Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Правителството даде съгласие за освобождаването на генерал-майор Данчо Дяков като шеф на НСО · В САЩ извършиха поредна екзекуция · ВВС на Ангола получават два ВТС Xian MA60 · Разстреляха сръбски мафиот пред детето му · Русия отрази вражески ракетни удари /ВИДЕО/ · Експерт по киберсигурност: Бомбените заплахи целят създаването на хаос ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Чет 22 Авг 2019, 14:01
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Може ли съвет ?
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [1 Мнение]  
Автор Съобщение
ohrid

МнениеПуснато на: Съб 03 Май 2014, 17:55    Заглавие:  Може ли съвет ?  

Здравейте аз съм момче на 15 години.Много харесвам стендовия моделизъм но съм най-заинтересован от радиоуправляемите танкове.Купих си един китайски но е пълен боклук продадоха ми го шчупен ама аз съм виновен но да се върна на въпроса.Гледам че много хора си ги правят сами и ми е интересно как го правят откаде си набавят материали как правят веригите ходовата част и окачването ако някой има опит може ли да сподели.Много Благодаря (и извинете че има толкова грешки но пиша бързо) и пак благодаря
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [1 Мнение]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ФОРУМИ ЗА МОДЕЛИЗЪМ » Стендов моделизъм
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0687s ][ Queries: 13 (0.0041s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker