Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Коварна болест повали лидера на "Ислямска държава", главорезите се събират спешно, за да изберат наследник · Нинова съгласна с Борисов за подкрепата за Унгария · Порожанов е получил уверенията на част от големите търговски вериги да не слагат надценка на хляба · Проф. Давид Хаят: Повече няма да се страхувате от рака · Vеlосіtу Міnеrаl oчaивa дa cпeчeли $100 милиoнa oт нoв пpoeит зa злaтoдoбив в Бългapия · Талибаните са готови да участват в среща за Афганистан в Москва ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Чет 20 Сеп 2018, 08:38
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Събития и Коментари
Каква е цената за полет с наш МиГ-29 ?
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 2 от 2 [21 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2
Автор Съобщение
tu-134

Местожителство: Chicago i Sofia

МнениеПуснато на: Вто 28 Фев 2012, 03:39    Заглавие:  

izd_23_22 написа:
Досега съм изпратил 4 (четири) мейла на "FlyAdventures" в РФ със запитване за цена и път, по който мога да се "повозя" на един от двата летящи МиГ-23УБ, изпълняващи полети за тях, като всеки един от мейлите съм дублирал и на английски. Е.... вече повече от половин година им чакам отговора! Само ми благодариха за проявеният интерес.
Като набавя 30-ина хиляди евро сигурно ще бъда и по-настойчив, ама засега толкова! Иначе офертите за "превозка" на екс наш Л-39, или на двуместната конверсия на "Мустанг" в САЩ излиза към 12,500$ с пътуването дотам и престой 4 дни.

Не знам какви са тия flyadventures но ако имаш на предвид rusadventures то техните "предложения" отдавна са неточни. Примерно още имат оферта за полет на МиГ-25. Самолетът борд "02" който изпълняваше тази дейност не лети от поне 5 години. По същата причина и няма да ти отговорят за МиГ-23...просто в Русия в момента такъв самолет няма в летателна годност.

Ако наистина ти е мерак (или на torta Smile ) да летиш на МиГ-23 просто трябва да дойдеш в САЩ където скоро ще полети спарката 022 (преди летяла в Чешнегирово) и съответно да си платиш. Колко струва...не се знае още просто защото първо самолета още не лети и второ защото музея не рекламира тази дейност. Но съм сигурен че след като са налетени часовете за сертификат няма да откажат на твърда валута хем и те да полетят малко докато те возат. Говорил съм с тях за това и ми казаха че само горивото за един час полет е някъде $3-4000. Има и един друг частен МиГ-23УБ в САЩ, на който ми беше предложено да се возя за $8000, но отказах Laughing .

Колкото за МиГ-29, през 1992 в САЩ идва украински МиГ-29 който лети по различни шоута. Чувал съм от няколко познати който са присъствали че украинците открито предлагали на хората да се возят за $3000.

Друг случай, имам познат който живее в Калифорния (сега пенсионер) и на който дъщеря му е искала да стане пилот. През 1992-1993г тя е на 12 години и вече има опит на разни леки самолети и Чесни. Той я завежда в Русия където лети на МиГ-29 за $3000 на 12 ГОДИНИ ВЪЗРАСТ. По неговите думи била е доста безстрашна и руснаците са се колебали дали тя наистина иска да лети. По време на подготовката осъзнават че момичето е сериозен фен и по време на полета след като достигат ешелон и дават управлението. Тя извършва "камбана" самостоятелно след инструкции от командира. Ако щете ми вярвайте, но човека ми показа и снимки и всичко а и няма причина да ме лъже...а тя после кандидатства за пилот в ВВС но я режат и сега служи в ВВС в авиобаза Нелис.

IceCool

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Нед 04 Мар 2012, 23:18    Заглавие:  

Аз също питах по този въпрос, защото преди години също гледах въпросното предаване, говоря за преди 6-7 години... Получих същите отзиви с малко по подигравателен контекст (защото нека си го признаем не съм на кой знае какви години). Да ме извиняват по знаещите от мен но не беше монтаж. Знам как изглежда един монтиран клип! А за този на Гергана дори и за не запознати е ясно, че не са истински кадри... Там дори и аматьор ще види, че тя се качва за 21-ца а по напред в клипа когато уж пуска форсажа се показват 2 сопла на F-18 които са изрязани от филма "Behind Enemy Lines".
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 13 Мар 2012, 13:39    Заглавие:  

Това ми попадна днес във Фейсбук.
Ако някой се интересува да потърси за контакти:Jet Flights

Цитат:

Top Gun Experience in MiG-29 for Tourists!!
Top Gun Experience is a unique adventure! To fly MiG-29 people from all over the world come to Russia! Do not miss Top Gun Experience for real adventurers! We invite all fun of aviation to fly MiG-29 in Russia!
For more than 6 years we organize and provide flights for Tourists in MiG-29 and MiG-31 in modern fighters at Sokol Airbase. The flight to stratosphere (Edge of Space) in MiG-29 was awarded into Top-10 world's adventures in 2009. Our test pilots will make Top gunski sort of aerobatics and your flight will stay in memory forever....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 28 Юни 2012, 13:14    Заглавие:  

http://www.kupi-polet.ru/

Полеты на истребителях
О компании "Страна Туризма"
Об авиабазе "Сокол"
ЦЕНЫ на полеты
Полет к "звездам" + Высший пилотаж на МиГ-29
Высший пилотаж на МиГ-29
Полет на МиГ-29 в ПОДАРОК!
ВИП-тур на Байконур
Ваш летный день на авиабазе "Сокол"
Пилоты авиационного завода "Сокол"
Полет на авиа тренажере СУ-27
Отзывы наших туристов
Фото полетов на истребителях
Фото авиабазы "Сокол"
Видеоролики полетов на истребителях
Контакты
Заказ полета
Авиа - Подарки

Наш английский сайт
Видео полетов на МИГ
See video
Лучший полёт 2011 года!!!
Посмотреть ещё...
Полеты туристов на истребителях МиГ-29. Полет на МИГ - 29 в Подарок! Полеты на МИГ-29! Полет по Сертификату!

Компания «"Страна Туризма"» является ведущим туроператором в России и в мире, предлагающим туристам уникальные полёты на современных истребителях МиГ-29. Демонстрационные полеты на истребителях МиГ для туристов проводятся исключительно только в России на авиационном заводе «Сокол» в Нижнем Новгороде.

Наши специалисты накопили огромный опыт продаж в данном туристическом направлении, так как организуют и проводят коммерческие полёты для туристов на реактивных истребителях МиГ с 2005 года. В начале этой деятельности мы проводили полёты на истребителях МиГ-29, МИГ-21, МИГ-23 и СУ-30 в Жуковском под Москвой (ЛИИ имени М.М. Громова). С 2006 года мы стали официальным Представителем НАЗ "Сокол" по комплексной организации полетных туров на истребителях МИГ-29 и взаимодействию с иностранными контрагентами с получением соответствующего Сертификата об этом.

Нижегородский авиационный завод «Сокол» является производителем истребителей МиГ, поэтому полеты проводятся на абсолютно исправной технике и выполняются лучшими лётчиками - испытателями России.

За последние 6 лет наша компания организовала и провела более 190 полётов на истребителях МиГ-29 и МиГ-31 на авиабазе «Сокол». В данный момент мы являемся абсолютным Лидером в мире по продажам полётов на современных реактивных истребителях МиГ-29. Нашими клиентами, уже совершившими полет на истребителе МиГ-29 или МиГ-31, стали туристы практически со всех стран и континентов.
Компания "Страна Туризма" активно популяризирует тему полетов на реактивных истребителях МИГ-29 как в России, так и за рубежом. Создана группировка иностранных и российских многоязычных профильно - полетных сайтов:
www.stranatur.ru
www.kupi-polet.ru
www.bestrussiantour.com
www.jetdiscovery.com
www.flymigsokol.com
www.flymigrussia.com
www.vueloenmig.com

Кроме того, в марте 2011 года мы принимали участие в крупнейшей Международной Туристической выставке в Берлине ITB-2011 и продвигали за рубежом собственные туры авиа-космической направленности!!

В результате совместной деятельности по популяризации темы полетов на истребителях МИГ-29 с авиазаводом "Сокол" наш Полет в стратосферу на истребителе МиГ-29 вошел в ТОП-10 мировых Приключений согласно рейтингу Мировой туристической ассоциации!

Полёты на истребителях продаются как для граждан РФ, так и для иностранцев (информация по полетам и турам в Россию для иностранцев представлена на сайте www.bestrussiantour.com). Срок оформления официальных Разрешений для граждан РФ составляет 3-4 дня, а для иностранных граждан не менее 60 дней.

Кроме уникальных полетных программ на авиационном заводе «Сокол», мы также организуем и проводим полёты на реактивных самолётах более лёгкого класса. Это известные и очень популярные во всём мире самолёты Л-39. Коммерческие полёты на данном типе самолетов проводятся в Московской области одними из лучших лётчиков России.

Более подробную информацию смотрите в соответствующих разделах сайта и в разделах видео и фото.

Кроме того, вы можете ознакомиться с Отзывами туристов о полете на МИГ-29!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 31 Юли 2012, 20:01    Заглавие:  

Arrow ВИДЕО: Един полет с изтребител МиГ-29, собственост на американската фирма Air USA
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 04 Ное 2014, 10:17    Заглавие:  

Българска фирма предлага полет с МиГ-29 срещу 11 500 евро
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 2 от 2 [21 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Събития и Коментари
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0660s ][ Queries: 13 (0.0045s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker