Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Македонци: Няма да признаем Гоце Делчев за българин · Самолет кацна аварийно в Москва · Доналд Тръмп обвини "Ню Йорк таймс" във "виртуално предателство" · Сакскобургготски: Предполагам, че имотите ми ще последват съдбата на Царските конюшни · Теменужка Петрова: АЕЦ "Белене" е реалистичен проект · Помпео: САЩ обмислят и военен отговор срещу Иран ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пон 17 Юни 2019, 00:44
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Събития и Коментари
Бъдещето на Българските ВВС
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 6 от 6 [82 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6
Автор Съобщение
BDG

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Пет 10 Юни 2011, 15:43    Заглавие: Re: mediapool.bg 10.06 2011  

seka4a написа:
Шефът на Пентагона:
Той предупреди, че нежеланието на европейските страни членки на НАТО да отделят пари за отбрана...

Каква отбрана е мисията в Афганистан? САЩ решиха, че ще водят война и от името на НАТО го направиха. Защо очакват европейците да участват активно? А пък ние какво правим там е още по-неясно. Cool
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
sluchaen

МнениеПуснато на: Пет 10 Юни 2011, 17:57    Заглавие:  

E aко се окаже, че нашите политици това го разбират сега от нета, а не в подготовката на този процес (несериозно е да се мисли, че речта просто току що му е хрумнала в главата) направо ще си падна от коня !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
seka4a

МнениеПуснато на: Пет 10 Юни 2011, 19:37    Заглавие:  

не претендирам да съм много информиран но там е задействан член 5 мисля че е нападението към една от страните в пакта да се смята като такова към всички,9.11 2001,според американците а ние какво правим там е дълга тема и според мен има повече плюсове нашето присъствие но и доста минуси разбира се Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Върнете се в началото
sluchaen

МнениеПуснато на: Пет 10 Юни 2011, 20:21    Заглавие:  

Темата е "Бъдещето на Българските ВВС" [наистина това е свързано и с НАТО и с ЕС и с Русия (поне близкото бъдеще) и с българската икономика и т.н.] и е добре да се избягва насочването на дискусията тук в тази тема към дебрите на световната политика.
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 22 Юли 2011, 13:25    Заглавие:  

Arrow Има ли бъдеще авиацията на България?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 13 Окт 2011, 16:36    Заглавие:  

И нещо от новия ни брой:

Arrow Ген.Попов: Разработваме стратегия за БЛА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Елемаг
[Moderator]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 18 Ное 2011, 12:24    Заглавие:  

Cool Cool Cool
Боен хеликоптер на цената на "Мерцедес" се готви да продава родната армия. Министерството на отбраната пусна най-накрая търга за продажбата на 12 употребявани хеликоптера Ми-24 и Ми-17. Търговците на оръжие от месеци очакват конкурса, който ще им гарантира сигурна печалба, след като военното министерство обяви смешно ниски цени.
Всеки един от шестте Ми-17 се продава на цена от 840 хил. до 1,240 млн. лв. Всяка от машините върви с по два резервни двигателя и редуктор. Според авиоексперти машините са много запазени и една такава се продава в Русия за 1,5 млн. долара. Преди три години, когато беше проведен последният търг за Ми-17, бяха продадени шест хеликоптера. Всеки един от тях беше купен за 2,2 млн. лв. По-късно след ремонт машините бяха продадени с печалба във Великобритания и Русия.
Въпреки че Ми-24 са бойни хеликоптери, военното министерство е обявило още по-ниска цена за шестте машини. Всяка една от тях се продава по 250 хил. лв. Интересът към машините е много голям, тъй като фирмите ще си осигурят 100% гарантирана печалба. От години Ми-24 е на особено почит в страните от Азия и Африка.щ
Панайот Ангарев

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 6 от 6 [82 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Събития и Коментари
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0635s ][ Queries: 13 (0.0064s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker