Private Colleger of transportation  
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Ще ремонтираме МиГ-29, шведите не могат да направят читав самолет, а Ф-16 са трета ръка . · Горанов: Няма да има драстични промени в бюджета.А обещаното за отбраната... · Каракачанов за изтребителите : Теоритично е възможно и Русия да се включи · Велислава Дърева : Вещици над Белия дом · Из потайностите на клиринговата спогодба Нойбахер · Австрийски кандидат за канцлер готов да домакинства на среща Тръмп-Путин във Виена ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пет 22 Сеп 2017, 22:44
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » Администрация » ИК "ЕЪР ГРУП 2000", САЙТ, ФОРУМ
НАКАЗАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!
Модератори: teleman
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 3 от 9 [122 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Следваща
Автор Съобщение
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 25 Фев 2016, 01:45    Заглавие:  

Т-72
Kakто бях писал по-рано, при публикуване на новини от Блиц :
"Пак припомням на неуморните че каквито и да е "новини" от БЛИЦ или подобни жълти сайтове няма да се допускат.Ако някой търси конфронтация е сбъркал мястото.Имам по-принцип голямо търпение , но всичко си има граници.Дали е модератор , администратор за мен няма значение! В този форум съм от неговото създаване и докато аз съм администратор такова пожълтяване няма да допусна.Flankerivo е на същото мнение .При следващо споделяне на "информация" от Блиц - потребителят ще получи Бан. Ясно е че ако е администратор той ще си го махне лесно. Обаче това ще означава че моите "администраторски" задължения тук са безмислени и ще помоля най-учтиво да бъда изтрит от форума. "

http://airgroup2000.com/forum/viewtopic.php?p=6076430#6076430
и
http://airgroup2000.com/forum/viewtopic.php?t=228432&start=4020

форумецът и администратор Dimitar Stavrev е баннат за една седмица!
ICQ Номер

-----------------------

Dimitar Stavrev
[Admin]

Уважаеми Т-72,
винаги съм да стремил да стимулирам плуларизма на мненията. И аз лично има резерви по отношение стила на blitz.bg и особено за "способностите" на техния военен комвентатор Ганчо Каменарски, с когото се познавам лично. Все пак въпросната агенция е национална информациона и като такава има несравнино по-големи възможности за събиране и създаване на новини. Никога не съм си позволил да оценявам достаерността на източниците които в темата за Сирия се цитират непрекъснато. Смятам че именно в това е ценността на нашия форум - максимална палитра от мнения. Смятам че участниците в дискусията д азостатъчно зрели, че да отсеят важните от маловажните.

Понеже уважавам вашия принос към форума ще спра да пускам мнения в тази тема, за да не дразня чувствителния ви натурел. Успех!

------------------------------------
desperado

Аре не се прави на обиден бе... десет човека ти казаха, че инфото на БЛИЦ бъка с граматически и правописни грешки, статиите се превеждат с краката или в най добрия гугъл транслейт и цели абзаци се бухат едно към едно.... ти специално не помня да си пускал линк или цитат от друг източник в последните месеци... ПИК също е национална агенция.

-------------------------------------

sluchaen

Бахти и цензурата, ако ви попаднат хартиени броеве на БЛИЦ сигурно ще ги горите...
--------------------------

T-72
[Admin]

T-72 написа:
Kakто бях писал по-рано, при публикуване на новини от Блиц :
"Пак припомням на неуморните че каквито и да е "новини" от БЛИЦ или подобни жълти сайтове няма да се допускат.Ако някой търси конфронтация е сбъркал мястото.Имам по-принцип голямо търпение , но всичко си има граници.Дали е модератор , администратор за мен няма значение! В този форум съм от неговото създаване и докато аз съм администратор такова пожълтяване няма да допусна.Flankerivo е на същото мнение .При следващо споделяне на "информация" от Блиц - потребителят ще получи Бан. Ясно е че ако е администратор той ще си го махне лесно. Обаче това ще означава че моите "администраторски" задължения тук са безмислени и ще помоля най-учтиво да бъда изтрит от форума. "

http://airgroup2000.com/forum/viewtopic.php?p=6076430#6076430
и
http://airgroup2000.com/forum/viewtopic.php?t=228432&start=4020

форумецът и администратор Dimitar Stavrev е баннат за една седмица!

Принципен човек съм и си държа на думата,нееднократно бях предупредил за постване от Блиц.Съответно си изпълних обещанието и баннах Димитър Ставрев които продължи да не изпълнява молбата на Администраторите.Бях написал че ако той е администратор и си махне Бана -Аз ще помоля собственика на форума Преслав да прекъсне моите администраторски права и да заличи профилът ми от форума.И това обещание ще изпълня!Пожелавам на всички здраве и успехи!
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 25 Фев 2016, 02:10    Заглавие:  

Привет. Да кажа и моето мнение.
Администратор на форума съм от 2006 г. - вече 10 години.
Форумът от самото си създаване е към сп.КРИЛЕ до сега, няма смисъл да му припомням цялата славна история и заслугите.
Логично е форумът да се управлява от хора от сп.КРИЛЕ и логично е, щом форумът е фенски, в администрацията му да има и фенове.
Дълги години админ бе и Димитър Койчев, работил и в сп.Клуб ОКЕАН, форумът който сам напусна, заради русофобските си идеи, но евалата, че реши да не се конфронтира със съфорумците.
За това съм му оставил и админските права, защото вярвам, че ще се върне някой ден. Той бе човекът, който ме научи на много неща, той бе и човекът, който бе адски полезен за форума в морския му раздел.
След неговото напускате назначих за админи Т-72 и Фланкер Иво.
Двама човека, на които имам голямо доверие и които, особено Т-72 върнаха славата на форума, след напускането му от редица лица.
И той имено върна и докара и нови хора тук. Всеки ден има доста обективни мнения и коментари в различни теми и раздели.

Относно станалият конфликт.
Прекалено бързо действате. Не са спазени редица правила.
Първо, когато се предупреждава за това, да не се публикуват статии от даден сайт, се изчаква и мнението на създателя на форума - т.е - аз.
Никой не ме изчака - темата я прочетох, точно когато бе баннат Митко Ставрев. Даже не можах да отреагирам веднага.
Според мен трябваше да има гласуване за агенция БЛИЦ в темата за Сирия или да се направи най-добре отделна анкета.
Ако водещото мнение бе преобладаващо срещу - тогава.

Второ относно банването - има си закони във форума.
Ето....

"Според правилата на форума от 2008 г.
http://airgroup2000.com/forum/viewtopic.php?p=956087#956087

17. Модератор, решил да изтрие дадена тема, е задължително първо да се допита до администраторите! Само администраторите преценяват дали темата трябва да съществува или не.
При банване на даден потребител, който не е чисто новорегистриран, първо администраторите между себе си обсъждат дали е за банване. След гласуване се решава дали даден потребител се банва."

До мен никой не се допита за нищо... Нито за БЛИЦ, нито за Митко Ставрев.
А Митко е човек, който познавам точно от 20 години и не заслужава такава реакция.
Той ли е престъпникът в държавата? Той ли е нарушителят в този форум?
Че той е страшно ценен колега и човек. Той е и русофил...
И мен ме е срам, че тук сме се събрали патриоти и русофили и точно западните хора, които ни следят всеки ден темите и се дразнят от нашите постове и от успехите на Русия в Сирия, да виждат и да се радват и да вдигат наздравици, че русофилите, видиш ли, са се изпокарали...
Много бързо и прибързано действахте...
И сега както бързо действахте, се надявам от разум от ваша страна.
Помолих за това и Т-72, нека премисли 1 ден, нека днес вечерта да си каже окончателното мнение.
Било принципно, щом веднъж се откажел - точка и край.
Ама и аз много пъти съм искал в яда си да изтрия тук всички стари и ценни снимки и теми, но не го правя.
Премислям. Това означава ли, че съм безпринципен? НЕ. Твърдо не. Та това е архив, военният архив, структуриран тук, военният архив на България създаден от вас и мен и за това не трябва да се трие, а да бъде оставен за безплатно ползване за българите. Нека знаят. Нека видят истината. Както е и с темата за Сирия.
Най-посещаваната тема от русофили и фоби, от патриоти, в цялото българско пространство е тук!
Вие работихте за нея, Т-72 също, и няма право сега да изостава всичко, заради едно прибързано решение за БЛИЦ и едно банване.
Мнението ми за БЛИЦ, понеже ще искате и моето мнение.
Мнението ми за БЛИЦ като цяло е, че е една голяма помия, като сайт и като новини.
Но пък точно русофилските им новини за успехите в Сирия, са единия процент от този сайт, който чета всеки ден.
Само заради това.
Да - пълни са с правописни грешки. Да пълни са с редакторски неточности. Да - понякога не са преведени добре, да - понякога пишат за успехите на Су-39, вместо на Су-34... И т.н. Да - заглавията им за Сирия са плод на емоцията, на това да съберат повече хора и т.н.
Но от цялата плява има какво да се прочете за Сирия, пускат клипчета актуални и снимки. И възхваляват руските успехи там, дори да го правят само заради това повече хора да привлекат и прочетат.
На 90 процента съм съгласен да се премахнат новините от БЛИЦ и ПИК в нашия форум.
Ето за пример, ще ви дам ПАН.БГ - там публикуваме новини и от БЛИЦ за Сирия.
Мен също ли щяхте да ме баннете? Защото в началото, когато бе създадена темата за Сирия, и аз копирах мнения от БЛИЦ тук...
Та пак казвам - на 90 процента съм съгласен да се премахнат новините от тези агенции относно Сирия в нашия форум.
Но ако има нещо супер важно - както бяха полетите заобиколили Европа на Ту-160 и Ту-95, или пък пристигането на Су-35 в Сирия, съм съгласен ако съфорумец първо го види в БЛИЦ да го цитира тук. Пак повтарям - ако новината е наистина от първостепенно значение.
Това е от мен.
Още веднъж моля за връщането на Т-72 като админ и като човек, който има още да даде доста на форума. Имаш мисия братле, не се отказвай.
Това, което ще направя е да създам анкета. Анкетата ще е в нова тема, там може да дадете и предложения как да се развива темата за Сирия. Гласувайте всички в нея. Важните неща в този форум се решават от всички. Срок на гласуване - до понеделник - 23.00 - 29 февруари.
След това броим резултатите - и ако са надделяващи за каквото и да е. Решаваме го. Поздрави на всички!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 25 Фев 2016, 02:31    Заглавие:  

Ето ви анкетата... Обсъждайте нещата само в нея! Поздрави.

http://airgroup2000.com/forum/viewtopic.php?t=229638
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
vabene

Местожителство: БЪЛГАРИЯ

МнениеПуснато на: Чет 25 Фев 2016, 15:16    Заглавие:  

-"Какво правите бе братя" - сигурно така би се обърнал към нас някой възрожденец ако ни чуе и види днес. Тук ще кажа няколко неща с което едва ли ще изненадам някого или ще кажа нещо ново, но въпреки това ще ги спомена. За добро или за лошо времето в което живеем не е добро... Време в което хората не искат да знаят истината такава каквато е. Те не желаят да четат неща, които не искат и да си помислят, не харесват някой да им казва или напомня колко безразлични са към случващото се в България, плашат се от реалността, страх ги от това да изкажат мнение или да заемат позиция за ставащото в Родината ни и около нея. А ужаса е вече на предел когато им кажеш че и те носят вина за състоянието на отечеството ни. За мен България не просто е зле, тя става все по-зле. Според мен, пред очите ни протича процес на разпад – разпад на държавата и държавността ни, разпад на обществото и общността ни. А един от най-големите дефицити и проблеми в нашето общество е липсата на солидарност.Та за какво иде реч. Отчитайки част от по горе написаното колегата Т-72, който нямам удоволствието да познавам лично, но много уважавам от изказаните му мнения и теми в този форум, може и да е пребързал малко с реакцията си, относно членове които цитират БЛИЦ, но пък е доста краен по отношение на своето присъствие във форума. Няма смисъл да издребняваме и да се караме помежду ни! Вярно е има правила и те трябва да се спазват, но дори и да няма за даден конкретен въпрос, след дискусия или "гласуване" (както е в настоящата анкета) ще бъдат създадени и такива. Много моля колегата Т-72 да преосмисли решението си, защото живота постоянно ни "предлага" препятствия които трябва да преодоляваме, а не да заобикаляме или да ги игнорираме. Понякога са твърде "пиперливи" за душата и за егото ни, но такъв е живота. Ще ми липсва ако наистина реши да ни напусне. Еднакво мислещите, инак мислещите, фили, фоби или както искате им казвайте трябва да се събираме и това е мястото където го правим, а не да се разделяме. За раздялата също има време, но нека не пребързваме.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
T-72
[Admin]

Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Вто 16 Май 2017, 10:50    Заглавие:  

На Случайния (ODD ) му е вдигнат бана
ICQ Номер 
CsO

МнениеПуснато на: Вто 23 Май 2017, 10:30    Заглавие:  

Very Happy
Восток

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пет 02 Юни 2017, 11:29    Заглавие:  

Луков замина ли или само името му се промени.
Върнете се в началото
Flankerivo
[Admin]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 02 Юни 2017, 11:55    Заглавие:  

Промених името му. Няма бан.

Сърдити има и винаги ще има, но във всеки един форум по света новодошлите пристъпват плавно, елегантно, без провокативни профили, имена. Преди няколко години имаше други клонинги на Христо Луков. Явно е популярен. Laughing Лепенки по автобусите с фамилията му. Също така във форума имаше профили с италиански, немски популярни личности от ВСВ... Толкова е елементарно. Правиш нормален профил с нормално име с нормален мейл адрес (без имейли от типа dsfdfdshja@abv.bg), поздравяваш околните и почваш да обработваш. В противен случай изразяваш неуважение, приемаме го за презрение и вече биеш на очи в нашата кръчма. А в нашата кръчма правилата са важни колкото във всяка една кръчма.

BTW днес стандартно едва се чуваха цифровизираните ни вече няколко години сирени. Също така почти никой от периметъра ми не спря движението си. Ако можех да чета мислите на хората, сигурно щях да видя "Оффф! То верно е 02.06. Онва за Ботев... Или бъркам.", "Кви са тия сирени?!".
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
T-72
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 02 Юни 2017, 13:18    Заглавие:  

Защо е баннат Луков?
ICQ Номер 
Flankerivo
[Admin]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 02 Юни 2017, 13:23    Заглавие:  

Прочети по-нагоре дали е баннат.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
Pretor

МнениеПуснато на: Съб 03 Юни 2017, 07:39    Заглавие:  

Nobody написа:
На тоя фланкер дебило-олигофрена яко му хлопа дъската. Дано децата му не са прихванали от откачените му гени. Не вярвам на живо да е толкова смел, по-скоро е кварталния идиот, с когото се гаврят и го пердашат всеки ден и тук сега
избива комплекси във форума имайки властта да е уредник! Laughing

Смятам, че подобни изказвания нарушават правилника на форума в почти всички рестриктивни точки!

П.П Изказването е направено е тема БАЛКАНСКИ СПОРОВЕ НА СЪФОРУМЦИТЕ http://www.airgroup2000.com/forum/viewtopic.php?t=229779&start=75
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Super Flanker
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 03 Юни 2017, 10:34    Заглавие:  

На потребител Nobody е наложен 1-месечен бан.

При следващо подобно мнение от негова страна към друг потребител, ще му се наложи перманентен.
Върнете се в началото
Восток

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Съб 03 Юни 2017, 15:51    Заглавие:  

Жалко за Луков, струваше ми се интересна личност, не биваше така с рогата да тръгва. Embarassed
Върнете се в началото
T-72
[Admin]

МнениеПуснато на: Нед 04 Юни 2017, 11:00    Заглавие:  

Бана на Луков ще бъде намален на седмица.При следваща обида от него го чака месец, след това три, и после форева.
От сега за всяка обида отправена от който и да е потребител ще има наказания.
Ден, три, седмица, месец, три, перманентно.
Това се отнася за всички - админи, модератори,потребители.
Уважавайте мнението на другия, дори и да е различно от вашето.
Нерви и усилия няма да пожаля докато форума не се превърне в нормално място за дискусии!

ICQ Номер 
Pretor

МнениеПуснато на: Вто 06 Юни 2017, 20:57    Заглавие:  

CsO написа:

Смятам, че подобни изказвания нарушават правилника на форума в почти всички рестриктивни точки!

Ей плагиат, преди да започнеш да крадеш репликите ми, вземи прочети правилника на форума:

Ето твоите нарушения:

1.3 Когато репликирате нечие мнение е задължително да се аргументирате. - Никога нямаш доказателства и аргументация!

1.4. При оспорване решенията на Администраторите или Модераторите обосновете своето мнение.

1.5. Безсмислени спорове, ругатни, псувни, обиди са забранени, такива мнения ще се изтриват незабавно!

1.6. Неприлично или грубо поведение не се толерира. И ще предизвика предупреждение, последвано от банване.

Това нарушение ти е 99% от мненията ти до сега:
1.9. Всякаква форма на СПАМ е забранена!

Често нарушаваш и това :

2.1. Не разваляйте преднамерено темите на другите (флууд, спам).

ФОРУМЪТ - ПРАВИЛА И ЗАКОНИ

http://www.airgroup2000.com/forum/viewtopic.php?t=35815

П.П. Погледнато от страната на праилникът Иво има право и е задължен да ти направя забележка , защото реплика та ТИ в сирийската тема са нарушения директно на правила 1.3 и 2.1

Оригиналното изказване предизвикало забележката:
CsO написа:
За това аз избягвам да пиша за неща до които не съм се докоснал лично. Вие как така смело размахвате някакви карти и сводки, сякаш лично сте ги чертали и писали на коляно на фронта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 3 от 9 [122 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » Администрация » ИК "ЕЪР ГРУП 2000", САЙТ, ФОРУМ
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.4998s ][ Queries: 15 (0.0049s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker