Private Colleger of transportation  
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
МиГ-31БМ над Сирией [пилюля от ошибокk ВВС коалиции · КАК САЩ РАЗРУШИХА ВАРШАВСКИЯ ДОГОВОР · СИТУАЦИЯТА В СИРИЯ ДНЕС · ЗАГАДЪЧНИЯТ С-500 - ИЗВЕСТНИ ПОДРОБНОСТИ · Броени дни остават до крайния срок за подаване на документи за вакантни войнишки длъжности в Сухопътните войски · ПЪРВИ СНИМКИ: СПЕЦИАЛНО ЗА PAN.BG ОТ БАТАЙНИЦА - СЛОБОДА 2017! ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пет 20 Окт 2017, 18:00
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОКЕАН - МОРСКИ ФОРУМ » Морски и речен бизнес, морски флот и фирми в България
ФОРУМ - БМФ и ДРУГИ ФИРМИ ЗА БЪЛГАРСКИ МОРЯЦИ - 4
Модератори: Sea Dog
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 55 от 57 [847 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 53, 54, 55, 56, 57 Следваща
Автор Съобщение
via

МнениеПуснато на: Вто 11 Апр 2017, 19:24    Заглавие:  

Дали успя собственичката му да си върне парите които даде за него?
Polska Zegluga Baltycka (Polish Baltic Shipping Co. – Polferries) has purchased "DRUJBA", a Bulgarian ro-pax ferry with a capacity of 2,196 lanemetres and 550 passengers.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
dragon x

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто 11 Апр 2017, 22:16    Заглавие:  

Интересна сделка Rolling Eyes
Василев

МнениеПуснато на: Пет 21 Апр 2017, 12:03    Заглавие:  

Здравейте господа. Някой може ли да изкаже мнение относно фирма "Валиант" ?
Най-вече се интересувам от "стажанската" им програма.
Не случайно съм сложил кавички, понеже дочух някой работи относно работата, която възлагат на стажантите, които качват, но само толкова.
Някой има ли представа как стои въпросът за заплащането и продължителността на контрактите ? Всяка информация ще ми е от полза.
Благодаря предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
ДА АМА НЕ

МнениеПуснато на: Нед 07 Май 2017, 05:56    Заглавие: Домусчиев  

http://www.mediapool.bg/sadebno-delo-na-domuschiev-sazdade-opasen-pretsedent-v-privatizatsiyata-news263519.html
Върнете се в началото
salwico

МнениеПуснато на: Нед 07 Май 2017, 19:12    Заглавие:  

Добре е всички тези неща да се помнят и знаят, за да може когато другарите от БКП тръгнат отново по села и паланки да дрънкат тъпотии за "равенство" и "справедливост", да има разумни хора, които да им зададат въпроси от типа - на кого пречеше БМФ, та се наложи станишев и петър димитров да го подарят на киро парахода. И как смятат другарите - че всички злини, които надробиха в град като Варна, в който всяка втора къща е свързана с морето, че всичко това е забравено? Та нали най - добрия им кадър в момента беше депутат от ГЕРБ през 2006-та година, който катастрофира пиян, след което се опита да замаже ситуацията, и да изкара, че жена му е карала... Другият беше треторазряден продавач на бира, който беше изгонен от летище Варна, заради злоупотреби в безмитния магазин... Днес другарите се надяват всичко това да е забравено, и да повярват на Ламбо, който искаше да връща достойнството на Варна... Ех, скъпи ми Ламбо, къде беше когато агента гоце заедно с брат си изпратиха киро парахода да обезкости печеливша компания, с над 100 годишна история??? Защо тогава не те беше грижа за достойнството на Варна? А , сетих се -защото заслужили другари са решили да ликвидират печеливш сектор, а на теб ти е през пенсионерския...за Варна, и за достойнството...
Върнете се в началото
Junak

МнениеПуснато на: Нед 07 Май 2017, 20:31    Заглавие:  

salwico написа:
Добре е всички тези неща да се помнят и знаят, за да може когато другарите от БКП тръгнат отново по села и паланки да дрънкат тъпотии за "равенство" и "справедливост", да има разумни хора, които да им зададат въпроси от типа - на кого пречеше БМФ, та се наложи станишев и петър димитров да го подарят на киро парахода...

Мамка му, явно всички съдии са станали комунисти. Или комунистите - съдии...
Върнете се в началото
ДА АМА НЕ

МнениеПуснато на: Пон 08 Май 2017, 04:52    Заглавие: ,  

в края на статията става ясно че съда не приема другото искане на корабособственика за намаляване броя на плавсъстава въпреки намаляването на тонажа и че плавсъстава е по голям и задължава корабособственика да подържа персонал според приватизационния договор а той е 2360 човека, с тази криза на кадри в БМФ не ми е ясно от къде ще намерят хора за да го подържат и сега запълват дупките с украинци
Върнете се в началото
via

МнениеПуснато на: Пет 12 Май 2017, 18:58    Заглавие:  

Добре, съгласен съм, че БКП/БСП, не без помощта на изгряващата ГЕРБ, подариха на Домусчиев БМФ-то! Ама питам, кой му подари ТВ "Диема" и производните и, та сега ми иска по 5 лева допълнително всеки месец за да ми пусне да гледам мачовете от нашето първенство?
Върнете се в началото
salwico

МнениеПуснато на: Пет 12 Май 2017, 19:58    Заглавие:  

Не знам в какво точно се изразява помощта на ГЕРБ, при положение, че премиер в периода 2005-та 2009-та беше станишев, а министър на икономиката петър димитров. Не ми е известно ГЕРБ да са участвали в тройната коалиция. Не ми е известно да са приватизирали/ дали на концесия дори едно държавно ( още повече печелившо ) предприятие.
Днес другарите са оставили съпартийците си да се оправят кой как може, в търсене на нови юрдеци, които да повярват на лозунгите за "справедливост", "икономика и работни места", надявайки се, че всички злини и бедност, които са причинили са забравени.
Няма да споменавам ликвидацията на летищата Варна и Бургас от същите видни другари... През това време "социалния" им президент - агента гоце, стоеше и гледаше какво се случва без да каже и една дума; всъщност скоро едно птиче ми разказваше , че точно заради БМФ са се скарали агента гоце и станишко, ама тая приказка не е за тук; не ми се иска да коментирам и припомням подмяната на КТД с удобен такъв за домусчиев, при което "справедливия" съд, каза че всичко е "законно". Мой близък по време на предизборна кампания се срещна с трима депутати от БСП, за едно и също нещо ( присъствах на две от тези срещи), и тримата му обещаха едно и също, след което и тримата го излъгаха. Моят близък скоро ме пита - след като не са в състояние да помогнат на един обикновен човек, при който отиват, и от чийто глас имат нужда ( и от гласа на близките му ) другарите къде са тръгнали държавата да оправят... !?
Върнете се в началото
via

МнениеПуснато на: Съб 13 Май 2017, 20:43    Заглавие:  

Оооооооооооо, нямам намерение да споря на политически теми, тъй като форума е на морска тематика. Има толкова много политически форуми, че всеки който желае може да се изявява там. Но, нека всеки да потърси и прочете/има колкото искате/ ако разбира се не е сторил вече това, биографични материали за ФАМИЛИЯ ДОМУСЧИЕВИ/не само за К.Домусчиев/ за миналото, настоящето и бъдещето на тая "велика" фамилия, която се ръководи от максимата "няма вечни приятели, има вечни интереси" или по-точно казано: "ние сме с тия, които са на власт в момента". Доказателство за тия мои твърдения е последната публикация в "медия пул" публикувана по-горе!
П.П. Смятам темата за приключена!
Върнете се в началото
salwico

МнениеПуснато на: Нед 14 Май 2017, 07:25    Заглавие:  

Думата ми беше за виновниците за днешното състояние на параходството, без да съдя кой е крив или прав, а само да припомня при кого какво се е случило. Мисля, че БМФ ( онова БМФ ) беше един от символите на Варна, и региона, не беше никак без значение колко народ работеше там, и какво представляваше индустрията като цяло. Не съм адвокат на никого, но смея да твърдя, че в периода 2005-та 2009-та година, с ликвидацията на няколко знакови държавни дружества Варна се върна едно 100 години назад. Админът ако прецени, може да изтрие мненията ми, които не са по дадената тема. Все пак смятам, че е важно да се вгледаме какво е надробила определена политическа сила, с което е ощетила обикновения, честно работещ човек.
Върнете се в началото
SHARP

МнениеПуснато на: Нед 14 Май 2017, 15:21    Заглавие:  

via написа:
нямам намерение да споря на политически теми, тъй като форума е на морска тематика....П.П. Смятам темата за приключена!

Като се има предвид какво беше БМФ до м.Август 2008-ма година, и какво представлява днес, с промените през годините, темата наистина е приключена. Сигурен съм, че ако БМФ беше приватизирано от ГЕРБ тук щяха да се леят от сутрин до вечер мнения как е затрит един печеливш и работещ сектор,колко хора са останали на улицата, но понеже това е направено от БСП е по - добре да не се говори за политика и за това как беше разсипан един от най-печелившите сектори в страната. Можеби така хората ще забравят по - бързо, и на следващите избори другарите ще спечелят, вместо да се гордеят с това, как имат кмет в Провадия.
Върнете се в началото
user13

МнениеПуснато на: Съб 20 Май 2017, 17:39    Заглавие:  

Здр. колеги. Доста се политаризира форума. Много хора сме яли хляб както се казва от БМФ. Вместо да се говори кой от кого чул , че той чул от друг за схеми и далавери, колегите коита са на новополучените от БМФ кораби да споделят , как са бивали ги или не, на курсове за новите двигатели пращат ли ги или се спасяват поединично. Ей такива работи, а то другото си се знае относно по ниски заплати и пресиране от офиса.
П.П но все пак това е моето мнение. Който иска да си говори за политика.....моля всеки има правото да си каже мнението
Върнете се в началото
fonny

МнениеПуснато на: Нед 28 Май 2017, 10:11    Заглавие:  

via написа:
Дали успя собственичката му да си върне парите които даде за него?
Polska Zegluga Baltycka (Polish Baltic Shipping Co. – Polferries) has purchased "DRUJBA", a Bulgarian ro-pax ferry with a capacity of 2,196 lanemetres and 550 passengers.

Не знам дали си е избила парите г-жа Бориславова, но на операторите им идвал голям кораба. Затова купиха по-малко и по-дърто корито. Не е ли това истинско Deja vu? Трапезица - Бояна - Сердика Idea
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Нед 28 Май 2017, 16:51    Заглавие:  

"Дружба" си свърши работата - пренесе доста оръжие от Бургас до Грузия за ислямистите и революциите по света...
Следващият "Левант" в момента е в КРЗ "ОДЕСОС".

Click to see if image is larger

Припомняме, че предстои замяна на кораб "Дружба", който обслужва Черноморската ро-ро линия, съобщава нашият кореспондент от Бургас. Модерният ферибот "Дружба" на фирма PB Management рестартира през 2014 г. добре известната в Черно море линия Бургас - Батуми - Бургас и изпълни своите задачи.

"Дружба" (с IMO номер 9237242) има дедуейт 8058 тона, дължина 180 метра и широчина 24,3 метра. Построен е през 2002 г. и плава под български флаг. Той предлага морски транспорт на товарни автомобили, ремаркета, контейнери, извънгабаритни товари, хладилни ремаркета, включително и пасажери. Съгласно разписанието за м. април 2017 г. корабът отплава в своя рейс номер 14 на 28 април от Бургас и се завърна на 4 май. Последното отплаване на "Дружба" от Бургас бе назначено за 5 май т.г.

Ро-ро кораб Llevant е построен през 1994 г., има дедуейт 7330 тона, дължина 150,38 метра и широчина 23,43 метра. В момента корабът се намира на ремонт в КРЗ "Одесос" и според публикация на Енрике Кабело от 24 април т.г. за специализирания интернет блог с транспортни новини Noticias de los transportes, той ще обслужва линията през Черно море.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 55 от 57 [847 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 53, 54, 55, 56, 57 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОКЕАН - МОРСКИ ФОРУМ » Морски и речен бизнес, морски флот и фирми в България
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.5236s ][ Queries: 15 (0.0108s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker