Private Colleger of transportation  
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Ема Мей обича татусите · ЩЕ ВЪЗКРЪСНЕ ЛИ ПОМОРИЙСКИЯТ "ТИТАН"? · Аварийно кацане на C-5B Galaxy в Испания (видео) · УЕФА не даде лиценз на "ЦСКА-София" за евротурнирите · Бойко Борисов: В 15-дневен срок изчистваме законовите поправки, ще спрем войната на пътя! · Манолова: Решението на ВКС за парното е несправедливо, но трябва да се уважава ·

Select Forum Language:

Hot topics: hot "Славянската писменост дойде в Русия от македонската земя"(111)hot Ползите и вредите за България от членството в ЕС(26)hot ПОЛЕТИ В КРУМОВО - МАЙ 2017(18)hot ПОЛЕТИ В БЕЗМЕР - МАЙ 2017(17)hot ПОСЛЕДНИ ПОЛЕТИ НА F-4E PHANTOM ОТ ГРЪЦКИТЕ ВВС(16)hot СНИМКИ: ПАРАД НА БЪЛГАРСКАТА АРМИЯ - 2017(18)hot СНИМКИ:EATTC 17-1 – ВОЕННОТРАНСПОРТНАТА НИ АВИАЦИЯ СЕ ДОКАЗА(16)hot СТРАХОТНО АВИОШОУ: 100 ГОДИНИ АВИОБАЗА ЧАЙКА - 1 май 2017(22)hot F-35А В АВИОБАЗА ГРАФ ИГНАТИЕВО - 28 април 2017 г.(16)hot "ТРАКИЙСКИ ОРЕЛ 2017" С F-15(16)hot ОТКРИТ АВИОДЕН:75 ГОДИНИ ДОЛНА МИТРОПОЛИЯ - 22 април 2017(17)
В момента е: Вто 30 Май 2017, 07:34
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » Администрация » ИК "ЕЪР ГРУП 2000", САЙТ, ФОРУМ
НАКАЗАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!
Модератори: teleman
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 3 от 3 [36 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3
Автор Съобщение
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 25 Фев 2016, 01:45    Заглавие:  

Т-72
Kakто бях писал по-рано, при публикуване на новини от Блиц :
"Пак припомням на неуморните че каквито и да е "новини" от БЛИЦ или подобни жълти сайтове няма да се допускат.Ако някой търси конфронтация е сбъркал мястото.Имам по-принцип голямо търпение , но всичко си има граници.Дали е модератор , администратор за мен няма значение! В този форум съм от неговото създаване и докато аз съм администратор такова пожълтяване няма да допусна.Flankerivo е на същото мнение .При следващо споделяне на "информация" от Блиц - потребителят ще получи Бан. Ясно е че ако е администратор той ще си го махне лесно. Обаче това ще означава че моите "администраторски" задължения тук са безмислени и ще помоля най-учтиво да бъда изтрит от форума. "

http://airgroup2000.com/forum/viewtopic.php?p=6076430#6076430
и
http://airgroup2000.com/forum/viewtopic.php?t=228432&start=4020

форумецът и администратор Dimitar Stavrev е баннат за една седмица!
ICQ Номер

-----------------------

Dimitar Stavrev
[Admin]

Уважаеми Т-72,
винаги съм да стремил да стимулирам плуларизма на мненията. И аз лично има резерви по отношение стила на blitz.bg и особено за "способностите" на техния военен комвентатор Ганчо Каменарски, с когото се познавам лично. Все пак въпросната агенция е национална информациона и като такава има несравнино по-големи възможности за събиране и създаване на новини. Никога не съм си позволил да оценявам достаерността на източниците които в темата за Сирия се цитират непрекъснато. Смятам че именно в това е ценността на нашия форум - максимална палитра от мнения. Смятам че участниците в дискусията д азостатъчно зрели, че да отсеят важните от маловажните.

Понеже уважавам вашия принос към форума ще спра да пускам мнения в тази тема, за да не дразня чувствителния ви натурел. Успех!

------------------------------------
desperado

Аре не се прави на обиден бе... десет човека ти казаха, че инфото на БЛИЦ бъка с граматически и правописни грешки, статиите се превеждат с краката или в най добрия гугъл транслейт и цели абзаци се бухат едно към едно.... ти специално не помня да си пускал линк или цитат от друг източник в последните месеци... ПИК също е национална агенция.

-------------------------------------

sluchaen

Бахти и цензурата, ако ви попаднат хартиени броеве на БЛИЦ сигурно ще ги горите...
--------------------------

T-72
[Admin]

T-72 написа:
Kakто бях писал по-рано, при публикуване на новини от Блиц :
"Пак припомням на неуморните че каквито и да е "новини" от БЛИЦ или подобни жълти сайтове няма да се допускат.Ако някой търси конфронтация е сбъркал мястото.Имам по-принцип голямо търпение , но всичко си има граници.Дали е модератор , администратор за мен няма значение! В този форум съм от неговото създаване и докато аз съм администратор такова пожълтяване няма да допусна.Flankerivo е на същото мнение .При следващо споделяне на "информация" от Блиц - потребителят ще получи Бан. Ясно е че ако е администратор той ще си го махне лесно. Обаче това ще означава че моите "администраторски" задължения тук са безмислени и ще помоля най-учтиво да бъда изтрит от форума. "

http://airgroup2000.com/forum/viewtopic.php?p=6076430#6076430
и
http://airgroup2000.com/forum/viewtopic.php?t=228432&start=4020

форумецът и администратор Dimitar Stavrev е баннат за една седмица!

Принципен човек съм и си държа на думата,нееднократно бях предупредил за постване от Блиц.Съответно си изпълних обещанието и баннах Димитър Ставрев които продължи да не изпълнява молбата на Администраторите.Бях написал че ако той е администратор и си махне Бана -Аз ще помоля собственика на форума Преслав да прекъсне моите администраторски права и да заличи профилът ми от форума.И това обещание ще изпълня!Пожелавам на всички здраве и успехи!
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 25 Фев 2016, 02:10    Заглавие:  

Привет. Да кажа и моето мнение.
Администратор на форума съм от 2006 г. - вече 10 години.
Форумът от самото си създаване е към сп.КРИЛЕ до сега, няма смисъл да му припомням цялата славна история и заслугите.
Логично е форумът да се управлява от хора от сп.КРИЛЕ и логично е, щом форумът е фенски, в администрацията му да има и фенове.
Дълги години админ бе и Димитър Койчев, работил и в сп.Клуб ОКЕАН, форумът който сам напусна, заради русофобските си идеи, но евалата, че реши да не се конфронтира със съфорумците.
За това съм му оставил и админските права, защото вярвам, че ще се върне някой ден. Той бе човекът, който ме научи на много неща, той бе и човекът, който бе адски полезен за форума в морския му раздел.
След неговото напускате назначих за админи Т-72 и Фланкер Иво.
Двама човека, на които имам голямо доверие и които, особено Т-72 върнаха славата на форума, след напускането му от редица лица.
И той имено върна и докара и нови хора тук. Всеки ден има доста обективни мнения и коментари в различни теми и раздели.

Относно станалият конфликт.
Прекалено бързо действате. Не са спазени редица правила.
Първо, когато се предупреждава за това, да не се публикуват статии от даден сайт, се изчаква и мнението на създателя на форума - т.е - аз.
Никой не ме изчака - темата я прочетох, точно когато бе баннат Митко Ставрев. Даже не можах да отреагирам веднага.
Според мен трябваше да има гласуване за агенция БЛИЦ в темата за Сирия или да се направи най-добре отделна анкета.
Ако водещото мнение бе преобладаващо срещу - тогава.

Второ относно банването - има си закони във форума.
Ето....

"Според правилата на форума от 2008 г.
http://airgroup2000.com/forum/viewtopic.php?p=956087#956087

17. Модератор, решил да изтрие дадена тема, е задължително първо да се допита до администраторите! Само администраторите преценяват дали темата трябва да съществува или не.
При банване на даден потребител, който не е чисто новорегистриран, първо администраторите между себе си обсъждат дали е за банване. След гласуване се решава дали даден потребител се банва."

До мен никой не се допита за нищо... Нито за БЛИЦ, нито за Митко Ставрев.
А Митко е човек, който познавам точно от 20 години и не заслужава такава реакция.
Той ли е престъпникът в държавата? Той ли е нарушителят в този форум?
Че той е страшно ценен колега и човек. Той е и русофил...
И мен ме е срам, че тук сме се събрали патриоти и русофили и точно западните хора, които ни следят всеки ден темите и се дразнят от нашите постове и от успехите на Русия в Сирия, да виждат и да се радват и да вдигат наздравици, че русофилите, видиш ли, са се изпокарали...
Много бързо и прибързано действахте...
И сега както бързо действахте, се надявам от разум от ваша страна.
Помолих за това и Т-72, нека премисли 1 ден, нека днес вечерта да си каже окончателното мнение.
Било принципно, щом веднъж се откажел - точка и край.
Ама и аз много пъти съм искал в яда си да изтрия тук всички стари и ценни снимки и теми, но не го правя.
Премислям. Това означава ли, че съм безпринципен? НЕ. Твърдо не. Та това е архив, военният архив, структуриран тук, военният архив на България създаден от вас и мен и за това не трябва да се трие, а да бъде оставен за безплатно ползване за българите. Нека знаят. Нека видят истината. Както е и с темата за Сирия.
Най-посещаваната тема от русофили и фоби, от патриоти, в цялото българско пространство е тук!
Вие работихте за нея, Т-72 също, и няма право сега да изостава всичко, заради едно прибързано решение за БЛИЦ и едно банване.
Мнението ми за БЛИЦ, понеже ще искате и моето мнение.
Мнението ми за БЛИЦ като цяло е, че е една голяма помия, като сайт и като новини.
Но пък точно русофилските им новини за успехите в Сирия, са единия процент от този сайт, който чета всеки ден.
Само заради това.
Да - пълни са с правописни грешки. Да пълни са с редакторски неточности. Да - понякога не са преведени добре, да - понякога пишат за успехите на Су-39, вместо на Су-34... И т.н. Да - заглавията им за Сирия са плод на емоцията, на това да съберат повече хора и т.н.
Но от цялата плява има какво да се прочете за Сирия, пускат клипчета актуални и снимки. И възхваляват руските успехи там, дори да го правят само заради това повече хора да привлекат и прочетат.
На 90 процента съм съгласен да се премахнат новините от БЛИЦ и ПИК в нашия форум.
Ето за пример, ще ви дам ПАН.БГ - там публикуваме новини и от БЛИЦ за Сирия.
Мен също ли щяхте да ме баннете? Защото в началото, когато бе създадена темата за Сирия, и аз копирах мнения от БЛИЦ тук...
Та пак казвам - на 90 процента съм съгласен да се премахнат новините от тези агенции относно Сирия в нашия форум.
Но ако има нещо супер важно - както бяха полетите заобиколили Европа на Ту-160 и Ту-95, или пък пристигането на Су-35 в Сирия, съм съгласен ако съфорумец първо го види в БЛИЦ да го цитира тук. Пак повтарям - ако новината е наистина от първостепенно значение.
Това е от мен.
Още веднъж моля за връщането на Т-72 като админ и като човек, който има още да даде доста на форума. Имаш мисия братле, не се отказвай.
Това, което ще направя е да създам анкета. Анкетата ще е в нова тема, там може да дадете и предложения как да се развива темата за Сирия. Гласувайте всички в нея. Важните неща в този форум се решават от всички. Срок на гласуване - до понеделник - 23.00 - 29 февруари.
След това броим резултатите - и ако са надделяващи за каквото и да е. Решаваме го. Поздрави на всички!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 25 Фев 2016, 02:31    Заглавие:  

Ето ви анкетата... Обсъждайте нещата само в нея! Поздрави.

http://airgroup2000.com/forum/viewtopic.php?t=229638
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
vabene

Местожителство: БЪЛГАРИЯ

МнениеПуснато на: Чет 25 Фев 2016, 15:16    Заглавие:  

-"Какво правите бе братя" - сигурно така би се обърнал към нас някой възрожденец ако ни чуе и види днес. Тук ще кажа няколко неща с което едва ли ще изненадам някого или ще кажа нещо ново, но въпреки това ще ги спомена. За добро или за лошо времето в което живеем не е добро... Време в което хората не искат да знаят истината такава каквато е. Те не желаят да четат неща, които не искат и да си помислят, не харесват някой да им казва или напомня колко безразлични са към случващото се в България, плашат се от реалността, страх ги от това да изкажат мнение или да заемат позиция за ставащото в Родината ни и около нея. А ужаса е вече на предел когато им кажеш че и те носят вина за състоянието на отечеството ни. За мен България не просто е зле, тя става все по-зле. Според мен, пред очите ни протича процес на разпад – разпад на държавата и държавността ни, разпад на обществото и общността ни. А един от най-големите дефицити и проблеми в нашето общество е липсата на солидарност.Та за какво иде реч. Отчитайки част от по горе написаното колегата Т-72, който нямам удоволствието да познавам лично, но много уважавам от изказаните му мнения и теми в този форум, може и да е пребързал малко с реакцията си, относно членове които цитират БЛИЦ, но пък е доста краен по отношение на своето присъствие във форума. Няма смисъл да издребняваме и да се караме помежду ни! Вярно е има правила и те трябва да се спазват, но дори и да няма за даден конкретен въпрос, след дискусия или "гласуване" (както е в настоящата анкета) ще бъдат създадени и такива. Много моля колегата Т-72 да преосмисли решението си, защото живота постоянно ни "предлага" препятствия които трябва да преодоляваме, а не да заобикаляме или да ги игнорираме. Понякога са твърде "пиперливи" за душата и за егото ни, но такъв е живота. Ще ми липсва ако наистина реши да ни напусне. Еднакво мислещите, инак мислещите, фили, фоби или както искате им казвайте трябва да се събираме и това е мястото където го правим, а не да се разделяме. За раздялата също има време, но нека не пребързваме.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
T-72
[Admin]

Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Вто 16 Май 2017, 10:50    Заглавие:  

На Случайния (ODD ) му е вдигнат бана
ICQ Номер 
CsO

МнениеПуснато на: Вто 23 Май 2017, 10:30    Заглавие:  

Very Happy
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 3 от 3 [36 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » Администрация » ИК "ЕЪР ГРУП 2000", САЙТ, ФОРУМ
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0739s ][ Queries: 15 (0.0035s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker