Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Един B-52H, консервиран в пустинята в Аризона, отново е върнат в експлоатация · Турската гранична охрана на границите с България и Гърция получи бронирани автомобили Ate · Първият модернизиран P-3B Orion за Гърция · ТРИ В ЕДНО ОТ ВАРНА: ПЪТ НА МЛАДИТЕ, НОЩ НА МУЗЕИТЕ И ИЗЛОЖБА "СПОРТОВЕ, МОРЕ И ЗДРАВЕ"! ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМКИ... · Зеленски към хората на Порошенко: Вземайте си тефтерите и химикалите и да ви няма · Борисов обясни защо няма да подава оставка ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пон 20 Май 2019, 15:33
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » Администрация » БОРСА » Търся
Търся да закупя Криле бр.3 1997
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [4 Мнения]  
Автор Съобщение
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 05 Ное 2013, 11:50    Заглавие:  Търся да закупя Криле бр.3 1997  

Понеже от архива на КРИЛЕ е зачезнал брой 3 1997, а ми трябва, ако някой го има в архива си и иска да се раздели с него, купувам го на цена до 10 лв. Плащам и таксата по ЕКОНТ.
Ако пък ви е една бройка и не ви се разделя с него, сканирайте ми го на цветен ксерокс - плащам цената на ксерокса и таксата на ЕКОНТ.
Очаквам предложения тук или на ЛС. Поздрави - Преслав.
Ето и как изглежда, ако това би ви помогнало в търсенето:

http://airgroup2000.com/images/knigi/sp_krile/1997/3.jpg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
SGP

МнениеПуснато на: Сря 20 Ное 2013, 09:23    Заглавие:  

Почти съм сигурен, че го имам в архива в Търново. За късмет ще си ходя в петък вечерта, така че ще проверя. Не ми трябват никакви пари, ще ми е драго да услужа. Все пак, за да държим връзка /понеже нямам нет в Търново/ - О887І4З45І - Павлин. Ако го намеря, ще го донеса на крака в София, така че и таксата за куриер ще отпадне.

Междувременно звъннах на майка ми. Броят е намерен в оригинал. В понеделник - 25.11. ще го донеса в София - звънни ми, за да се разберем как да ти го дам.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Сря 20 Ное 2013, 09:56    Заглавие:  

Много ти благодаря! Специално ще те поздравя в КРИЛЕ. Че аз съм архиватора в редакцията и прегледах какво нямаме, това изпадна. А броят ми трябваше и заради една статия. Поздрави.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
SGP

МнениеПуснато на: Пон 25 Ное 2013, 11:07    Заглавие:  

Здравей отново!

Броят е у мен, както обещах. Моля, обади ми се на телефона, който съм дал по-горе, за да се разберем как да стигне до теб.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [4 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » Администрация » БОРСА » Търся
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0592s ][ Queries: 13 (0.0045s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker