Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
И Гърция за общ европейски авиофлот срещу пожарите · Турски кметове: Не трябва да допуснем Volkswagen да избере България! · Евродепутати искат забрана на трофейния лов на застрашени видове животни · Според Валери Симеонов през септември предстоят промени в управляващата коалиция · Съветник на Тръмп потвърди интереса му към покупка на Гренландия · Ракетният крайцер "Маршал Устинов" влезе в Ламанша ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пон 19 Авг 2019, 05:58
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОКЕАН - МОРСКИ ФОРУМ » БЪЛГАРСКИТЕ ВМС
Разрухата на "Дръзки". Разруха на българската история.
Модератори: Sea Dog
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [7 Мнения]  
Автор Съобщение
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 28 Май 2010, 21:57    Заглавие:  Разрухата на "Дръзки". Разруха на българската история.  

Очакваме вашите коментари.

"Дръзки" - пред рухване

Последната промяна е направена от Preslav на Нед 18 Ное 2012, 01:11; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
BDG

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Пет 28 Май 2010, 22:05    Заглавие:  

За ,,Дръзки" имам хубави спомени от детството. Тогава пускаха да се влиза вътре. Имаше и перископ от подводница някъде до кораба. Безотговорността е навсякъде. Явно и в този музей няма заинтересовани, така че Преславе - търсят се варненските ,,Валко и компания" за възстановяване на експонатите там.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Sea Dog
[Moderator]

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пет 28 Май 2010, 22:16    Заглавие:  

Варненската група я има, просто чака в готовност, да наближи приключването на ремонта на музея.
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 28 Май 2010, 22:25    Заглавие:  

Аз викам - преди деня на флота да се хванем и да го изчистим с подръчни средства - метла, лопата, пликове за боклук, една овощарска ножица и туй то. Като не могат от НВИМ, ние можем.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
IceCool

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Пет 28 Май 2010, 23:22    Заглавие:  

И аз имам хубави спомени от детсвото, даже и мътни спомени от вътрешността на кораба. Ако не ме лъже паметта едната година ни пуснаха да горазгледаме, а на следващата ни казаха, че има опаснот корабът да пропадне и е забранено качването на борда... Май наистина трябва варненска група "Валко и компания" (не познавам Валко но изкрено и изключително много му се възхищавам!!!), които да грижат за експонатите. Относно "Кор Кароли" когато беше в старото убежище не се виждаше много хубаво, и чесно казано ми се иска да отида да я видя докато е на открито, но определено трябва да се направи друго укритие което да предпазва яхтата от всички страни. Но май и в НВИМ-Варна както и по другите музеи парите отпуснати за ремонт и поддръжка на експонатите не се харчат по предназначение. Спомените ми от този музей не са много пресни от поне 5-6 години (ако не и повече), но мисля, че всички експонати в музея бяха в доста лошо състояние... Sad Чесно да си призная от този музей идва увлечение по авиацията у мен, но стига съм писал, че се отнесох! Поздрави на съфорумците от сп."Океан"

Можеш да изкараш човека от селото, но не можеш да изкараш селото от човека!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Георгиев

МнениеПуснато на: Съб 29 Май 2010, 10:23    Заглавие:  

Дайте наистина да се организира нещо, от училище щяхме да ходим, записах се, ама така и нищо не се направи май само веднъж отидоха няколко човека да търкат с телени четки по железата... от тая сивата боя има в изобилие в музея, материали не липсват, ако се съберем достатъчно хора със свободно време можем да поосвежим кораба.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 04 Окт 2012, 10:37    Заглавие:  

Arrow Търси се изпълнител за укрепването на фундаментите на кораба-музей „Дръзки“
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [7 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОКЕАН - МОРСКИ ФОРУМ » БЪЛГАРСКИТЕ ВМС
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0614s ][ Queries: 13 (0.0038s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker