Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Сря 28 Окт 2020, 10:21
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Бизнес авиация. Летища и площадки
Летящатата лимузина EC145 Mercedes-Benz
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [4 Мнения]  
Автор Съобщение
airwar

Местожителство: В небесният океан...

МнениеПуснато на: Чет 19 Май 2011, 15:47    Заглавие:  Летящатата лимузина EC145 Mercedes-Benz  

Пускам тази тема, за да презинтирам този наистина нов хеликоптер на Германската автомобило-стройтелна компания Mercedes-Benz със нейният наистина красив хеликоптер EC145 Mercedes-Benz Style.
Който има повече информация, и е запознат със въпросният хелокоптер, ще е хубаво да сподели, за да научим нещо и за него.
Пак се извинявам ако съм сбъркал раздела, и се надявам да се оформи наистина полезна авиационна дискусия.
Авиацията я обичам. Самолетите също ги обичам, но изпитвам наистина сантименти към Хеликоптерната авиация. И може да се каже. Че Хеликоптерите и Мото-Делтапланерите са ми слабост, и на трета позиция са самолетите при мен.
Но стига съм разсъждавал, а да премина към снимковият материал.

EC145 Mercedes-Benz Style

Click to see if image is larger

Последната промяна е направена от airwar на Сря 25 Май 2011, 02:45; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Марко Марков

МнениеПуснато на: Чет 19 Май 2011, 19:54    Заглавие:  

Това не е нов хеликоптер, а нов дизайн. Както е известно компанията е най-големият частен акционер в европейския концерн. След трудности и липсата печалба "Mercedes-Benz" беше обявила, че продава дела си. Не знам дали продажбата е вече факт, но автомобилният концерн обяви, че неговата дизайнерска дивизия работи усилено и скоро ще има още изненади.......

б.р. Мисля, че темата трябва да бъде или в бизнес авиация или при авиокомпаниите.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя 
Mig-28

Местожителство: Pld

МнениеПуснато на: Пон 23 Май 2011, 16:23    Заглавие:  

Цената колко е на машина в такава конфигурация ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Марко Марков

МнениеПуснато на: Вто 24 Май 2011, 08:41    Заглавие:  

Mig-28 написа:
Цената колко е на машина в такава конфигурация ?

Това е прототип и още няма цена. Вероятно ще е поне с 1-2 милиона повече.... Very Happy
За марката се плаща...... Very Happy
Стандартните цени на "ЕС-145", мисля, че в момента започват от 7 милиона долара.......
Снимките са от световната премиера на хеликоптера на "European Business Aviation Convention & Exhibition 2011 (EBACE)" в Geneva на 17 май 2011 година.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [4 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Бизнес авиация. Летища и площадки
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0629s ][ Queries: 13 (0.0042s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker