Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Крайнодесни националисти от пет държави учредиха съюз в София · Косово: 200 000 броя незаконно оръжие! Трябва да се легализират · Най-малко 207 жертви в Шри Ланка, посолството ни в Делхи съдейства на българи · Екзитпол: Зеленски е избран за президент на Украйна · Сняг затрупа Израел в навечерието на Пасха · Почерненото семейство иска 1 милион лева кръвнина от Лютви Местан ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пон 22 Апр 2019, 06:05
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Курсове за пилоти - много скъпо бе!
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [5 Мнения]  
Автор Съобщение
Пилот

МнениеПуснато на: Пон 17 Яну 2011, 17:03    Заглавие:  Курсове за пилоти - много скъпо бе!  

Ставането на пилот щеше да ми струва 37 хил. евро Shocked Тези хора съобразяват ли се какви са заплатите в тая държава, дали родителите ми могат да си го позволят или не?!?! Това да не е като да искаш да станеш студент в Харвард или Оксфорд. За един тъп лиценз такива финансови главоболия! И затова останах с една несбъдната мечта. Ебаси... Mad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
flancer

МнениеПуснато на: Сря 26 Яну 2011, 03:03    Заглавие:  

На какво основание да се съобразяват с теб, частникът сам си определя цената. Ако наистина го искаш, готви се здраво и отивай при военните, така се следват мечти и не са един и двама хората, които успяват Smile. Ако просто искаш да си хвъркаш насам натам, лиценза е друг, ако искаш да ставаш професионален пилот в "голямата" авиация ще учиш не по-малко отколкото в Харвард. Успех.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Almasy

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Вто 25 Окт 2011, 14:54    Заглавие:  

flancer написа:
На какво основание да се съобразяват с теб, частникът сам си определя цената. Ако наистина го искаш, готви се здраво и отивай при военните, така се следват мечти и не са един и двама хората, които успяват Smile. Ако просто искаш да си хвъркаш насам натам, лиценза е друг, ако искаш да ставаш професионален пилот в "голямата" авиация ще учиш не по-малко отколкото в Харвард. Успех.

Не съм съгласен. Няма нищо лошо човек да мечтае да стане пилот в гражданската авиация (какъвто беше случая и с мен като ученик) и едновременно с това категорично да не желае да "мине" през военните.
Сега поне има някакав избор.....Колкото и минимален да е (в контекста на горепосочената сума).
Едно време такъв нямаше.
Ако искаш пилот - само Долна Митрополия, военен докато ти побелеят косите и минимален шанс при липса на дебели връзки, да се прехвърлиш и тогава в гражданската авиация.
Не казвам и че щяха задължително да ме приемат....Но при подобна перспектива дори и не си направих труда да опитам.
Върнете се в началото
baba_ti97

МнениеПуснато на: Пет 27 Апр 2012, 02:48    Заглавие: Re: Много скъпо бе!  

Пилот написа:
Ставането на пилот щеше да ми струва 37 хил. евро Shocked Тези хора съобразяват ли се какви са заплатите в тая държава, дали родителите ми могат да си го позволят или не?!?! Това да не е като да искаш да станеш студент в Харвард или Оксфорд. За един тъп лиценз такива финансови главоболия! И затова останах с една несбъдната мечта. Ебаси... Mad

аз лично бих ти казал (прочел съм вече над 100 форуми блогове и други) та бих ти казал така както и аз мисля да правя ставам на 18 изкарвам нужните тестове комисии и разни други за стюард и до 25 сбирам след това каквото съм сбрал (ако трябва ще се взима заем няма начин) и изкарвам курсовете и така...
Върнете се в началото
air-master

МнениеПуснато на: Съб 28 Апр 2012, 03:32    Заглавие: Re: Много скъпо бе!  

baba_ti97 написа:
Пилот написа:

аз лично бих ти казал (прочел съм вече над 100 форуми блогове и други) та бих ти казал така както и аз мисля да правя ставам на 18 изкарвам нужните тестове комисии и разни други за стюард и до 25 сбирам след това каквото съм сбрал (ако трябва ще се взима заем няма начин) и изкарвам курсовете и така...

Btw ставането на стюард и започването на работа, като такъв са два много различни момента..

Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [5 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0842s ][ Queries: 13 (0.0050s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker