Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Атентатори-самоубийци окървавили Великден в Коломбо! Съобщиха имената им · В Турция арестуваха двама агенти на ОАЕ, пътували с българска кола · Русия следи НАТО в България и Румъния! Защитава интересите си в областта на отбраната и сигурността · Иво Христов: В България е автокрация, Борисов решава еднолично · Трети медал за Боряна Калейн от Световната купа в Ташкент · Колата, която надминава Aston Martin на Джеймс Бонд ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Нед 21 Апр 2019, 14:11
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Криле
НАЦИОНАЛНО СПИСАНИЕ ЗА АВИАЦИЯ "КЛУБ КРИЛЕ", бр.8 2011
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 2 от 2 [19 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2
Автор Съобщение
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 18 Авг 2011, 13:25    Заглавие:  

Благодаря на всички за критиките и коментарите - скоро идва и новия брой. Поздрави!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 18 Авг 2011, 13:26    Заглавие:  

И една хубава новина:

Arrow PC-12 полетя отново!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
airwar

Местожителство: В небесният океан...

МнениеПуснато на: Пон 29 Авг 2011, 14:34    Заглавие:  

Имам един въпрос.
И се надявам някой от редакцията на списание Криле, да чете тази тема, и да ми даде компетентен отговор на въпросът ми.
Редовен читател съм на списание Криле, от 1996 г. И не пропускам месец да инвестирам в Air Group 2000 скромните 5 лв. на месец, с изключение на някой и друг месец, пак по подобни причини който ще изложа малко по надолу, не съм успявал да си го закупя списанието.
Но в моят град, списанието идва в единични бройки, и ако не си го запази човек, няма начин да се добере до него, и да си го закупи на свободна разпродажба.
Всеки месец си го поръчвам списанието и ми го пазят.
Но този месец Август. Продавачката на вестници от където си вземам списанието редовно всеки месец, вече 10 г. Го е поръчала жената, но снабдителят и, някакъв си супер некадърен шефски кучи син, не го е поръчал, и не и го доставил, а и доставя все неща, който не се продават, а нещата който се продават, не и и ги доставя, и така и тя си губи клиентите. Но не това е темата на въпросът ми, кой на кого не е доставил еди какво си.
А само искам да кажа! Че заради неадекватността и некадърността на разни, и сега останах без Августовският брой на Списание Криле.
А нямам възможност да пътувам до София, за да се снабдя с липсващият ми брой.
ОК ще ми бъде отговорено. Ами поръчай си го от тук от Онлайн Магазина на Air Goup 2000.
А аз ще отговоря на този отговор.
ДА!!! Поръчал съм го от преди една седмица, и все още никой нито ми се е обадил, нито ме е уведомил за списанието, как да си го получа, и как да платя за доставката на списанието до адрес.
И искам да попитам следователно.
Трябва ли човек да поръча повече от едно списание? за да му обърнат внимание, понеже заради единична бройка от 5 лв. не искат да си правят усилията, за да го доставят, понеже не си заслужава.
Ако е така, страшно съм разочарован и огорчен, и започвам да се замислям дали да продължавам да си го купувам списанието.
Защото в крайна сметка. Обидно е да си поръчаш нещо, а да нехаят и да ти го доставят.
Извинявам се за саркастичният ми тон с който пиша тези редове. Но се чувствам наистина кофти, че никой не го интересува кой какво е поръчал.
Да разбирам да искам да ми се подари за без пари списанието, че да не си правят усилията да ми се изпрати, а аз си го плащам колко ми се каже, и пак не ми се доставя.
Просто искам отговор ако е възможно, за да знам поне какво да правя.
Да продължавам ли да съм верен фен на списанието?! или да спра да си го купувам ако ще е така.
С Уважение: Airwar
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пон 29 Авг 2011, 15:03    Заглавие:  

Привет! Извиняваме се, че така се е получило. А от кой град сте?
Просто е месец август и всички сме в отпуск и пропуснахме да прегледаме он-лайн заявките. Броят ще ви бъде доставен до 3 дни за наша сметка. И не ни е до 5-те лева, някои хора си поръчват и библиотека Криле за 1 и 50 лв. и се разбираме с тях, че таксата от 4 лв. е наполовина за тях, наполовина за нас. Чакайте списанието си до 3 дни, както казах. И винаги бъдете верен фен!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 2 от 2 [19 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Криле
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0552s ][ Queries: 13 (0.0042s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker