Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Майката на Скрипал: Обявете сина ми за изчезнал · Иде пролет! Първият щъркел кацна у нас · Парламентарният шеф на Македония благодари на Борисов за сътрудничеството · Нетаняху отмени среща с Путин · За старите социалистически ресторанти и приликата им с парламента · Цацаров иска уволнение за военен следовател, работил като букмейкър ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Сря 20 Фев 2019, 14:29
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Авиокомпании и самолети
Ми-8 в България.
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 4 от 4 [46 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
M-4

МнениеПуснато на: Пет 15 Апр 2011, 13:55    Заглавие: Re: Ми 8 в Кърджали  

Бях забравил тая тема Laughing

Ще е интересно ако още някой разкаже подобни впечатления за "Шалвар-експрес"

ukw_kj написа:
Редовните полети бяха със следното разписание 7.00 излитане л-ще София посока Кърджали 7.45 -7.50 кацане.
8.00 излитане летище Кърджали посока София. Пристигане Л-ще София 8.45 - 8.50.
Следобяд 16.00 София -Кърджали ; 17.00 Кърджали София

Летяха няколко машини, Имаше една която много дрънчеше и вибрираше.
За 2 години возене, само веднъж изпратиха ВИП въртолет.

Веднъж екипажа не изгаси двигателите, на бързо се качихме и излетяхме поради ограничение на полетите над пловдивското поле заради военните, и въпреки всичко някъде близо до Асеновград ни върнаха обратно и чакахме да отменят забраната.

Пътувал съм нееднократно в началото на 90 те преди да прекратят полетите. Цената на билета беше 20 лева ( с автобуса 10 лева)

Пред стадиона в Кърджали на поляната кацаше медецински МИ 8 - болницата е на 500 метра от там . Обикновенно идваха с него величия в медицината за консултации или когато се налагаше да се транспортират спешни случаи.

На стадион горубсо кацаше също въртолет МИ 8 или подобен на вид там го зареждаха и нощуваше при командировките си за монтаж на далекопроводи.

Ето един хубав клип (да го има и тука...) Arrow http://www.youtube.com/watch?v=Fxd3whv23hs

LZ-CAM, още с Балканска окраска - красота! После лети за Hummingbird (Малдивите), за МAC (Малта) и за ООН ( в Судан май)- сега май си е в София.

Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 4 от 4 [46 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Авиокомпании и самолети
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0490s ][ Queries: 13 (0.0037s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker