Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Жан-Клод Юнкер: Гърция влезе в еврозоната с фалшифицирана статистика · Сидеров отведе делегация на "Атака" в Москва часове преди евровота · БРАТЯ ПО ОРЪЖИЕ: "ГЛЕНФОРД" И "ДЕСИ" СЕ СЪБРАХА В БУРГАС! МОРСКИ ТАЙНИ, КОИТО ИЗЛИЗАТ ЗА ПРЪВ ПЪТ НА НА БЯЛ СВЯТ... · НАТО предупреди Русия · ЕК иска строг контрол над дроновете · Мадуро: САЩ се опитват да ни унищожат ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пет 24 Май 2019, 15:10
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Криле
Реализация след завършване на обучение
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [1 Мнение]  
Автор Съобщение
Stefanov

Местожителство: Шумен

МнениеПуснато на: Съб 17 Мар 2012, 10:13    Заглавие:  Реализация след завършване на обучение  

Здравейте!
На скоро се регистрирах и искам да поздравя администраторите за хубавия форум, но не успях да намеря тема, в която да има отговори на някои мои въпроси и за това реших да създам нова. Извинявам ако има създадена вече подобна..
и така.. ето няколко въпроса и ще се радвам да получа отговор от хора, които са минали вече по този път Smile
1 Каква е перспективата за реализация след завършване на обучение по специалност "летец-пилот", защото до колкото разбрах от хора "запознати" с обучението, ако искам да работя в "гражданска авиация" трябва да изкарам курс за допълнителни летателни часове, който не бил мн евтин (споменаха ми 15 000 $ в Америка). Ако не изкарам такъв курс какво мога да работя свързано с пилотаж?
2 Също ми казаха, че обучението с Долна Митрополия било изключително добро и ако може да ми дадете информация за самата база (интересува ме личното впечатление на хора учили/учещи там, а не сухата информация в сайта)
3 Ако може някой да ми каже какво работи след завършване, защото все пак искам да продължа с авиация и ако някой не е продължил да ми каже какви са причините
Благодаря ви предварителни иии сигурно ще имам още въпроси, но да не ви досаждам сега Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [1 Мнение]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Криле
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0590s ][ Queries: 13 (0.0050s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker