Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Правителството даде съгласие за освобождаването на генерал-майор Данчо Дяков като шеф на НСО · В САЩ извършиха поредна екзекуция · ВВС на Ангола получават два ВТС Xian MA60 · Разстреляха сръбски мафиот пред детето му · Русия отрази вражески ракетни удари /ВИДЕО/ · Експерт по киберсигурност: Бомбените заплахи целят създаването на хаос ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Чет 22 Авг 2019, 13:24
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Любителски полети с МиГ-29
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [10 Мнения]  
Автор Съобщение
herez

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 24 Яну 2012, 22:56    Заглавие:  Любителски полети с МиГ-29
Описание на темата: Привет на всички,интересувам се,къде мога да си платя за любителски полети с изтребител.

Very Happy
Последната промяна е направена от herez на Вто 19 Юни 2012, 22:05; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
zegerka

Местожителство: В една сбъркана държава в източна Европа

МнениеПуснато на: Чет 26 Яну 2012, 10:36    Заглавие:  

Мисля, че в Русия се предлага такова нещо. Но ще ти струва доста солено. Върти ми се нещо в главата от порядъка на 10000 евро
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
fazan

МнениеПуснато на: Чет 26 Яну 2012, 11:10    Заглавие:  

И аз се интересувах преди време.
Като търсех в русия токущо ги бяха прекратили тези комерсиални полети на военни машини.
Предлагаха миг-25/31 и някое от сутата но не помня кое. Но цената мисля беше между 7 и 10к евро.
Пробрай си късмета с гуглето, може да има демонстративни групи които го правят.
Върнете се в началото
herez

МнениеПуснато на: Пет 27 Яну 2012, 21:23    Заглавие: Re: Любителски полети с МиГ-29
Описание на темата: Привет на всички,интересувам се,къде мога да си платя за любителски полети с изтребител.

herez написа:
Привет на всички авиоманиаци,колеги ,моля помогнете луд сам на тема авиация,беше ми детската мечта,завърших аероклуба в Божурище(1990-1992),10 скока с парашут,авиолекарска комисия и стигнах до Долна Митрополия,но се отказах(де да бях на този акъл,който съм сега),заради закриването на Гражданския профил в Долна и 10-те години служба при военните,а след това при добър късмет и мнооооо връзки,чак тогава в Гражданската. Та, лети ми се якооооо,а не знам към кого да се обърна,ще се радвам на инфо от Вас верните ФЕНОВЕ на авиациата в БГ. Smile

Мерси за инфото,Fazan i Zegerka,но ако и други фенове имат инфо,моля споделете,ще се радвам да споделяме всяакакво инфо относно най-яката професия в света, А именно професията Smile "ПИЛОТ"
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 27 Яну 2012, 21:26    Заглавие:  

Херез привет. Преди време имаше подобна тема - прочети я:

http://www.airgroup2000.com/forum/viewtopic.php?t=227026
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
herez

МнениеПуснато на: Пет 27 Яну 2012, 21:42    Заглавие:  

Preslav написа:
Херез привет. Преди време имаше подобна тема - прочети я:

http://www.airgroup2000.com/forum/viewtopic.php?t=227026

Мерси за инфото Preslaf,но ме интересува в БГ.,дали някой организира комерсиални полети,може би факултета "Авиационен" в Долна....????? Very Happy
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 27 Яну 2012, 21:46    Заглавие:  

Твърдо не.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
herez

МнениеПуснато на: Съб 28 Яну 2012, 00:13    Заглавие:  

Preslav написа:
Твърдо не.

Мда, руснаците организират (G-полжителните) турове в небето,но си е скъпо.
http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=bg&langpair=en%7Cbg&rurl=translate.google.bg&u=http://www.flyfighterjet.com/edge-of-space-flight/&usg=ALkJrhjkRM7rb-OuSOxKXKiUG6_2M6nLKg.
45минути-висш пилотаж-10.800еврака с МиГ-29
45минути Space fligh(22-23km.височина) с МиГ-29-15.500евра,доста си е, но си заслужава Cool
Върнете се в началото
herez

МнениеПуснато на: Сря 01 Фев 2012, 21:41    Заглавие:  

Мда, руснаците организират (G-полжителните) турове в небето,но си е скъпо.
http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=bg&langpair=en%7Cbg&rurl=translate.google.bg&u=http://www.flyfighterjet.com/edge-of-space-flight/&usg=ALkJrhjkRM7rb-OuSOxKXKiUG6_2M6nLKg.
45минути-висш пилотаж-10.800еврака с МиГ-29
45минути Space fligh(22-23km.височина) с МиГ-29-15.500евра,доста си е, но си заслужава Cool[/quote]

Мноооо мерси на всички за инфото по темата МиГ-29,руснаците са(братушките мнооооо луди) ,

Последната промяна е направена от herez на Вто 19 Юни 2012, 22:06; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 13 Мар 2012, 13:40    Заглавие:  

Това ми попадна днес във Фейсбук.
Ако някой се интересува да потърси за контакти:Jet Flights

Цитат:

Top Gun Experience in MiG-29 for Tourists!!
Top Gun Experience is a unique adventure! To fly MiG-29 people from all over the world come to Russia! Do not miss Top Gun Experience for real adventurers! We invite all fun of aviation to fly MiG-29 in Russia!
For more than 6 years we organize and provide flights for Tourists in MiG-29 and MiG-31 in modern fighters at Sokol Airbase. The flight to stratosphere (Edge of Space) in MiG-29 was awarded into Top-10 world's adventures in 2009. Our test pilots will make Top gunski sort of aerobatics and your flight will stay in memory forever....
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [10 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0786s ][ Queries: 13 (0.0045s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker