Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
И Гърция за общ европейски авиофлот срещу пожарите · Турски кметове: Не трябва да допуснем Volkswagen да избере България! · Евродепутати искат забрана на трофейния лов на застрашени видове животни · Според Валери Симеонов през септември предстоят промени в управляващата коалиция · Съветник на Тръмп потвърди интереса му към покупка на Гренландия · Ракетният крайцер "Маршал Устинов" влезе в Ламанша ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пон 19 Авг 2019, 07:39
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Авиационен мениджмънт
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [7 Мнения]  
Автор Съобщение
Playback

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пон 19 Яну 2009, 20:45    Заглавие:  Авиационен мениджмънт  

Прегледах форума за гражданска авиация и не можах да намеря нищо по въпроса, затова създавам нова тема, ако модератора реши нека премести поста на подходящото място.

Идеята ми е следната. Много от нас са израснали с мечтата да станат военни пилоти, ходили са по авиобазите, стоели са по покривите на блоковете само за да видят някой преминаващ самолет. Това е и случаят с мен. Пилот не станах, но имам силното желяние да се занимавам и работя в сферата на авиацията. Затова ако някой от по-компетентните може да даде съвет къде в България (ако въобще има къде) може да се изкара магистърска степен по авиационен мениджмънт. Бидейки неспециалист, завършил съм Международни Отношения в СУ, искам да продължа с магистратура в авиационния бизнес или мениджмънт. Бих бил много благодарен на всеки, който сподели информация за местата в България (защо не и в чужбина) където мога да запиша такава магистратура.

Ka32

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пон 19 Яну 2009, 21:00    Заглавие:  

До Playback ,погледни тук Web Page Name
Igor I Sikorsky.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Playback

МнениеПуснато на: Пон 19 Яну 2009, 21:15    Заглавие:  

Ka32 благодаря ти за отговора.

Все пак аз предпочитам да карам магистратура пред започването на цяла нова специалност била тя и двугодишна. Ако някой има други предложение ще съм благодарен.

meril

МнениеПуснато на: Вто 20 Яну 2009, 10:09    Заглавие:  

Playback, в България магистратура няма Sad

Като идеи за извън България погледни следните линкове:

http://www.airport-int.com/categories/cranfield-university-news/cranfield-universitys-msc-in-air-transport-management-a-stepping-stone-to-a-high-flying-career.asp

http://www.erau.edu/db/degrees/mba-am/

Първият линк е с информация за Cranfield. До колкото знам от познати, това би бил много добър избор.
Вторият е за магистратура в US, но линка, който ти давам е да погледнеш дистанционното обучение.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Playback

МнениеПуснато на: Вто 20 Яну 2009, 22:14    Заглавие:  

Meril сърдечни благодарности !!
veshk0

МнениеПуснато на: Нед 25 Яну 2009, 18:59    Заглавие:  

meril написа:
Playback, в България магистратура няма Sad

Като идеи за извън България погледни следните линкове:

http://www.airport-int.com/categories/cranfield-university-news/cranfield-universitys-msc-in-air-transport-management-a-stepping-stone-to-a-high-flying-career.asp

http://www.erau.edu/db/degrees/mba-am/

Първият линк е с информация за Cranfield. До колкото знам от познати, това би бил много добър избор.
Вторият е за магистратура в US, но линка, който ти давам е да погледнеш дистанционното обучение.

А какви са ориентировъчно таксите ?
Върнете се в началото
pacino

МнениеПуснато на: Сря 27 Юли 2011, 11:02    Заглавие: Aviation Management  

Здравейте,

Виждам, че темата не е била активна от дълго време, но все пак, ако някой има update-ната информация по нея, нека да пише.

И аз имам интерес към магистратура в чужбина авиационен мениджмънт.
До сега, това което имам като мнение е, че MBA ти гарантира по-сигурна и висока реализация след завършване (разбира се за това е и по-скъпа форма на обучение). От повечето университети в Германия и Англия (държавите, към които съм се ориентирал), които предлагат МВА съм се спрял на този http://www.mba-aviation.de/

Моля, ако някой има мнение за други университети или конкретно за този, да сподели. Ще съм благодарен на всякаква информация от ваша страна.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [7 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0630s ][ Queries: 13 (0.0034s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker