Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Кметът на Котел проговори за кошмара след потопа · 19% от американците искат война с Иран! Тръмп призова за преговори · Красивата певица Юлия, загинала при ужасяващ инцидент с моторна лодка · Николай Банев получи тежък шамар от съда · Съветът на Европа върна руската делегация след 5 години отсъствие · До месец България и Румъния ще подготвят споразумение за трети мост над Дунав ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Чет 27 Юни 2019, 08:30
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Събития и Коментари
Кандидатстване във ВВС на Република България
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 40 от 40 [599 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 38, 39, 40
Автор Съобщение
grim realm

МнениеПуснато на: Вто 17 Ное 2009, 07:14    Заглавие:  

Елемаг написа:
е безмислено да му се обесняват подробности Wink

Човек, който не знае, че думата е "обЯсняват ", не става за инженер (пък особено авиационен ), артилерист, ЮРИСТ (смяяятай ) и форумен деец. Wink
Не става и за техник в Терем (добре че не е било за дълго ) и за фотограф (съдейки и по самите снимки Very Happy ).

Та така де. Друг път ако нямаш какво да кажеш, просто не цапай тук, защото сега има повече от страница твои простотии и опити да се направиш на интересен. Преди да обясняваш на другите за какво не стават, първо виж ти за какво ставаш. Щото инъче е малко смешно Wink Пък и като си толкова над всички, що не си пилот във ВВС ? Естествено, че ще кажеш: "Ми щото не исках " Laughing

П.П. Надявам се, че момчето ще си вземе решението на базата на информацията, които останалите членове на форума са му дали. Аз отговор на въпросите му не мога да дам.

Елемаг
[Moderator]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 17 Ное 2009, 10:36    Заглавие:  

grim realm написа:
Човек, който не знае, че думата е "обЯсняват ", не става за инженер (пък особено авиационен ), артилерист, ЮРИСТ (смяяятай ) и форумен деец. Wink
Не става и за техник в Терем (добре че не е било за дълго ) и за фотограф (съдейки и по самите снимки Very Happy ).

Е човек като теб който е още нищо е тръгнал да ми обяснява за какво ставам и не ставам Laughing А и техник никога не съм бил Wink

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 17 Ное 2009, 11:15    Заглавие:  

Хора, нещо се поувлякохте. Темата е за съвсем друго.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
grim realm

МнениеПуснато на: Вто 17 Ное 2009, 12:35    Заглавие:  

Поувлече се човекът-енциклопедия две страници назад, когато нападна непознат. Което е малко смешно (да не казвам ж**ко ). Едно е да се прави на форумния шут, съвсем друго е да напада безпричинно. Освен това не вижда гредата в окото си, а треската в чуждото. Което пак е смешно/ж**ко.
Има нов член на форума с въпрос. Нормално е. И е нормално да получи отговор, а не безпричинна нападка. И то от кой ... Laughing

П.П. Колко съм нещо и колко не, не си ти този, който може да прецени. Освен това не за мен в Терем говорят, че трябва да ми извадят ръцете от з***ика Wink Ии да, техник не си бил - енциклопедия си бил пак Very Happy
Айде със здраве, но отново те моля:
Ако нямаш какво да напишеш по дадена тема, по-добре недей да пишеш. Защото заради хора като теб този форум почти остана без професионалисти, които да дават компетентни отговори.

Преславе, моля те, изтрий повечето постове в последните 2 страници. Защото много простотия се изписа. (Като не изключвам и нещата, които ми се наложи да изкажа на свой ред ) Very Happy

Shilo

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Вто 17 Ное 2009, 13:03    Заглавие:  

До някъде е основателна забележката от преди 2-3 страници. Замислете се малко, ВВВУ не е нито начално, нито средно, а е висше училище. В него не се учат курсантите на правопис, а на други работи. Нямате представа колко спадна нивото през последните години.

В Долна има много строева подготовка, курсантите бичат караули, спукват ги от наряди, чистят райони, ринат сняг и не ги пускат отпуск. Освен това, ги спират от градски отпуск, ако имат непокрита двойка в дневника.

Ginev

МнениеПуснато на: Нед 17 Окт 2010, 12:12    Заглавие:  

[vbox]http://vbox7.com/play:a5c12b72[/vbox]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Ginev

МнениеПуснато на: Нед 17 Окт 2010, 13:25    Заглавие:  

Глухонеми с автографи
http://www.borbabg.com/?action=news&news=8249
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 02 Мар 2012, 21:31    Заглавие:  

Arrow 10 души по специалност "Летец-пилот" ще приемат в Долна Митрополия през 2012 г.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
MAM

МнениеПуснато на: Нед 04 Мар 2012, 22:06    Заглавие:  

Чудесно.
Само не мога да разбера, защо им е този тест по английски и други езици.
Хората кандидатстват за пилоти.
Спрете се с тези безумни изисквания.
Станахме по-големи католици от Папата.
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Нед 08 Юли 2012, 18:59    Заглавие:  

Arrow Прием на студенти през учебната 2012/2013 г. във факултет "Авиационен"
Върнете се в началото
r19

МнениеПуснато на: Нед 23 Сеп 2012, 22:06    Заглавие:  

Здравейте Smile
Извинявам се че повдигам позападналата тема, но ме интересува нещо конкретно.
Може ли някой да ми каже със 100% сигурност дали като нямам слезка(далак) имам възможност да стана пилот?
Бях от кандидатите за 2012 година и на един от последните прегледи във ВМА ми откриха киста на далак, която впоследствие оперирах, но нямаше как да ми се запази органа.
Това ми е въпроса, ще се радвам на отговор от човек, който е сигурен.
Иначе бях минал очния, ушния, стола, физическия, английския, психотата и др.
Поздрави!
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 22 Фев 2013, 12:38    Заглавие:  

Arrow 8 летци за ВВС в приема на Долна Митрополия за 2013 г.
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 25 Мар 2014, 12:27    Заглавие:  

Започна кандидат-студентската кампания в Долна Митрополия
Върнете се в началото
FSXD

МнениеПуснато на: Съб 22 Авг 2015, 02:21    Заглавие:  

Бих искал да попитам след като се завърши "ЛЕТЕЦ-ПИЛОТ" задължително ли ставаш пилот на изтребител(примерно) или може да пилотираш и военно-транспортни самолети(като спартаните)?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 40 от 40 [599 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 38, 39, 40
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Събития и Коментари
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0993s ][ Queries: 13 (0.0297s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker