Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Русия ще достави плаващи бронетранспортери на Индонезия · Американски генерал: НАТО да скрие "слабото си място" от руснаците · Двама братя от богато семейство в основата на атаките в Шри Ланка · Коя държава е по-голяма от Плутон и още изумителни факти за пътешественици · Нетаняху готов да кръсти еврейско селище от Голанските възвишения на Тръмп · След 24 години: Спипаха пилот, че не може да пилотира ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Вто 23 Апр 2019, 22:41
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Диспечерско управление, ако може малко помощ...
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [2 Мнения]  
Автор Съобщение
aristoteli

МнениеПуснато на: Вто 28 Яну 2014, 01:15    Заглавие:  Диспечерско управление, ако може малко помощ...
Описание на темата: Нуждая се от информация относно управлението на полетите

Здравейте, бих искал да помоля за малко помощ относно управлението на полетите над и в нашето въздушно пространство. Интересуват ме някои по - общи неща като например:
- как е организирано въздушното пространство в България
- как става резервирането на полети, които не са редовни и включени в графика
- кой отговаря за прелитащите през нашето въздушно пространство въздухоплавателни средства и кой отговаря за кацащите такива
- как са организирани нивата за управление на излитащите самолети - до колкото знам нивата са три докато самолета е на пистата, след което като отлепи колесарите на някаква височина го поема друго отговорно лице, и при достигането на друга определена височина го поема друг диспечър.

МНОГО ЩЕ СЪМ БЛАГОДАРЕН НА КАКВАТО И ДА Е ПОМОЩ ! Която ще ми помогне да си представя нещата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
del

Местожителство: Пазарджик

МнениеПуснато на: Съб 15 Мар 2014, 23:21    Заглавие:  

Ако не си се пренадал за отговор Very Happy виж тук:
http://www.atsa.bg/
Тук също:
http://training.ivao-bg.net/Resources.aspx
Документите са съвсем реални.

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [2 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0479s ][ Queries: 13 (0.0024s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker