Private Colleger of transportation  
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
ОЛАФ спря парите за промоция на български хранителни продукти · Р. Овчаров: Има триумвират Борисов, Гергов, Пеевски. Като сложите Цацаров-става олигархия · Алън Лихтман: Заплахата от импийчмънт виси над Тръмп · Reuters: Командващият иракската армия заяви, че Мосул ще бъде освободен през месец май · Сирийската армия е освободила от Ислямска държава десет селища в провинцията Хомс · БАРЕКОВ : ГЛЕДАЙ МАКЕДОНИЯ И МИСЛИ ЗА БЪЛГАРИЯ. С УДОВОЛСТВИЕ БИХ НАБИЛ ВСИЧКИ ДЕПУТАТИ ВЪТРЕ ЗА УРОК НА СЛЕДВАЩИТЕ. ·

Select Forum Language:

Hot topics: hot Терористични актове в Русия(27)
The time now is Sun 30 Apr 2017, 14:51
All times are UTC + 2
 Forum index » Авиофотография » Събития от 2010-2015 г.
Гергьовски парад - 6 май 2014 г.
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
Page 7 of 7 [101 Posts]   Goto page: Previous 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Author Message
Граматски

PostPosted: Sun 11 May 2014, 01:15    Post subject:  

---
Back to top
View user's profile Send private message 
Motostrelkovak90

PostPosted: Sun 11 May 2014, 11:02    Post subject:  

bgsoldier wrote:
Много си му е добре постът на Алмаси, само дето се правим, че не го разбираме.
Всички знаем, че голяма част от колегите освен за повдигачи на бариери, другаде хляба не могат да си изкарат (освен е полицията де). Говоря и за офицери, сержанти и кадрови. Истина е, колкото и да боли. А когато армията е пълна с хора, които всичко ще направят за да си запазят мястото - тогава изчезва пламъкът и трепета от самата професия. Длъжници сме на народа, щото 25 години се скатаваме и гледаме отстрани как мазни чичковци и лелки в костюми ги правят диви и щастливи. Смели сме по форуми, но навеждаме глави пред всяка лека буря. Затова нямаме право да си съдим народа, защото един ден ще се усетят хората, че с тази сбирщина от клубове по интереси и пазачи на топли местенце, може и да я няма или да е в пъти по-малка. Тогава много народ ще бъде силно озъбен от реалността на цивилизацията. Затова по-спокойно и не се правете на незаменими, наясно сме, че в това си състояние на армията, ако утре е закрият няма с нищо да се промени България, просто ще има един милиард в повече за харчене и няколко хиляди безработни по борсите. Няма да се свърши България, със сигурност.

Солджър,нормално е да си вардим мястото в армията! За вас не знам но аз съм от 19 годишен в армията и друго не съм работил!Не се виждам да работя друго,може би и в полицията !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail 
bgsoldier

PostPosted: Sun 11 May 2014, 22:03    Post subject:  

Силен пост на г-н пилота, ама за друго време и друго място. Колко просто беше да излезе един ВВС-ар, или какъвто и да е друг, и да каже на хилядите данъкоплатци - поради това и това полети няма да има. И толкоз. Сега се правим на сърдити и обидени. Г-н пилоте, нали се сещаш, че в този си вид с 15-те годни да литнат самолета от ВВС няма как "от НАС зависи! …Да я има България! ". Може би малко повече зависи от трите бригади на СВ, ама не много повече. Ако това е начин да се самозаблуждаваме за нещо - ок, приемам поста, но нямаме право да хулим народа си за това или онова. Като си знаем хавата, що рискувамме 2 млн. лева за парад с ясната визия, че времето може да ни изиграе лоша шега и после да ни осмеят всички? Защо обвиняваш простити по отношение летенето хора, които просто питаха, на фона на липсата на инфо - защо друг път идваха откъм Сливница, а сега откъм Пловдив и като не става от Пловдив - що не го направиха като преди? Питат защо Уиз еър лети на гордо на фона на ясно и безоблачно небе, а нашите не? Ами като не се сети един да каже какво е положението - нормално е хората да се ядосват. А в същото време БТВ е нагости на Габи и мъжа и - пилот на МиГ-29, явно човекът е бил излишен за шоуто...
Back to top
dimitar vasilev

PostPosted: Mon 12 May 2014, 11:47    Post subject:  

Предаването си мисля че беше на запис защото съм почти сигурен че майор Русев по това време облиташе времето над София както в предните дни на тренировките
Back to top
Preslav
[Admin]

PostPosted: Tue 13 May 2014, 07:31    Post subject:  

Крумовци прелетяха над Пловдив
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website 
TreX

PostPosted: Wed 14 May 2014, 19:40    Post subject:  

От фейсбук:

Click to see if image is larger

ICQ Number 
Motostrelkovak90

PostPosted: Sun 10 Apr 2016, 10:25    Post subject:  

Отново съм в парада и тая година ! В блока съм на 61-ва бригада,разбрах,че ще има и техника
Back to top
Чукча

PostPosted: Mon 11 Apr 2016, 09:26    Post subject:  

Motostrelkovak90 wrote:
....разбрах,че ще има и техника

Да, чавдарите и зиловете с които ще ви докарат до София. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message 
Preslav
[Admin]

PostPosted: Mon 11 Apr 2016, 09:34    Post subject:  

Два Ми-17 и 3 Кугъра... Може и да е един Ми-17, че имат проблеми...
Лятото не ми е ясно как ще гасят пожари с "гадната руска техника"...
Като не им пука изобщо за нея...

Last edited by Preslav on Mon 11 Apr 2016, 12:38; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website 
Flankerivo
[Admin]

PostPosted: Mon 11 Apr 2016, 10:18    Post subject:  

А супер ми е "кеф", че партньорите от НАТО нито веднъж не ни помогнаха с пожарите или с нещо друго аварийно, а все гадните лоши мечко-балалайко-частушкени руснаци гасяха огЪня у назе. Иначе парад като парад - традиционно един педал бизнеспарков ще тегли нежна реч за гейове, еврота, ценности безценни. А аз от офиса ще мерна как по Цариградско преминават камион, камион и половина.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger 
Motostrelkovak90

PostPosted: Tue 12 Apr 2016, 19:48    Post subject:  

Чукча wrote:
Motostrelkovak90 wrote:
....разбрах,че ще има и техника

Да, чавдарите и зиловете с които ще ви докарат до София. Laughing

Ние сме на Мерцедес Very Happy
Back to top
Page 7 of 7 [101 Posts]   Goto page: Previous 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
 Forum index » Авиофотография » Събития от 2010-2015 г.
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

[ Time: 0.2687s ][ Queries: 15 (0.0056s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker