2010 ще приемат отново чужденци", а ти: "До сега не съм чул да са взели някой, разичен от емарати". Сега пък се оказа, че от две години си знаел. Човека не питаше къде е розово и къде лилаво положението, а просто къде приемат кадети.
Та за него: предполагам, че щом си се интересувал от Луфтханза знаеш немски, провери и в Суис тогава, те също имат ab-initio програма.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Stoyan
[Moderator]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 13 Ное 2009, 21:00    Заглавие:  

apasho написа:
Аз още в първия си пост написах точно това: "Погледни в сайта нa Cathay Pacific, те имат кадетска програма - ако те приемат ти поемат изцяло обучението и издръжката, а ти си задължен да работиш за тях 5-6-7 години, докато си изработиш бонда... Etihad доскоро имаха подобна програма в Абу Даби, но в момента е отворена само за араби. Говори се, че през 2010 ще приемат отново чужденци", а ти: "До сега не съм чул да са взели някой, разичен от емарати". Сега пък се оказа, че от две години си знаел. Човека не питаше къде е розово и къде лилаво положението, а просто къде приемат кадети.
Та за него: предполагам, че щом си се интересувал от Луфтханза знаеш немски, провери и в Суис тогава, те също имат ab-initio програма.

Да, съгласих се. Но пак казвам, вижте изискванията за кадетската програма. Ако смятате, че се вписвате заповядайте.

Едното ми изказване не изключва другото. Казах, че не съм чул до сега да наемат чужденци, визирайки тазгодишния им набор. Преди 2 години не беше така.

Кадети приемат и в Райън Еър, само за информация. И пак казвам, четете си внимателно условията, че да се окаже, че не е това което си мислите.

Късмет на всички!

Click to see if image is larger Click to see if image is larger
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
ludia_igra4

МнениеПуснато на: Пет 01 Апр 2011, 12:34    Заглавие:  

А някой може ли да ми каже някои други компании или училеща които имат кадетски програми, защото писах на Etihad и на Cathay Pacific ама никои не ми отговори.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 2 от 2 [18 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0529s ][ Queries: 13 (0.0054s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker