Private Colleger of transportation  
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Хокинг: Планетата ни може да стане гореща като Венера · Ава е вечна ГАЛЕРИЯТА Е ОТ ЮЛИ · САЩ искат да извадят Русия от енергийния пазар · Русия разполага военна полиция в сирийските зони за деескалация · Заводът за обезвреждане на боеприпаси в Горни Лом се готви за рестарт · От началото на лятото сирийските сили са ликвидирали в провинция Алепо над две хиляди членове на Ислямска държава ·

Select Forum Language:

Hot topics: hot СНИМКИ: УНИКАЛНИ МАШИНИ НА SABER GUARDIAN В БЪЛГАРИЯ(18)hot PEACE SENTINEL НА ПОЛИГОН КОРЕН - 2017(21)hot СНИМКИ: ВОЕННОМОРСКО УЧЕНИЕ БРИЗ 2017(24)hot УЧЕНИЕ ШАБЛА 2017(54)hot Симулации(96)hot АВИОСАЛОН БУРЖЕ 2017 - LE BOURGET 2017(22)
В момента е: Вто 25 Юли 2017, 06:42
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » Авиофотография » Събития от 2011-2017 г.
Гергьовски парад - 6 май 2014 г.
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 7 от 7 [101 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Автор Съобщение
Граматски

МнениеПуснато на: Нед 11 Май 2014, 01:15    Заглавие:  

---
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Motostrelkovak90

МнениеПуснато на: Нед 11 Май 2014, 11:02    Заглавие:  

bgsoldier написа:
Много си му е добре постът на Алмаси, само дето се правим, че не го разбираме.
Всички знаем, че голяма част от колегите освен за повдигачи на бариери, другаде хляба не могат да си изкарат (освен е полицията де). Говоря и за офицери, сержанти и кадрови. Истина е, колкото и да боли. А когато армията е пълна с хора, които всичко ще направят за да си запазят мястото - тогава изчезва пламъкът и трепета от самата професия. Длъжници сме на народа, щото 25 години се скатаваме и гледаме отстрани как мазни чичковци и лелки в костюми ги правят диви и щастливи. Смели сме по форуми, но навеждаме глави пред всяка лека буря. Затова нямаме право да си съдим народа, защото един ден ще се усетят хората, че с тази сбирщина от клубове по интереси и пазачи на топли местенце, може и да я няма или да е в пъти по-малка. Тогава много народ ще бъде силно озъбен от реалността на цивилизацията. Затова по-спокойно и не се правете на незаменими, наясно сме, че в това си състояние на армията, ако утре е закрият няма с нищо да се промени България, просто ще има един милиард в повече за харчене и няколко хиляди безработни по борсите. Няма да се свърши България, със сигурност.

Солджър,нормално е да си вардим мястото в армията! За вас не знам но аз съм от 19 годишен в армията и друго не съм работил!Не се виждам да работя друго,може би и в полицията !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
bgsoldier

МнениеПуснато на: Нед 11 Май 2014, 22:03    Заглавие:  

Силен пост на г-н пилота, ама за друго време и друго място. Колко просто беше да излезе един ВВС-ар, или какъвто и да е друг, и да каже на хилядите данъкоплатци - поради това и това полети няма да има. И толкоз. Сега се правим на сърдити и обидени. Г-н пилоте, нали се сещаш, че в този си вид с 15-те годни да литнат самолета от ВВС няма как "от НАС зависи! …Да я има България! ". Може би малко повече зависи от трите бригади на СВ, ама не много повече. Ако това е начин да се самозаблуждаваме за нещо - ок, приемам поста, но нямаме право да хулим народа си за това или онова. Като си знаем хавата, що рискувамме 2 млн. лева за парад с ясната визия, че времето може да ни изиграе лоша шега и после да ни осмеят всички? Защо обвиняваш простити по отношение летенето хора, които просто питаха, на фона на липсата на инфо - защо друг път идваха откъм Сливница, а сега откъм Пловдив и като не става от Пловдив - що не го направиха като преди? Питат защо Уиз еър лети на гордо на фона на ясно и безоблачно небе, а нашите не? Ами като не се сети един да каже какво е положението - нормално е хората да се ядосват. А в същото време БТВ е нагости на Габи и мъжа и - пилот на МиГ-29, явно човекът е бил излишен за шоуто...
Върнете се в началото
dimitar vasilev

МнениеПуснато на: Пон 12 Май 2014, 11:47    Заглавие:  

Предаването си мисля че беше на запис защото съм почти сигурен че майор Русев по това време облиташе времето над София както в предните дни на тренировките
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 13 Май 2014, 07:31    Заглавие:  

Крумовци прелетяха над Пловдив
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
TreX

МнениеПуснато на: Сря 14 Май 2014, 19:40    Заглавие:  

От фейсбук:

Click to see if image is larger

ICQ Номер 
Motostrelkovak90

МнениеПуснато на: Нед 10 Апр 2016, 10:25    Заглавие:  

Отново съм в парада и тая година ! В блока съм на 61-ва бригада,разбрах,че ще има и техника
Върнете се в началото
Чукча

МнениеПуснато на: Пон 11 Апр 2016, 09:26    Заглавие:  

Motostrelkovak90 написа:
....разбрах,че ще има и техника

Да, чавдарите и зиловете с които ще ви докарат до София. Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пон 11 Апр 2016, 09:34    Заглавие:  

Два Ми-17 и 3 Кугъра... Може и да е един Ми-17, че имат проблеми...
Лятото не ми е ясно как ще гасят пожари с "гадната руска техника"...
Като не им пука изобщо за нея...

Последната промяна е направена от Preslav на Пон 11 Апр 2016, 12:38; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Flankerivo
[Admin]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 11 Апр 2016, 10:18    Заглавие:  

А супер ми е "кеф", че партньорите от НАТО нито веднъж не ни помогнаха с пожарите или с нещо друго аварийно, а все гадните лоши мечко-балалайко-частушкени руснаци гасяха огЪня у назе. Иначе парад като парад - традиционно един педал бизнеспарков ще тегли нежна реч за гейове, еврота, ценности безценни. А аз от офиса ще мерна как по Цариградско преминават камион, камион и половина.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
Motostrelkovak90

МнениеПуснато на: Вто 12 Апр 2016, 19:48    Заглавие:  

Чукча написа:
Motostrelkovak90 написа:
....разбрах,че ще има и техника

Да, чавдарите и зиловете с които ще ви докарат до София. Laughing

Ние сме на Мерцедес Very Happy
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 7 от 7 [101 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » Авиофотография » Събития от 2011-2017 г.
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.2623s ][ Queries: 15 (0.0038s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker