Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
САЩ създават коалиция за колонизиране на Луната · ВЪЗДУШЕН АС: Пилот изписа в небето "Скучно ми е" и нарисува два пениса · Учени бият аларма: Спирането на алкохола може да ни коства живота! · Турция нареди ареста на нови 295 военни · Naval Today: Самолетоносачът George H.W. Bush излиза извън строя за 2,5 години заради ремонт · Човечеството рискува само да се докара до глад заради свръхпроизводство ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Съб 23 Фев 2019, 07:07
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Българските военни самолети
Messerschmitt в България
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [2 Мнения]  
Автор Съобщение
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 25 Юни 2009, 09:39    Заглавие:  Messerschmitt в България  

Ме-108

Click to see if image is larger

Елемаг:
Не се знае дали е български. Това не мога да кажа. Не се виждат знаци. Но на кока на витлото има странно съоръжение. Предполагам че е част от стартер.

ppg000
Вихрогенератори. Има ги на всички машини с този двигател (Аргус Ас 410) - ей вижте FW 189 Циклоп/Око - наши, немски, унгарски.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Pretor

МнениеПуснато на: Нед 21 Май 2017, 21:05    Заглавие:  

Предполагаем външен вид на трофейните Ме-109Г6/10 от летищата Целтвег (Австрия) и Печ (Унгария)

Ме-109Г6 от 36 ИАП летище Карлово 1948-1951
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [2 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Българските военни самолети
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0497s ][ Queries: 13 (0.0041s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker