Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Белите братя посрещнаха Слънчевата нова година край Бъбрека за 90-и път (Снимки) · Ема Хопкинс: Искаме българите да останат във Великобритания · Швейцарски изтребители ескортираха самолета на делегацията на Путин · Борис Джонсън моли Германия за компромис · Путин: Няма повишена радиация · ПАН.БГ: Да пострим хладилници на полюсите... ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Вто 20 Авг 2019, 07:04
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Пилот във Франция
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [3 Мнения]  
Автор Съобщение
fecameca

МнениеПуснато на: Пет 14 Яну 2011, 20:45    Заглавие:  Пилот във Франция  

Здравейте,момчета !

На 16 години съм,уча в паралелка със засилено изучаване на Френски език,а като втори уча Английски.Ориентирал съм се да уча във Франция за пилот,но за съжаление никой от моето семейство няма допир с авиацията по някакъв начин и информацията,която имам е само от интернет,а тя може да бъде доста подвеждаща понякога.
Четох сайта на ENAC в Тулуза ,разбрах че приемат само 28 души след изпит по английски,математика и физика,но не разбрах дали трябва да имам някакво инженерно или математическо образование преди това,за това ако някой има някаква информация за това училище,моля да сподели.
Гледах и кадетската програма на Air France,там имат изискване или да си учил 1 година инженерна специалност или да имаш ATPL лиценз.Та от тук ми идва втория въпрос къде мога да придобия този лиценз и каква е цената горе/долу.
Естествено,отворен съм и за други предложения,в други държави,където мога да следвам мечтата си,защото това е мечта още от малък.Независимо какво ще ми коства и колко години ще хвърля в обучение,имам намерение да стана пилот,но има голямо информационно затъмнение за хората,които не са в бранша и за това моля вас за помощ.

Мерси !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
fecameca

МнениеПуснато на: Пон 17 Яну 2011, 18:34    Заглавие:  

Мнения за http://www.atpflightschool.com/ и http://www.ibertour.com/english ? Ако може да ми кажете и други подобни школи по света ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
blanik22

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Вто 31 Яну 2012, 01:51    Заглавие: Re: Пилот във Франция  

fecameca написа:
Здравейте,момчета !

Естествено,отворен съм и за други предложения,в други държави,където мога да следвам мечтата си,защото това е мечта още от малък.Независимо какво ще ми коства и колко години ще хвърля в обучение,имам намерение да стана пилот,но има голямо информационно затъмнение за хората,които не са в бранша и за това моля вас за помощ.

Мерси !

Здрасти,сигурно има подобни и у френско ,и в англииско,а и другаде.Това е за леприкония дето и казвам ,мисля че с внимателно преглеждане ще се ориентираш как и какво предлагат http://www.atlanticair.ie/
извадка от същото място за АТРЛ http://www.atlanticair.ie/courses.html
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [3 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0670s ][ Queries: 13 (0.0032s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker