Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
БОМБА: ПРЕЗИДЕНТЪТ РАДЕВ ПРЕДЛОЖИЛ ДА ИЗЛЕЗЕМ ОТ НАТО И ЕВРОСЪЮЗА!!! ТОВА ЗАЯВИ... · Куба има нов президент и той не е Кастро · Топ генерали на Русия и НАТО нищиха страхотиите в Сирия и военната дейност в Европа · 4 депутата от Бундестага и 100 германски бизнесмени на икономически форум в Крим пишат апел до Тръмп за спиране на санкциите · Сирийски бойци откриха химически димни шашки от Солсбъри и хлор от Германия в Източна Гута · Ето я жената пилот, която приземи успешно лайнера с взривения двигател ·

Select Forum Language:

Hot topics: hot Блокирането на "Телеграм"(31)hot Пожарът в Кемерово на 25.III.2018 г.(59)
В момента е: Чет 19 Апр 2018, 21:23
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОРЪЖЕЕН ФОРУМ » Оръжейна
Започват изпитанията на БТР-60 ПБ-МД
Модератори: Super Flanker
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 3 от 3 [33 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3
Автор Съобщение
naik1966

МнениеПуснато на: Съб 04 Фев 2012, 22:03    Заглавие: БТР
Описание на темата: коментар

Добре е да се коментира бтр60пб от хора ,които са били в казармата.Да не казвам и такива които са ги управлявали 2год.Мога да кажа че аз съм от тях, в Момчилград.Не'' говорете'' глупости.БТР60пб е доста сериозен и сега.А колкото до двигателите разбирате колкото аз от музика господа ''инженери''.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Нед 05 Фев 2012, 11:48    Заглавие: Re: БТР
Описание на темата: коментар

naik1966 написа:
БТР60пб е доста сериозен и сега.

Като защита ли, като ходови качества ли или като крайна цена на модернизацията за БА? Вярно - голямокалибрената му картечница си е сериозно оръжие, двигателят и трансмисията са на високо ниво, но по останалото този БТР си е на 50 години и не е случайно, че се заменя от по-нови модели.
Върнете се в началото
naik1966

МнениеПуснато на: Нед 05 Фев 2012, 19:58    Заглавие: бтр60пб  

Тази машина има за цел да закара живата сила на бойното поле и да я върне.Бронята е добра по отношение на изстрел от АК и от картечен огън,но РПГ е проблем но не винаги.За мен е добре да бъде с 2 двигатела.Има шанс да се върне и с един здрав.От моя опит --и със старите ДВГ не съм имал сериозни проблеми.Здрав е и ходовата част също.Това е мнението ми.Доставял ми е пълно удоволствие.Ротният ми може да потвърди,но незнам къде е сега.И не вдига 80км. а 120км.Ако искайте ми вярвайте,даже върти гуми 2метра.Чао.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 3 от 3 [33 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОРЪЖЕЕН ФОРУМ » Оръжейна
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.2529s ][ Queries: 13 (0.0036s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker