Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Русия ще достави плаващи бронетранспортери на Индонезия · Американски генерал: НАТО да скрие "слабото си място" от руснаците · Двама братя от богато семейство в основата на атаките в Шри Ланка · Коя държава е по-голяма от Плутон и още изумителни факти за пътешественици · Нетаняху готов да кръсти еврейско селище от Голанските възвишения на Тръмп · След 24 години: Спипаха пилот, че не може да пилотира ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Вто 23 Апр 2019, 22:06
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Общи приказки
Архивни снимки.
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [3 Мнения]  
Автор Съобщение
dimitar_vd62

МнениеПуснато на: Нед 20 Апр 2014, 17:11    Заглавие:  Архивни снимки.
Описание на темата: Снимков материал.

Здравейте.Имам едно питане и евентуално съдействие.На 51 години съм.Интересувам се от авиация,заради проблеми с очите се разминах със летенето, но не това е повода да се регистрирам тук.Баща ми беше военен летец, пенсионира се 1977 година.Почина 2007 г.Остана ми доста снимков материал от различни летища и събития.Вероятно някои от вас могат да разпознаят бивши свои инструктори.Колеги едва ли, но знам ли.Въпросът ми е, проявявате ли интерес да предоставя снимковия материал.Намислил съм да копирам снимките за да ги запазя в електронен вид и бих могъл и желал да ги предоставя като част от историята на българската авиация.Не знам как ще мога да напиша обяснение към всяка снимка.Някои хора вече не ги помня, някои места не са ми познати защото не съм бил роден или съм бил твърде малък, но ще опитам да дам някаква информация, може би и с помощта на майка ми.Ще ми отнеме време, не знам колко, но когато съм готов ме интересува към кого да се обърна да разгледа архива и да качи снимките където им е мястото.
Също се занимавам с корабомоделизъм, гледам имате моделистки раздел може да кача снимки на това което съм правил."Цесаревич" завършен и "Viribus Unitis" в прогрес.И двата са RC.
Благодаря за вниманието, очаквам отговор по въпроса със снимките.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Нед 20 Апр 2014, 21:50    Заглавие:  

Привет! След като сканирате снимките, може да ги публикувате тук...
Лесно е ...
Имаме галерия - www.airgroup2000.com/gallery
В нея може да слагате колкото искате снимки в различните раздели.
Съвет... сканирайте ги на по-малка резолюция - 250-300 dpi
След като ги прикачите в галерията ни уведомете ме тук в тази тема и аз ще ви кажа вече как чрез линкове да копирате снимките и да ги сложите тук.
Благодаря много, предполагам ще се получи интересна тема.
Имаме достатъчно специалисти служили по летищата - Иван Бориславов, Иван Петков, Любо Пръвчев, Димитър Недялков.
Има и групи във Фейсбук, които са на всяка една българска бивша и настояща авиобаза. В тях влизат доста ветерани, така че ще питаме и тях, да помогнат.
Поздрави - Преслав Панчелиев, изп.директор на сп.Клуб КРИЛЕ и един от админите тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
dimitar_vd62

МнениеПуснато на: Чет 24 Апр 2014, 19:21    Заглавие:  

Благодаря, когато съм готов ще пиша.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [3 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Общи приказки
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0603s ][ Queries: 13 (0.0067s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker