Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Китайските медии публикуваха материали за възможностите на руските РЕБ-комплекси · ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМКИ: СТРОЕЖЪТ НА НОВОТО ПРИСТАНИЩЕ В КРАЙМОРИЕ Е В ЗАКЛЮЧИТЕЛЕН ЕТАП! · В близко бъдеще перуанският флот ще получи първия самолет за радиоелектронно разузнаване Fokker- 50 · Съединените щати предадоха два контрабатарейни радара AN / TPQ-36 на Украйна · Одобрено е еврофинансирането за възстановяването на синагогата във Видин · Русия разширява военното присъствие и предприема офанзива. Дания я чака с бойни самолети ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Сря 22 Май 2019, 23:01
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОРЪЖЕЕН ФОРУМ » Българска армия - минало и настояще
Попитай знаещия за БА
Модератори: Super Flanker
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 20 от 20 [292 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 18, 19, 20
Автор Съобщение
Гената

Местожителство: около София

МнениеПуснато на: Чет 26 Апр 2012, 08:28    Заглавие:  

В такъв случай всичко това е на С-75, а не на С-200. Smile Извинявам се.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
2C7

Местожителство: Центъра на просффетата

МнениеПуснато на: Чет 26 Апр 2012, 20:57    Заглавие:  

Добавих още снимки от този музей.
Върнете се в началото
pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Съб 28 Апр 2012, 11:04    Заглавие:  

2C7 написа:
А защо за С-200 има такъв транспортен контейнер, а С-75 и 125 се превозват открити?

Сашо, първоначално всички ракети се превозват частично разглобени и се сглобяват след преди употреба - било то бойна или дежурство. Иначе заемат огромни пространства най-малкото (представи си С-200 сглобена както е една на полуприцеп каква сграда трябва за 50 такива), пък и опаковката гарантира елементите да се опазят малко по-дълго.

Последната снимка в първия постинг показва (според мен) контейнерите за С-200 (на преден план) и май за Нева или нещо друго (това с удебелението в единия край), защото тарата за С-75 изглежда ето така:

Click to see if image is larger

Click to see if image is larger

Видяно тук: http://forums.airbase.ru/2005/01/t31257,3--tekhnicheskij-divizion-zrk-s-200-s-125-s-75.html

Хубав музей сте разгледали! Very Happy
Върнете се в началото
sluchaen

МнениеПуснато на: Нед 20 Май 2012, 23:18    Заглавие:  

Преди време из дебрите на форума гледах едно филмче за ЗРВ. Изкарваха ракети, брифинги, стрелби с една дума история. Ще съм благодарен ако някой ме упъти.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
sluchaen

МнениеПуснато на: Пон 21 Май 2012, 12:29    Заглавие:  

Намерих го. Smile
Върнете се в началото
piston

МнениеПуснато на: Вто 19 Юни 2012, 20:09    Заглавие:    

Може ли да го споделиш и тук?

Апропо, един въпрос...
Някакви идеи относно механизма на самоликвидация на ракетите на С-200 по време на полет? Със сигурност знам, че не е по команда от земята.. Wink
Също така от какво се определя долната граница на поражение - кривината на земята или нещо друго? Защото съм чувал, че ракетите "изгарят" в атмосферата, ако летят на ниска височина...
Върнете се в началото
mezdrata

МнениеПуснато на: Съб 22 Юни 2013, 18:33    Заглавие:  

Малко късно се включвам но съм пресен от началото на Май.Та горните снимки са В-850В/20ДП/20ДСУ/, а по въпроса на контейнерите те са транспортни до Техническия д-н където се обслужват/т.е.стиковка на БРД с останалата част от ракетата/после са автономни проверки дали всичко е читаво по инструкция.Тия неща се правят на тележката.Та дка стои докато дойдат да я вземат от някое поделение за което е.С кран се качват на ТЗМ-а и бррррррр,та в поделението.Там разчета я зарежда с окислител/пиша по памет все пак съм учил 74-75г. тези неща, неприятна и опасна операция/ и от там ако са дежурни на ПУ.Нищо интересно.Това е за С-75/75М.За С-125мисля че е същото без стиковка там Само всичко е едно.Само тия стърчащите работи се садят някак си/задните/ тия най-отпред мисля са от производителя.За С-200 може би е нещо подобно.Друго какво ами това е такелаж нищо интересно/само дето е мръсно и опасно/.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 20 от 20 [292 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 18, 19, 20
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОРЪЖЕЕН ФОРУМ » Българска армия - минало и настояще
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0839s ][ Queries: 13 (0.0091s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker