Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Нетаняху: "Израел ще действа срещу иранската агресия · Началникът на НСО не издържал с двама шефове: президента и съпругата му · Двама водолази загинаха край гръцки остров · Тръмп искал Гренландия заради руски суперрадар · Турция ликвидира 24-ма кюрдски бойци по въздух · Сравнение на ядрения потенциал на САЩ и Русия! Кой с какво разполага: ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пон 26 Авг 2019, 02:50
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Прикачване на летище в Париж
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [3 Мнения]  
Автор Съобщение
ilkosem

МнениеПуснато на: Съб 11 Фев 2012, 02:04    Заглавие:  Прикачване на летище в Париж
Описание на темата: Летище Шарл де Гол

Здравейте скоро ми предстой полет до Цюрих с прикачване на летище Шарл де Гол в Париж.
Имам 1 час 15 мин за прикачване.Дали ще успея?

Искам да кажа,че не за първи път летя,но за първи път с прикачване.
Ако някой се е прикачвал да ми каже става?Дали директно от единият самолет на другия,или трябва да изляза от пристигащи да отида в излитащи да се чекирам да предам багажа пак и тогава да се от права към самолета???

Благодаря

МНОГО МИ Е ВАЖНО ДА ЗНАМ!!!

П.С.Ако никой не се прикачвал на летището в Париж,то поне да каже как става по-принцип!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Dimitar Stavrev
[Admin]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 24 Фев 2012, 14:18    Заглавие:  

Принципно при прозорец от 1 час няма да имаш никакви проблеми. "България Ер" каца на Терминал 2В, ако си чекирал багажа направо за Цюрих само гледаш табелите, има ги и на английски и инфо таблата - виждаш на кой терминал (от 2А до 2F) е полетът за Цюрих и отиваш. Ако след това си с Air France те оперират от 2E/F така че трябва да повървиш около 20 минути. Ако си с Air France още от София вероятно ще си на същия терминал на който си кацнал и ще имаш време да обиколиш магазините.
Върнете се в началото
Almasy

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пет 08 Юни 2012, 11:39    Заглавие:  

Може би малко повече от час, ако трансфера включва и смяна на терминал. По принцип CDG e доста оплювано що се отнася до трансфер, но опита ми показва че не е чак такава каша. Автобусчетата си обикалят терминалите нон-стоп, стига се за не повече от 15 минути. Още по-хубаво е, че ако трансфера е със преспиване, болшинството от хотелите на Роаси ан Франс си имат собтвен превоз до CDG.
На МAD например се губи повече време - вярно между терминал 4 и 4S има скоростно влакче, но ако се налага трансфер от 4S до терминал 1, 2 или 3 - за да си сигурен че няма да изтървеш следващия полет един час няма да е достатъчен.
LHR пък изобщо не искам да го коментирам.....Ако изобщо са препоръчителни трасфери в Лондон, много по-добре е LGW.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [3 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0624s ][ Queries: 13 (0.0034s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker