Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Ген. Димитър Шивиков и Андрей Слабаков влизат в листата на ВМРО · Хванаха мъж с туби с бензин в катедралата Свети Патрик · Първи качествени изображения на китайския "клонинг" на руския изтребител Су-35 · 35 американски бронеавтомобили Hummer пристигнаха в Одеса · За 1 май НАТО с юбилейна мисия за защита на балтийското небе от руснаците · Военен експерт: руският флот може да реагира незабавно на корабите на НАТО в Балтийско море ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пет 19 Апр 2019, 06:40
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Криле
Условия за кандидат-пилотите
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [3 Мнения]  
Автор Съобщение
STRIDER101

МнениеПуснато на: Чет 08 Сеп 2011, 15:00    Заглавие:  Условия за кандидат-пилотите  

Добър ден! Извинявам се,че пускам тази тема, тъй като има много други такива, но писах в една и никой не ми отговори, защото темата беше много отдавна.
Първо, аз съм момиче. Искам да попитам, какви са критериите за прием на кандидат-пилоти в НВУ и също да попитам, ако например, не ме приемат първата година и аз(също тази първа година) започна да уча нещо друго(несвързано с авиация), мога ли следващата година да опитам отново, но без да напускам текущия университет преди да съм приета(ако съм). Какви са физическите критерии? Знам, че за жените физическите тестове са 100 и 1000м бягане и коремни преси, но искам да знам за времето, за което трябва да бъдат покрити тези критерии(бягането) и колко са на брой коремните преси, които трябва да се направят (100-200?). Също така ме интересува какви са предметите, по които трябва да се подготвям? Знам за математиката и че може да се кандидатства с матурата, но има ли и нещо друго, по което трябва да съм подготвена по обстойно?Какви са медицинските тестове?

Моля само някой, който е напълно запознат с въпроса и процедурите да отговаря, защото се нуждая от точни отговори. Благодаря! Smile

П.С. Забравих да кажа, че съм набор '94, т.е имам още две години, докато завърша гимназия.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
mohaha

МнениеПуснато на: Вто 04 Окт 2011, 23:04    Заглавие:  

Ще ми се и аз да потърся отговори в тази тема освен ако автораката няма нещо против естествено. Smile
Аз също съм се ориентирал към ВВС, но ме интересуват малко по-различни неща. Какви медицински прегледи трябва да се минат и също така понеже като по-малък съм си чупил носа и имам изкривена носна преграда и знам, че това по-принцип пречи, искам да знам дали преди да се кандидатства трябва да се мине операция или е възможно и след евентуално приемане във военно училище? Имам и още въпроси и ще съм много благодарен, ако някой настоящ служещ в тези подделения се отзове. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Ginev

МнениеПуснато на: Сря 05 Окт 2011, 12:49    Заглавие:  

Относно последните два поста Arrow http://www.nvu.bg/ е източника на информация, който Ви трябва. Предходните страници също описват много от поставените въпроси. Трябва да сте наясно какво Ви чака, всеки минава през него,не е трудно. Но има доста мамини синчета дето продължават да хленчат и за най-дребните неща.Аман от подобни люде вече, с такива хора не се работи добре и само нагнетяват атмосферата. Успех и на двамата !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [3 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Криле
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0663s ][ Queries: 13 (0.0063s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker