Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Ген. Димитър Шивиков и Андрей Слабаков влизат в листата на ВМРО · Хванаха мъж с туби с бензин в катедралата Свети Патрик · Първи качествени изображения на китайския "клонинг" на руския изтребител Су-35 · 35 американски бронеавтомобили Hummer пристигнаха в Одеса · За 1 май НАТО с юбилейна мисия за защита на балтийското небе от руснаците · Военен експерт: руският флот може да реагира незабавно на корабите на НАТО в Балтийско море ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пет 19 Апр 2019, 07:02
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » "Оръжие"
Помощ 68 бригада Специални Сили и Тихина
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [10 Мнения]  
Автор Съобщение
Navy

МнениеПуснато на: Пон 26 Авг 2013, 21:06    Заглавие:  Помощ 68 бригада Специални Сили и Тихина  

Добър ден нов съм в този форум Wink Така искам да попитам дали в 68 бригада има някакво подразделение където да не скачат с парашути щото ме е страх от височини и едвали ще мога да скоча с парашут защото съм чувам че може да ти се пръсне сърцето от толкова страх и напрежение Crying or Very sad А за Тихина гледах един клип в vbox7 и командира на Тихина каза че там служат момчета като парашутисти и водолази. И като цяло искам да ми кажете в 68 бригада има ли някакво подразделение някакво поделение и аз не знам където не скачат с парашути Rolling Eyes А за Тихина може ли да ми кажете нещо повече за кандидатстването за водолаз и колко години служба трябва да имаш за да кандидатстваш и дали военно училище се признава Confused И мисля да си поръчам тази книга ако някой може да ми каже повече за тази книга ще е добре относно Тихина. http://www.noviteknigi.com/?cid=3&pid=5880 Ако се сетя за още нещо ще питам !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
MX 82

МнениеПуснато на: Пон 26 Авг 2013, 21:49    Заглавие:  

Към 68-а бригада се води и 101 алпийски батальон, там май не скачат с парашути, но се катерят по скали и карат ски.
Върнете се в началото
Navy

МнениеПуснато на: Пон 26 Авг 2013, 22:46    Заглавие:  

MX 82 написа:
Към 68-а бригада се води и 101 алпийски батальон, там май не скачат с парашути, но се катерят по скали и карат ски.
Оо това е супер а някакъв друг батальон да има пак където да не скачат или е само този Smile
Върнете се в началото
MX 82

МнениеПуснато на: Пон 26 Авг 2013, 22:56    Заглавие:  

За съжаление не знам. Може и да има, но на това ще ти отговорят колегите който са по наясно с армията ни в момента. Просто преди 31 година служих там. А и този батальон е в Смолян. Дано не ви притеснява. желая Ви здраве и успешно реализиране!
Върнете се в началото
Navy

МнениеПуснато на: Пон 26 Авг 2013, 23:03    Заглавие:  

MX 82 написа:
За съжаление не знам. Може и да има, но на това ще ти отговорят колегите който са по наясно с армията ни в момента. Просто преди 31 година служих там. А и този батальон е в Смолян. Дано не ви притеснява. желая Ви здраве и успешно реализиране!
Много благодаря за отговора Smile Smile Аз съм от Стара Загора не се притеснявам къде ще е само да съм в Специалните сили това ми е желанието където ще да е Smile
Върнете се в началото
Navy

МнениеПуснато на: Пет 30 Авг 2013, 02:50    Заглавие:  

Navy написа:
MX 82 написа:
Много благодаря за отговора Smile Smile Аз съм от Стара Загора не се притеснявам къде ще е само да съм в Специалните сили това ми е желанието където ще да е Smile
Забравих да попитам 101 алпийски батальон участва ли в мисии зад граница например в Афганистан (Кабул Кандахар) Question И колко горе долу е заплащането на кадровия войник и колко години служба трябва да имаш за да станеш сержант чувал съм между 3-5 години ? И френския легион признавали са например ако ида в легиона след това може ли да кандидатствам в СОБТ или ТИХИНА това най много ме интересува !!! Question
Върнете се в началото
MX 82

МнениеПуснато на: Пон 02 Сеп 2013, 19:27    Заглавие:  

Явно само ние си пишем. Защо не попиташ в групата на 101 алпийски във ФБ: https://www.facebook.com/groups/101th.Alpine.Battalion/?fref=ts Тук сигурно може и да получиш отговор от служещ в подразделението. А инак 101-ви ходят на мисии.
Върнете се в началото
dsuzunov

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пон 02 Сеп 2013, 21:31    Заглавие:  

Ти, май гледаш много филми, а?
Хем искаш да си в Специалните сили, хем те е страх от парашут!
Май ще излезе, че от доста неща те е страх.
Я по-добре се "приземи" и продължавай с филмите и сънищата за Спецназ...ако знаеш какво е.
Върнете се в началото
Navy

МнениеПуснато на: Вто 03 Сеп 2013, 09:56    Заглавие:  

MX 82 написа:
Явно само ние си пишем. Защо не попиташ в групата на 101 алпийски във ФБ: https://www.facebook.com/groups/101th.Alpine.Battalion/?fref=ts Тук сигурно може и да получиш отговор от служещ в подразделението. А инак 101-ви ходят на мисии.
MX 82 Благодаря за отговора Exclamation Wink
Върнете се в началото
Navy

МнениеПуснато на: Вто 03 Сеп 2013, 10:00    Заглавие:  

dsuzunov написа:
Ти, май гледаш много филми, а?
Хем искаш да си в Специалните сили, хем те е страх от парашут!
Май ще излезе, че от доста неща те е страх.
Я по-добре се "приземи" и продължавай с филмите и сънищата за Спецназ...ако знаеш какво е.
Първото което е нито гледам филми нито нищо Exclamation Второ ме е страх само от парашут от нищо друго ! Но ако трябва ще скоча Wink И много добре знам какво спецназ !
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [10 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » "Оръжие"
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0781s ][ Queries: 13 (0.0044s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker