Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Икономист: 15 млрд. евро повече са изтекли от България за 10 години · В Париж изучават въпроса за изкуствения интелект и въвеждането му във въоръжението · Горанов: Течът на данни от НАП не може да навреди на гражданите · Мъж даде суров урок на съсед, който постоянно блокирал колата му · В Аржентина обявиха кои са отговорни за гибелта на подводницата San Juan · ВВВУ "ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ": КАКЪВ ТРЯБВА ДА БЪДЕ МОДЕЛЪТ НА ОБУЧЕНИЕ? ЗА МЯСТОТО НА ПИЛАТУС РС-9М В СИСТЕМАТА F-16 ПРИ ВЪЗМОЖНА СЪВМЕСТИМОСТ СЪС СТАНДАРТИТЕ НА ГРАЖДАНСКАТА АВИАЦИЯ ·

Select Forum Language:

Hot topics:
The time now is Sat 20 Jul 2019, 06:58
All times are UTC + 2
 Forum index » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Курсове за пилоти - много скъпо бе!
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1 [5 Posts]  
Author Message
Пилот

PostPosted: Mon 17 Jan 2011, 17:03    Post subject:  Курсове за пилоти - много скъпо бе!  

Ставането на пилот щеше да ми струва 37 хил. евро Shocked Тези хора съобразяват ли се какви са заплатите в тая държава, дали родителите ми могат да си го позволят или не?!?! Това да не е като да искаш да станеш студент в Харвард или Оксфорд. За един тъп лиценз такива финансови главоболия! И затова останах с една несбъдната мечта. Ебаси... Mad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail 
flancer

PostPosted: Wed 26 Jan 2011, 03:03    Post subject:  

На какво основание да се съобразяват с теб, частникът сам си определя цената. Ако наистина го искаш, готви се здраво и отивай при военните, така се следват мечти и не са един и двама хората, които успяват Smile. Ако просто искаш да си хвъркаш насам натам, лиценза е друг, ако искаш да ставаш професионален пилот в "голямата" авиация ще учиш не по-малко отколкото в Харвард. Успех.
Back to top
View user's profile Send private message 
Almasy

PostPosted: Tue 25 Oct 2011, 14:54    Post subject:  

flancer wrote:
На какво основание да се съобразяват с теб, частникът сам си определя цената. Ако наистина го искаш, готви се здраво и отивай при военните, така се следват мечти и не са един и двама хората, които успяват Smile. Ако просто искаш да си хвъркаш насам натам, лиценза е друг, ако искаш да ставаш професионален пилот в "голямата" авиация ще учиш не по-малко отколкото в Харвард. Успех.

Не съм съгласен. Няма нищо лошо човек да мечтае да стане пилот в гражданската авиация (какъвто беше случая и с мен като ученик) и едновременно с това категорично да не желае да "мине" през военните.
Сега поне има някакав избор.....Колкото и минимален да е (в контекста на горепосочената сума).
Едно време такъв нямаше.
Ако искаш пилот - само Долна Митрополия, военен докато ти побелеят косите и минимален шанс при липса на дебели връзки, да се прехвърлиш и тогава в гражданската авиация.
Не казвам и че щяха задължително да ме приемат....Но при подобна перспектива дори и не си направих труда да опитам.
Back to top
baba_ti97

PostPosted: Fri 27 Apr 2012, 02:48    Post subject: Re: Много скъпо бе!  

Пилот wrote:
Ставането на пилот щеше да ми струва 37 хил. евро Shocked Тези хора съобразяват ли се какви са заплатите в тая държава, дали родителите ми могат да си го позволят или не?!?! Това да не е като да искаш да станеш студент в Харвард или Оксфорд. За един тъп лиценз такива финансови главоболия! И затова останах с една несбъдната мечта. Ебаси... Mad

аз лично бих ти казал (прочел съм вече над 100 форуми блогове и други) та бих ти казал така както и аз мисля да правя ставам на 18 изкарвам нужните тестове комисии и разни други за стюард и до 25 сбирам след това каквото съм сбрал (ако трябва ще се взима заем няма начин) и изкарвам курсовете и така...
Back to top
air-master

PostPosted: Sat 28 Apr 2012, 03:32    Post subject: Re: Много скъпо бе!  

baba_ti97 wrote:
Пилот wrote:

аз лично бих ти казал (прочел съм вече над 100 форуми блогове и други) та бих ти казал така както и аз мисля да правя ставам на 18 изкарвам нужните тестове комисии и разни други за стюард и до 25 сбирам след това каквото съм сбрал (ако трябва ще се взима заем няма начин) и изкарвам курсовете и така...

Btw ставането на стюард и започването на работа, като такъв са два много различни момента..

Page 1 of 1 [5 Posts]  
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
 Forum index » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

[ Time: 0.0674s ][ Queries: 13 (0.0058s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker